Μετάβαση σε περιεχόμενο

MAΥΡΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ!!!!!!


Recommended Posts

Βασικά,εντάξει,είναι λίγο γελοίο να αναλύουμε αν το ρουχαλάκι θα είναι φορμάκι ,παντελονάκι ή μπλουζάκι.Υπάρχουν ολόσωμα μαύρα φορμάκια με σχεδιάκια...Τελείως μαύρο δεν νομίζω να βρει εύκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 125
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω δεν θελω να μου φερνουν μπλε ρουχα....δεν μου αρεσουν καθολου...προτιμω να το βαλω κατι σε μαυρο παρα γαλαζιο.στην βαπτιση με γεμισαν με μλπλε...λες κ ειμαι αρχαια...τελικα τα αλλαξα ολα..ακου μπλε χαυηκε το πρασινο το πορτοκαλι...ααα ξεχασα αυτα ειναι κοριτσιστικα...

κ πηγα κ πηρα οτι τρεντυ βρηκα....κ του εχω παρει μια βερμουδα μαυρη......αχαχαχ...το καλοκαιρι θα μου τον φανε οι γκομενιτσες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

den anisixw mhn moy thn "pei" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: einai asteio kai mono san skepsh !!!!

analoga ta miala ths manas kai toy patera ginonte kai toy paidioy ....den ginet na aresoyme se oloys den exoyme oloi to idio goysto kai peri orekseos kolokithopita .

sta dika sas paidia balte oti thelete giana mhn sas brizoun .

afiste ta paidia toy kosmou isixa omos me tis epiloges twn goniwn tous .

ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ... ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΗΔΗ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ SAIT ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΠΡΙΝ... ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΣΙΜΠΗΜΕΝΑ!!!

ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟΜΑΥΡΟ - ΟΛΟΣΩΜΟ ΦΟΡΜΑΚΙ...

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕ... ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΝΕΚΡΟΚΕΦΑΛΕΣ!!! :P

Α! ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟΜΑΥΡΟ ΚΟΡΜΑΚΙ (ΜΑΚΡΥ ΜΑΝΙΚΙ) ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΜΕ ΤΟ ΤΖΙΝΑΚΙ ΤΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΠΗΞΑΜΕ ΣΤΙΣ ΓΑΛΑΖΙΕΣ Μ.... :angry: ΔΩΡΑΚΙΑ :dry: ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΓΙΑ ΜΠΙΤΖΑΜΑΚΙΑ Ή ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ! :unsure:

ΓΙ ΕΞΩ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΦΟΡΜΕΣ ΚΑΙ ΤΖΙΝ, ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΚΙ ΚΑΡΟ, ΠΟΥΛΟΒΕΡΑΚΙ... ΛΙΓΟ ΦΛΩΡΙΚΑ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ, ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΑ! ;););)

Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ ΜΕ ΜΑΥΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΣΤΥΛ ΡΟΚΑΔΙΚΑ - ΠΑΝΚΑΔΙΚΑ... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggeliki 30 den htan gia sena ....kai egw eida to sait kai enthoysiastika!!!ligo tsimpimena einai !!! :ohmy: ta eide kai o antras moy kai enuoysiastike !!!!

sketika oti opoia thelei mporei na bapsei ta aspra h mple formakia mayra !!!an brei oikologikh bafh B)

kai yparxoyn kai magazia poy bazoyn stampes akoma kai dika mas sxedia !!!

kai mena me gemisan ligo sta galazia ...kai ekei poy den to xoneya san xroma arxise na moy aresei ...plish egefaloy!!!! :laugh: :laugh:

eytixos yphrxan kai "fotismena" miala poy agorasan kai ala xromata !!!!

to mono kako me to mayro einai oti bgazei xnoydi ......kai an idrosei to mvro fetete asxima .

pirame aspromayro mpoyfan kai mayro-gri karo pantelonaki .pote den skeytika to xrwma panta koitoysa na moy aresei to sxedio kai to logotipo h to skitso .....kai kokkina forame kai kitrina kai prasina .

h plaka einai opote toy forao diaforetika xrwmata apo ta kathara mwroydiaka pote den me rwtane ti einai ....(agori h koritsi)to briskoyn .

opote toy forao thalasi h siel m rwtane!!!! :huh: egw toys lev "kale mple forame" kai h apantish toy "e mporei na exoyn minei apo to proigoymeno"!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη,έλεος δηλαδή...Κάποιοι,πραγματικά,έχουν αχρωματοψία ή είναι πολύ αφηρημένοι.Εμένα με ρωτήσανε αν είναι αγοράκι,ενώ της φόραγα γκρι μπουφανάκι με ροζ γουνάκι στην κουκούλα...Και να πω οτι έχουμε ''αγορίστικη''φατσούλα...Κάνουμε μπαμ απο χιλιόμετρο πως είμαστε κοριτσάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια κάπως έτσι είναι και η δική μας,μόνο που αντί για το άσπρο-μαύρο-φούξια,έχει πολύ απαλό γκρί.

