Μετάβαση σε περιεχόμενο

MAΥΡΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ!!!!!!


Recommended Posts

puppeta έγραψε:

exeis dwsei pantws thn pio akompleksaristh normal apanthsh apo ti 44 pou apanthsan..thanx

Εχω χασει επεισοδια απο το πρωι που τεθηκε

το ΘΕΜΑ!!!!

Ποιος βρε εδωσε την πιο ακοπλεξαριστη

απαντηση απο ολες εδω???

Η κοπελα που ειπε για την Κρητη και για

να παει σε γλεντι κλπ????

ειχε πολυ γελιο οντως αλλα γιατι τις αλλες

τις απαντησεις τις λες κοπλεξικες????

Ερωτηση κανω...εχω και την στεναχωρια μου

με το γαλακτομπουρεκο, μην βαρατε αν ειπα

λαμακια!!!!!ΜΕΡΣΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 125
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

zaxarenia έγραψε:

καλε αληθεια...δεν σε κανω πλακα

ειμαι διαβασμενη παιδι μου γι αυτο!!!!

Εχει παει ο αδελφος μου!!! Τωρα αυτο για το

ΚΩΛΑΡΑΚΙ ηταν δικη μου παρεμβαση!!!!

:):kiss:

Ε μα το ξεκάρδισμα ήταν για το ΚΩΛΑΡΑΚΙ!!!

Αχαχαχαχαχαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχαρενια με κανεις και γελαω σημερα μπραβο σου!!!

παντως το σαιτ που εβαλε η sweetmammy εχει μερικα ωραια κομματια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά τι αποφασίσαμε ρε παιδιά

θα φοράμε μαυρά ρούχα στα πάιδιά

ή οχι????

ΑΝΤΕ το χω ξεβράκωτο το παιδί απο

το πρωι?????

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τς τς τς... Τίποτα δεν κατάλαβες από όσα είπαμε! :huh:

Και βέβαια του φοράς μαύρα αρκεί εσύ να φοράς ροζ μπλούζα με λαχανί παντελόνι και ροζ κραγιον! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ PUPPETA ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΕΔΩ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΕ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΜΑΥΡΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ! ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΙΕΣ! ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΗΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΜΑΥΡΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ! Ε ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕ ΜΙΑ ΠΑΡΤΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΑΝΑΡΠΑΣΤΑ! ΕΧΕΙ ΧΕΣΤΕΙ ΣΤΟ ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ! :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

τελικά τι αποφασίσαμε ρε παιδιά

θα φοράμε μαυρά ρούχα στα πάιδιά

ή οχι????

ΑΝΤΕ το χω ξεβράκωτο το παιδί απο

το πρωι?????

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εμενα μου αρεσουνε τα μαυρα γενικα αλλα να ειναι σπασμενο.

και εγω ξερω πως το μαυρο ειναι χρωμα που βλεπουνε καλυτερα τα μικρουλια.

το αγαπημενο του παιχνιδι ειναι ενα μαυρο πιγκουινακι που παιζει στην μπανιερα..πλεον εχει βγει απο την μπανιερα και αλωνιζει οοοοολο το σπιτι!! :laugh: :laugh:

ασχετο οταν ημουνα εγκυος φορουσα μαυρα γιατι μου αρεσουνε και η πεθερα μου ελεγε πως στεναχωριετια το μωρο..στην κοιλια!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

καλα ιφιγενεια το συμπερασμα εχει πολυ γελιο!!!!!!!!!!

ζαχαρενια θα ξεχωριζεις εαν ακολουθησεις την ταση!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI έγραψε:

ασχετο οταν ημουνα εγκυος φορουσα μαυρα γιατι μου αρεσουνε και η πεθερα μου ελεγε πως στεναχωριετια το μωρο..στην κοιλια!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

καλα ιφιγενεια το συμπερασμα εχει πολυ γελιο!!!!!!!!!!

