Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Barbie μου οι πεθερες οπως και να το κανουμε δεν ειναι με το μερος μας, κι εμενα δεν ειναι κακη, αλλα κατι ωρες....

Οσο για τα 26 δεν θα το σχολιασω!!!Απλα θα πω οτι εγω ειμαι 33, αν και ευτυχως δεν μου φαινεται, αλλα 33...!!!

Εδω θα ειμαστε να τα λεμε να περναει ο καιρος πιο γρηγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa έγραψε:

Άντε ρε κορίτσι! Εύχομαι η Αγία Ειρήνη να την προσέχει πάντα την μπουμπούκα σου!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουα με τα μωρουλια θα ειναι διαφορετικα αλλα διαβαστε κι αυτο...

Ένα παιδί σου ζωγραφίζει τη μέρα με χαρούμενα χρώματα.

Ένα παιδί σου κουβεντιάζει, και νομίζεις πως κάτι διαφορετικό συμβαίνει στον κόσμο.

Σου τραγουδά και θαρρείς πως είσαι ακόμα παιδί.

Σου φέρνει μια σακούλα γέλιο και σου την αδειάζει απλόχερα μπροστά σου.

Μα εκείνο που πραγματικά κερδίζεις από ένα παιδί είναι ο άδολος τρόπος που σκέφτεται.

Και το λεω εγω που δεν τρελλαινομουν στην αρχη για μωρουλι, που ηθελα να κοιταξω την καριερα μου, αλλα ειπα ολα θα γινουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ γλυκο! και γω δεν ειχα συνειδητοποιησει οτι θα γινω μανουλα..ειχα βαλει στοχο την καριερα...όμως όλα αυτα ειναι βλακιες..δεν υπαρχει τιποτα πιο ωραιο απτο να δημιουργησεις μια νεα ζωούλα..και ανυπομονωωωω....και ας γυριζω νωριτερα απο τις βολτουλες!κια ας παει πισω η δουλεια μου..αλλωστε μεχρι τα 65 τι θα κανουμε? θα δουλευουμε..χε χε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ να σας πω την αλήθεια δεν έχω συνειδητοποιήσει ότι σε 10 μέρες μπαίνω στον μήνα μου..Κοιτάω την κοιλίτσα μου και λέω πως είναι δυνατόν να χωράει ενα παιδί εκεί μέσα...αν και ο γιατρός μου λέει ότι θα φουσκώσει αρκετά ακόμη... Μεχρι που θα φτάσει δλδ? :blink:

Κορίτσια έχω πάρει σχεδόν 16 κιλά...Από ότι φαίνεται έχω πάρει τα περισσότερα πο εσάς...Το τρώω το φαγάκι μου :P

Πόσα θα χάσουμε άραγε μετά την εγκυμοσύνη?Τελοσπάντων, μετα θα έχουμε χρόνο για δίαιτα...

Παρεπιπτόντως πριν απο έναν μήνα έκλεισα τα 28, καρκίνος δλδ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"μεσα απο καλωδια ηλεκτρικα περναει η μοναξια...",πολυ μου αρεσε Ερη το τραγουδακι του Καραδήμου, δεν τοχω ξανακουσει. ευχαριστουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω πάρει σχεδόν 16 κιλά...Από ότι φαίνεται έχω πάρει τα περισσότερα πο εσάς...Το τρώω το φαγάκι μου

LATICIA ΚΑΙ ΕΓΩ 16 ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ!!!!ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΧΕΔΟΝ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΞΑΝΑΝΕΒΩ ΣΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ!!!ΧΙΧΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Stacey πολύ ωραίο αυτό που έγραψες για τα παιδάκια!

Εμείς κορίτσια από όταν παντρευτήκαμε δηλαδή πριν 1,5 χρόνο σχεδόν θέλαμε να κάνουμε ένα παιδάκι! Όχι ότι το βιαζόμασταν αλλά όποτε τύχαινε και έτσι κάναμε ελεύθερα! Και μάλλον την ημέρα της επετείου μας ως 1 χρόνο παντρεμένοι τότε έγινε το μοιραίο! Σημαδιακή πάντως αυτή η ημέρα! :)

Πιστεύω για μας τις γυναίκες η στιγμή που θα γεννήσουμε θα είναι η πιο όμορφη στιγμή της ζωής μας! Σκέφτομαι εκείνη τη στιγμή που θα το ακουμπήσουν πάνω μου! Αχ! Τι συναισθήματα? Φοβερά!

