Μετάβαση σε περιεχόμενο

MAΥΡΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ!!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΣΩΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΓΕΝΙΚΩΣ.ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ 3 ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ(1 ΜΗΝΟς)ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛa ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΓΑΖΙΑ Η SIE ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΑΝ ΟΧΙ ΜΑΥΡΑ, ΣΚΟΥΡΟΧΡΩΜΑ.THanx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 125
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΣΕ ΛΕΝΕ ΣΩΣΩ ?? :P ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝΕ , ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΡΩΤΗΣΕΣ ?? :laugh:

ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΔΕΝ ΑΡΕΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΣΚΟΥΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ Κ ΜΑΥΡΟ ΕΙΔΙΚΑ...

ΤΙ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΣΕΝΑ??? ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΑΥΡΑ . :dry: ..

ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΑΙΣ8ΑΝΕΣΑΙ ΚΑΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ?? :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΜΑΥΡΟ Κ ΤΑ ΣΚΟΥΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΕ ΜΩΡΑΚΙΑ...

ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΣΤΑ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσάκι μήπως να το ξανασκευτείς? :(

Μαύρα? :ohmy:

Είσαι σίγουρη?

Θυμάμαι όταν είχα πάει για το στολισμό μπαλονιών στη βάπτιση της κόρης μου ήταν μια κοπέλα που ήθελε μωβ σκούρα μπαλόνια!

Την κοιτάγαν κάπως έτσι :dry::dry::dry:

Τί να πώ γούστα είναι!

Δεν ξέρω να σου απαντήσω που θα βρείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαυρο???????? μα καλα μαυρο χρωμα στο μωρο??? γιατι ρε κοριτσακι?

και εμενα μου αρεσει το μαυρο και το φοραω πολυ συχνα αλλα οχι να το βαλω στο μωρο μου

τα ματακια τους εχουν αναγκη να βλεπουν εντονα,ανοιχτα και χαρουμενα χρωματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε puppeta με τα γούστα σου τα τρελλά! ;)

Δε γνωρίζω να σου απαντήσω στο ερώτημά σου...

Περιττό να σε πω ότι γουστάρω τρελλά τη Σωσώ!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΣΚΟΥΡΑ. ΚΟΙΤΑ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΚΟΥΡΟ ΜΠΛΕ ΣΤΑ ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΥΡΑ! ΚΥΡΙΩΣ ΟΜΩΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΤΥΠΟΥ FACTORY ΚΑΙ ΣΕ CASUAL ΜΑΡΚΕΣ. ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΜΠΛΟΥΖΟΦΟΡΕΜΑ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΩΝ ΑΠΟ ΤΑ REPLAY ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΑΣΗΜΙ ΡΙΓΕΣ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΕΣ. ΞΕΡΕΙΣ, ΤΙΣ ΜΑΚΡΙΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΟΡΔΟΝΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΜΕ ΚΟΛΑΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΜΑΥΡΟ, ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΤΥΠΑΚΙΑ -ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΕΙΣ, ΜΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΕ ... ΚΗΔΕΙΑ!- :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καλο μου...ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΜΑΥΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ? ΑΣΤΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ Κ ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΕΜΟ !

ΑΝ ΔΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟ 8Α ΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΞΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ADAMS FAMILY ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΥΛΑΡΕΤΕ!

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΑΓΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ!!! :laugh:

ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΝΤΥΣΟΥΜΕ ΠΑΠΑΔΕΣ ΜΕ ΜΑΥΡΑ ΡΑΣΑ!

ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΝΑ ΤΖΙΝΑΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΛΕΥΚΗ ΠΧ ΖΑΚΕΤΑ-ΦΟΥΤΕΡ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ;;; ΜΕ ΛΕΥΚΟ ΓΟΥΝΙΝΟ ΜΠΟΤΑΚΙ;;; ΔΛΔ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΜΑΙ ΦΕΥΓΑ;;;

ΕΓΩ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΠΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙ-ΡΟΖ ΑΓΟΡΙ-ΓΑΛΑΖΙΟ. ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ! ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΗΔΙΑ ΑΥΤΟ!!! :angry:

ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ! ΑΝΤΕ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙΑ! (ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΜΗΝΩΝ, ΕΤΣΙ;!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koita εμενα το μυαλο μου πηγε σε ολομαυρο φορμακι βελουτε !

δεν ειπε φανελακι , και εγω εχω 1 armani φανελακι απο το Αttika μαυρο γεματο με ασπρα μικρα γραμματα αλλα ειναι φανελακι...

Καλα δεν ξαναμιλαω ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τα small paul έχουν βγάλει φέτος μαύρα φορμάκια

με κουκούλα που έχει πάνω τα αυτάκια του small paul!!!!!

Πάντως δε χρειάζεται ένα παιδί να φοράει μαύρα για να είναι τυπάκι!

Κι εγώ του έχω πάρει γκρι σκουρο καρότσι(έψαχνα μαύρο),αλλά για μωράκι ενός μήνα δεν είναι λίγο άγριο το μαύρο?

Το λέω επειδή αναγκαστικά θα πρέπει να είναι σε φορμάκι,αν συνδιαζόταν και με άλλα χρώματα όπως λέει η DeniM ωραίο θα ήταν αλλά όχι κάτι κατάμαυρο σε τόσο μωρό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαύρο-κατάμαυρο φορμάκι είναι αγριευτικό.

Αλλά θα συμφωνήσω ΑΠΟΛΥΤΑ με τη DeniM. Κι εμένα με εκνευρίζει αυτό το ροζ=κορίτσι και γαλάζιο=αγόρι. Οι συνδυασμοί που προτείνει η DeniM είναι πολύ ωραίοι. Κι εγώ θα έντυνα άνετα έτσι το παιδί μου, αν είχα! Αλλά στα κατάμαυρα, είναι τρομακτικό. Το παιδί της Σωσώς δε θυμάστε πώς ήταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...