ζαχαρενια θα ξεχωριζεις εαν ακολουθησεις την ταση!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo:

Ε μα... Χρώμα δε θέλουνε τα μωρά? ;)

Αχ Βενετία αυτό για τα έμβρυα και τη στεναχώρια τους... Πόσοι μα πόσοι μου το είχανε πει! Σε μία ξαδέρφη φίλης (αχώνευτη εντελώς) αφού όλο το βράδυ το στόμα της δεν ξέρω κι εγώ τι είχε πει για την εγκυμοσύνη, τον τοκετό, το parenting (δεν έχει παιδιά αυτή, απλά της αρέσει να μιλάει για θέματα που κατέχει και μη), το τι σκάρτες συμβουλές μου είχε δώσει από βιώματα της χ,ψ,ω, φίλης, ξαδέρφης της, με πέταξε το κορυφαίο... "Και βγάλε επιτέλους αυτά τα μαύρα καλοκαιριάτικα. Ζεσταίνεται και ψυχοπλακώνεται η μπέμπα!" Ε δεν άντεξα.. Της απάντησα.." Ε κι εσύ ρε Μπέτυ βγάλε επιτέλους το σκασμό γιατί η μπέμπα έτοιμη είναι να βγει και να σε μουντζώσει!"

Ευτυχώς γέλασε και δεν παρεξηγήθηκε! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

tora to eida to thema

ti sas exw ti sas exw ...einai 2 mhnwn kai einai to terataki moy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Α ρε Μανωλάκη, μες στην τρεντιά σε έχεια η μάνα σου!

Τέλειοοοοοοοοοοοςςςςς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

VENI έγραψε:

Ε μα... Χρώμα δε θέλουνε τα μωρά? ;)

Αχ Βενετία αυτό για τα έμβρυα και τη στεναχώρια τους... Πόσοι μα πόσοι μου το είχανε πει! Σε μία ξαδέρφη φίλης (αχώνευτη εντελώς) αφού όλο το βράδυ το στόμα της δεν ξέρω κι εγώ τι είχε πει για την εγκυμοσύνη, τον τοκετό, το parenting (δεν έχει παιδιά αυτή, απλά της αρέσει να μιλάει για θέματα που κατέχει και μη), το τι σκάρτες συμβουλές μου είχε δώσει από βιώματα της χ,ψ,ω, φίλης, ξαδέρφης της, με πέταξε το κορυφαίο... "Και βγάλε επιτέλους αυτά τα μαύρα καλοκαιριάτικα. Ζεσταίνεται και ψυχοπλακώνεται η μπέμπα!" Ε δεν άντεξα.. Της απάντησα.." Ε κι εσύ ρε Μπέτυ βγάλε επιτέλους το σκασμό γιατί η μπέμπα έτοιμη είναι να βγει και να σε μουντζώσει!"

Ευτυχώς γέλασε και δεν παρεξηγήθηκε! :dry:[/quote:yjleph7j]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: τελεια απαντηση!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΖΕΙ?ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΦΟΡΑΕΙ ΠΕΝΘΥΜΑ ΡΟΥΧΑ.ΑΝ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΟΡΑΣ ΕΣΥ ΣΚΟΥΡΑ ΡΟΥΧΑ.ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΩ ΘΑ ΠΩ¨"ΕΛΕΟΣ¨"ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΝ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

tora to eida to thema

ti sas exw ti sas exw ...einai 2 mhnwn kai einai to terataki moy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: DSC00323mmmm.jpg

Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ ΣΟΥ... ΚΟΥΚΛΙ ΕΙΝΑΙ!!!