Προσωπικά μου αρέσει πολύ αυτή η φούστα.Η μαμά μου την πάλι,την βρήκε ''ακραία για μωρό παιδί''.Τι να κάνουμε...γούστα είναι αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

tora to eida to thema

ti sas exw ti sas exw ...einai 2 mhnwn kai einai to terataki moy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: DSC00323mmmm.jpg

Εμένα πολύ μου αρέσει αισθητικά αυτό που βλέπω και πολύ ευχαρίστως θα το φόραγα στο αγοράκι μου! Τώρα αν αύριο, μεθαύριο δε συμφωνεί με τα γούστα της μανούλας, τί να κάνουμε, αισθητικές αντιλήψεις είναι αυτές. Και το κλασσικό σιελ να του φόραγα και πάλι μπορεί να αποδοκιμάσει τις επιλογές μου - όπως έχουν τα πράγματα μέχρι εκείνος ν' αποφασίζει μόνος του για τις στυλιστικές επιλογές του, θα βολεύεται με τις αισθητικές παρεμβάσεις της μαμάς B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Καλημέρααααααα!

Πολύ μου αρέσει το babystyling..

Νέλλυ... Πες με ότι φόρεσες τέτοια φούστα στην Άννα...

Να πεθάνω λίγο...

IMG_9761.jpg

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η φουστα ειναι ολα τα λευτα....θα της την φοραγα 100%...μη σας πως οτι θα την φοραγα κ εγω....

εγω κοριτσια εχω πει σε ολους να μην μου φερνουν γαλαζια....δεν τα θελω...στη βαπτιση καποια μου εφερε μια βλακεια απο τα jello κ επειδη δεν μπορουσα να το αλλαξω...το πεταξα..σιγα μην εβαζα ξενερωτα ρουχα στον γιο μου...μονο trendy...αφου η γνωστοι μου ξερουν το γουστο μου κ δεν φερνουν γαλαζια πια...γαλαζια δεν εχουμε σχεδον καθολου...

οσο για το μαυρο...εχουμε μια γαματη φορμα puma μαυρη βεβαια εχει κ πορτοκαλι...αλλα ειναι τελεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Καλημέρααααααα!

Πολύ μου αρέσει το babystyling..

Νέλλυ... Πες με ότι φόρεσες τέτοια φούστα στην Άννα...

Να πεθάνω λίγο...

IMG_9761.jpg

:woohoo: :woohoo: :woohoo: ΦΟΒΕΡΗ ΦΟΥΣΤΙΤΣΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΞΑΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ (αλλο μαυρο κατραμι , αλλο μαυρο με σχεδια) (ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙ Κ ΜΠΟΝΤΩΡΟΔΟΚΟΚΚΙΝΟ Η ΚΑ8ΕΜΙΑ , ΣΑΝ ΜΠΟΥΧΑΡΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΡΑΚΗ , ΔΕΝ 8Α ΣΤΑ8Ω ΕΚΕΙ...) :P

ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΨΙΛΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ...

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΙΓΑ ΚΑΛΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ Κ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑ8ΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΛΑ ΚΑ8ΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ (ΓΙΑ ΜΗΝΩΝ ΜΙΛΑΩ!!)

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ (20 ΑΤΟΜΩΝ)

ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.

ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΡΟ , ΛΑΔΙ , ΚΛΠ ΑLLOUETE , TRUSSARDI

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ DIESEL , ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ Κ DG ΣΚΟΥΦΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΛΠ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΕΝΟΜΑΙ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ... ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΜΩΡΟ Κ ΔΕΝ 8Α ΤΟΥ ΞΑΝΑΔΩ8ΕΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟ 9ΜΗΝΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ... :dry:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na ta xareis ola kai na ta foreseis estw kai mia fora ...na ton bgazeis foto me oti foraei gia na minei kai kati (h foto)

na ta filakseis giati mporei na ta xriasteis sto deytero paidaki ;)

einai yperoxo na exeis arketa royxalakia !!!!exeis apires epiloges .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ (20 ΑΤΟΜΩΝ)

ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.

ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΡΟ , ΛΑΔΙ , ΚΛΠ ΑLLOUETE , TRUSSARDI

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ DIESEL , ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ Κ DG ΣΚΟΥΦΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΛΠ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΕΝΟΜΑΙ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ... ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΜΩΡΟ Κ ΔΕΝ 8Α ΤΟΥ ΞΑΝΑΔΩ8ΕΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟ 9ΜΗΝΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ... :dry:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ... :unsure:

juliax μου στο Μαράκι μου φορούσα μόνο μέσα στο σπίτι και στον ύπνο φορμάκια. Από 40 ημερών που βγήκαμε την πρώτη μας βόλτα και μετά της φορούσα φουστίτσες, βερμούδες, φορεματάκια, σαλοπέτες κτλ κτλ όταν βγαίναμε έξω. Έτσι και δεν πήγανε άκλαφτα τα 238795987250 φορμάκια που είχαμε, αλλά ούτε και τα ρουχαλάκια της που ήταν σκέτη τρέλλα!