Ξέχασα να σας πω ότι χθες το βράδυ αφού σας έγραψα με έπιασαν κάτι πονάκια περιόδου και δεν με άφηναν! Κρατούσαν κανένα 5λεπτο και μετά από 2 λεπτά ξαναξεκινούσαν! Πήρα το γιατρό μου και μου είπε να πάρω biscopan plus και αν δεν μου περάσουν να τον πάρω τηλ. να πάω στο Αρεταίειο να με δει. Τελικά δεν το πήρα το χαπάκι αλλά ξάπλωσα και κοιμήθηκα και έτσι ηρέμησα! Προεόρτια λέτε? Για να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΠΩΣ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΡΙΧΝΕΙ ΠΑΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΑΥΡΙΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ 40 ΒΑΘΜΟΥΣ ΘΑ ΕΧΕΙ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΓΩ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΑ 17 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ.ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 28 ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΜΩΡΕ 23 ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΑ 5 ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΚΡΥΨΕΙ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΡΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ε?ΟΧΙ ΟΧΙ ΛΕΩ ΤΩΡΑ (ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ )ΕΙΜΑΙ ΚΥΡΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιαααα!να εχουμε ενα ομορφο Σαββατοκυριακο!

barbie ειπαμε ροδοκοκκινιζουν τα μωρακια μας..εισαι καλυτερα σημερα?

και εμενα όλο το βραδυ πετρωνε η κοιλια μου...με ειχε πιασει κ τρελλη συχνοουρια..5 φορες σηκωθηκα...τστστσ...

α καλα ειδα και στον υπνο μου οτι ειχα τη μπεμπα στο αυτοκινητο μετα το μαιευτηριο και τη θηλαζα μες το αμαξι..ενταξει ειχα γαλα.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εχω ξεφυγει ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πρεπει να οργανωθουμε να φτιαξουμε το νο 3...φωναξα τη Ντορα απο διπλα αλλα δεν μας ακουει..στην 100η σελιδα θα φουλαρει ε?

...τραβαω κατι αγχη πρωι πρωι..

Σταγονα καλημερα!!υπομονη με τη ζεστη..που θα παει θα τελειωσει..ερχεται φθινοπωροοοοο! όσο για τα κιλακια τα εχασες ευκολα στις προηγουμενες γεννες σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BARBIE ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ.ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.ΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ?ΛΑΘΟΣ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΟΥΤΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ ΧΑΖΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΖΩΗ ΣΑΣ.ΑΠΛΑ ΟΠΥ ΠΑΤΕ ΘΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΚΑΙ 5-10-15-20 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΑΖΩ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΦΕΤΟΣ?Ε?ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΕΛΕΙΠΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑΙ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ.ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ Η ΗΣΥΧΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

κοριτσια πρεπει να οργανωθουμε να φτιαξουμε το νο 3...φωναξα τη Ντορα απο διπλα αλλα δεν μας ακουει..στην 100η σελιδα θα φουλαρει ε?

...τραβαω κατι αγχη πρωι πρωι..

Σταγονα καλημερα!!υπομονη με τη ζεστη..που θα παει θα τελειωσει..ερχεται φθινοπωροοοοο! όσο για τα κιλακια τα εχασες ευκολα στις προηγουμενες γεννες σου?

ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 17 ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΣΕ 40 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 28 ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΣΕ 4 ΜΗΝΕΣ.Α!ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΔΩ!!!ΑΣΕ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΒΑΛΑ 13 ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ 14 ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΗΔΗ 10 ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ !!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΨΗΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ!ΟΠΟΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ'ΞΕΡΑΝ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΔΙΕΤΙΑ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΤΡΟΠΗ ΕΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!!Ο ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ!!ΛΕΝΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ ΔΟΥΛΕΥΑ ΕΚΕΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΥΠΕΡΧΡΕΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΕΝΙΚΗ!ΕΜΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΑΛΗΝΟ ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΕΚΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΛΕΤΕ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ ΑΡΑΓΕ;ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑΛΑΣΣΑ!!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στο +11κιλα..αλλα θα τα χασουμε...αλλωστε με το θηλασμο θα τρωμε και πιο προσεκτικα..τελος οι σαβουριτσες..

μαρυλου και γω εχω προβλημα με θυροειδη.κανεις τακτικα εξετασεις? εμενα ενδοκρινολογος με βαζει να κανω εξετασεις tsh καθε 2 μηνες..

καλο μπανακι αμα πας θαλασσα...κανε και για μας μια βουτιτσα...σκασαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kat6 έγραψε:

lena έγραψε:

[/quote:c0albnrv]

Δεν περίμενα να σου πώ τέτοια αντιμετώπιση...καλά το οτι το έχουν κάνει εμπόριο, αυτό εννοείτε..

Είπες οτι σου έδωσαν τον τιμοκατάλογο...μήπως μπορείς να μου πείς και για καισαρική τί παίζει σε δίκλινο δωμάτιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...