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΤΣΟΝΙ... ;););)

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ "ΤΗΝ ΠΕΙ" ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΥΤΗ... ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΤΑ ΤΡΕΝΤΥ ΓΟΥΣΤΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ. :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den anisixw mhn moy thn "pei" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: einai asteio kai mono san skepsh !!!!

analoga ta miala ths manas kai toy patera ginonte kai toy paidioy ....den ginet na aresoyme se oloys den exoyme oloi to idio goysto kai peri orekseos kolokithopita .

sta dika sas paidia balte oti thelete giana mhn sas brizoun .

afiste ta paidia toy kosmou isixa omos me tis epiloges twn goniwn tous .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή εμένα η κόρη μου δεν θα μου ξαναμιλήσει όταν μεγαλώσει; :laugh:

Εχουμε μαύρα παπούτσια(μπαλαρίνες με ροζ κορδέλες μπροστά)

έχουμε 3 μαύρα μπλουζάκια ,στο στύλ που φοράει ο μπόμπιρας της Αφροδίτης

έχουμε φούστα,παντελονάκι...Χμ...γενικά έχουμε πολλά,γιατί είμαι τρελλο-ροκού :P Λέτε να θυμάται και τι τραγούδια άκουγα στην εγκυμοσύνη και στον θηλασμό και να με μουτζώνει;

Ε μην τρελλαθούμε τελείως τώρα!!!Σίγα μην με ξεγράψει απο μάνα της κιόλας... :P Ας κοιτάξουμε λέω εγώ τα πιο σοβαρά,που κρίνουν πραγματικά το πόσο είναι ευτυχισμένο ένα παιδί,και ας αφήσουμε τα ψυχολογικά που προκαλούν τα μαύρα φορμάκια ;)

Κλείνω και εγώ με ένα ΕΛΕΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEN MILAME GIA MPLOYZAKIA H PAPPOYTSIA MILAME GIA FORMAKIA.EGV PANTOS AN EBLEPA TH MANA MOY NA ME FORAEI NEOGENNHTO MAYRO FORMAKI SE FOTO DEN UA MOY ARESE.EPILOGH TOY KATHENOS EINAI AYTO EMEIS TH GNOMH MAS LEME GIAYTO GINONTAI OI EROTHSEIS.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΟΣ στο ΕΛΕΟΣ!

mariakim23 είσαι υπερβολική θα έλεγα και ναι, κατά τη γνώμη μου έχεις άδικο. Εκεί θα κολλήσει το μωρό... Με το τι του φορούσε η μάνα του.

Θα έχει λυμένα όλα τα προβλήματα της ζωής του και επειδή δε θα έχει με τι να ασχοληθεί θα βρίζει τη μάνα του που του φόρεσε ένα μαύρο φορμάκι για πλάκα.

Αλλά αν το καλοσκεφτώ ναι, μακάρι να ασχολείται με τέτοιες βλακείες. Θα σημαίνει ότι δεν θα απασχολεί το μυαλουδάκι του τίποτα άλλο πιο σημαντικό! ;)

Το Μαράκι μου λοιπόν στο εκτελεστικό απόσπασμα θα με στήσει! Που τη ντύνω σαν λοκατζή! :P

Καληνύχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια,μαζί θα μας εκτελέσουν οι κόρες μας...

Μακάρι και το δικό μου το παιδί να ασχολείται στα 20 του με την μαύρη τούλινη φούστα που της φόρεσα στις 5/12/09 και πήγαμε να δούμε την προγιαγιά μας...Το εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μιλάμε για μπλουζάκια, μιλάμε για φορμάκια...

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω που κολλάμε.

Το μαύρο μπλουζάκι με το τζην παντελόνι δεν πειράζει σε βρέφος 3 μηνών αλλά το φορμάκι πειράζει?

Τελοσπάντων mariakim23 σεβαστή η άποψή σου, όποια μανούλα θέλει, την ακολουθεί, ντύνει το παιδί της στα κλασικά ροζ-μπλε.

Έχεις δίκιο, όταν θέτουμε δημόσια κάποια θέματα, πρέπει να ακούμε όλες τις απόψεις - αντιδράσεις, γι'άυτό κι εμείς γράφουμε τις δικές μας αντιδράσεις στο ποστ σου.

Έλα βρε Νελλυ, μαύρη τούλινη φούστα! Μες στην τρεντιά κι εσύ!

Μοντέλα τα έχουμε τα σπλάχνα μας! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...