Αφού σου αρέσουν τα μωρουδιακά, φόρα τα κουκλίτσα! Εννοείται πως δε θα είναι μια ζωή βρεφούλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και παλι..ρε παδια δε περιμενα με το θεμα μου να προκαλεσω τοσο πανικο..τι να πω..παντςσ εχαριστω γισ το site..και δεν εννοω να το φοραω κα8θε μερα το παιδι..απλα να τα εχω για καποια στιγμη.την καλησπeρα μου στην ιφιγενεια και στη hope!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε puppeta.. Φόρα εκεί στο παιδάκι σου ότι τραβάει η ψυχούλα σου και άσε μας εμάς να λέμε τα δικά μας! :P

Είμαι σίγουρη ότι και με μαύρα και με άσπρα, και με κόκκινα και με πράσινα, η μικρή σου θα είναι μούρλια!!! :cheer:

Ούτε που σου ευχήθηκα να σου ζήσει! :huh:

Να τη χαίρεσαι και να την καμαρώνεις πάντα γερή και τυχερή και ντυμένη... Στα ασημομπεζοκιτρινογκριπορτοκαλί!!!!!! :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

puppeta έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΣΩΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΓΕΝΙΚΩΣ.ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ 3 ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ(1 ΜΗΝΟς)ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛa ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΓΑΖΙΑ Η SIE ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΑΝ ΟΧΙ ΜΑΥΡΑ, ΣΚΟΥΡΟΧΡΩΜΑ.THanx

Ξαναβαζω το πρωτο ποστ της κοπελας για να το ξαναδιαβασετε... η κοπελα δεν ζητησε την γνωμη μας αν ειναι σωστο να βαλει στο μωρο μαυρα ρουχαλακια, ουτε διευκρινιζει αν μιλαει για φορμακια η για μπλουζακια... την αποφαση της την εχει παρει και δεν υπαρχει λογος να της λεμε αν ειναι σωστο, καλαισθητο η μακαβριο...!!! Site ζητησε...!!!

Κι'εμεις φοραμε σιελ, ασπρα, κιτρινα στα μωρα γιατι δεν βρισκουμε ευκολα σκουροχρωμα... αυτο δεν σημαινει πως δεν υπαρχουν... απλα ειναι πιο ιδιαιτερα...!

Και που ξερετε; μπορει το μωρο να μας βρισει επειδη του φορουσαμε συνεχεια σιελ αντι για μαυρα... ξερετε τα γουστα του μωρου σας;

Ιφιγενεια το φουστακι ειναι τελειο...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

ρε

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ (20 ΑΤΟΜΩΝ)

ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.

ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΡΟ , ΛΑΔΙ , ΚΛΠ ΑLLOUETE , TRUSSARDI

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ DIESEL , ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ Κ DG ΣΚΟΥΦΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΛΠ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΕΝΟΜΑΙ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ... ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΜΩΡΟ Κ ΔΕΝ 8Α ΤΟΥ ΞΑΝΑΔΩ8ΕΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟ 9ΜΗΝΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ... :dry:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ... :unsure:

Αν ηξερες τι ρουχα ειχε ο δικος μου και τα φορεσε μονο μια φορα;;; τα κραταω ομως για το δευτερο... :P και τα φορμακια του φορεσε, και τα τζινακια του, και τα πουκαμισακια του, να προλαβουμε οσα περιισσοτερα γινοταν...!!!

Εχω και μερικα εντελως αφορετα για να τα βαλει το δευτερο καινουρια... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙΣ ΣΕ ΜΠΛΕ ΣΚΟΥΡΟ? ΕΓΩ, ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΜΠΛΕ ΣΚΟΥΡΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΞΥΝΙΣΕ ΛΙΓΑΚΙ, Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΤΟΝΙΖΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ 10 ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΠΟΣΤ?????????

ΚΑΘΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΙΔΙΕΣ...

ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ... ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΡΕΝΤΥ ΦΑΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ?

Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΛΑ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΝΤΥΝΩ ΜΕ ΡΟΥΧΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΚΙ!!!!

ΑΝΑΡΠΑΣΤΩ ΔΕ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΑΡΜΑΝΙ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΜΕ ΧΡΥΣΑ ΣΧΕΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ!

ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΛΟΙΠΟΝ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...