Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΟΥΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια!!

Είμαι 33 ετών και προσπαθώ εδώ και δυο χρόνια περίπου να κάνω παιδάκι ανεπυτιχώς!! Θέλω την βοήθειά σας αν ξέρει κάποια!

Έχω κάνει υστεροσαλπιγγογραφία και λαπαροσκόπηση. Η μία σάλπιγγα μου δεν ειναι διαβατή και αφαίρεσα κάποιες συμφίσεις μπροστά από την μία ωοθήκη μου! Τρεις μήνες τώρα παρακολουθώ με υπερηχογράφημα την ωορρηξία μου και τους τρεις όμως γινόταν από την σάλπιγγα που είναι κλειστή.

Ο γιατρός μου είπε τον επόμενο μήνα να πάρω κάποια φάρμακα για να έχουμε και στις δύο σάπλπιγγες οωρρηξία!

Μήπως γνωρίζει καμία από εσάς εάν αυτά τα φάρμακα προκαλούν παρενέργειες και εάν ναι ποιές είναι αυτές???

Ευχάριστώ :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα angelic Και καλωσήρθες! Μάλλον ο γιατρός σου θα σου δώσει κλομιφαίνες. Τουλάχιστον εμένα αυτά μου έδινε για να κάνω ωορηξία. Δεν έχουν παρενέργειες μην φοβάσαι.Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα angelic Και καλωσήρθες! Μάλλον ο γιατρός σου θα σου δώσει κλομιφαίνες. Τουλάχιστον εμένα αυτά μου έδινε για να κάνω ωορηξία. Δεν έχουν παρενέργειες μην φοβάσαι.Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα angelic Και καλωσήρθες! Μάλλον ο γιατρός σου θα σου δώσει κλομιφαίνες. Τουλάχιστον εμένα αυτά μου έδινε για να κάνω ωορηξία. Δεν έχουν παρενέργειες μην φοβάσαι.Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...