Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ .ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑΤΕ!!!!!!


098765

Recommended Posts

Droseroula έγραψε:

Φατσούλα να εύχεσαι να μην έχεις τίποτα και πραγματικά η αποβολή σου να οφείλονταν σε τυχαίο γεγονός!!!

το ξέρω ίσως λέω βλακείες αλλά δε θέλω να αντιμετωπίσω άλλη μια αποβολή. ήδη αυτή που αντιμετώπισα και ακόμα δεν το έχω ξεπεράσει. προχθές πάλι με κλάματα ήμουν και ήταν και τα γενέθλια του άντρα μου, που του τα χάλασα εντελώς... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φατσούλα μου μία φορά άτυχη δε σημαίνει πάντα άτυχη!! Να σκέφτεσαι θετικά και την επόμενη φορά όλα θα πάνε καλύτερα! Πραγματικά σου εύχομαι οι εξετάσεις σου να είναι τέλειες για να μην ταλαιπωρηθείς άλλο!! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 7ο ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ Innohep 0,45 ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΛΛΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΒΡΕΘΗΚΕ ΧΑΜΗΛΟΣ Ο ΑΝΤΙ-ΧΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ Clexane 0,60.ΕΧΩ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ Η ΟΧΙ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙ ΑΥΤΗΝ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για ποιο λόγο σου είπε να κάνεις τις ενεσούλες αυτές; Κάποιος λόγος θα υπάρχει. Εγώ τις έκανα για την θρομβοφιλία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΕΘΕΣΑ ΟΤΙ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΛΟΓΩ ΤΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ.ΑΝ ΕΙΧΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ??ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gwgw100 γιατί δεν τον ρωτάς να μάθεις μια και καλή τι γίνεται? ίσως όντως να μην έχει να κάνει με θρομβοφιλία και να σχετίζεται μόνο με την εξωσωματική. αυτός νομίζω είναι ο μόνος που μπορεί να σου απαντήσει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gwgw100 έγραψε:

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΕΘΕΣΑ ΟΤΙ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΛΟΓΩ ΤΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ.ΑΝ ΕΙΧΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ??ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ :(

μπορεί να έχει σχέση με την εξωσωματική, δεν έχω ιδέα. γιατί δεν τον ρωτάς να δούμε τι θα σου πει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σας !!!Και εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι . όλο ερωτήματα είμαι …συγγνώμη που μπαίνω εδώ και λέω τον πόνο μου ,αλλά πιστεύω είναι σχετικό με αυτά που λέτε....

Έκανα τις περιβόητες εξετάσεις για τη θρομβοφιλία και τώρα θα περιμένω μέχρι την άλλη εβδομάδα για τα αποτέλεσμα τα .

Είμαι πολύ ανεχόμενη και αυτό μου βγαίνει να ξεσπάω επάνω μου όπως να τρώω να νύχια μου ενώ δεν συνειδητοποιώ τι κάνω δεν με χωρά ο τόπος το σπίτι μου η δουλεία μου τίποτα δεν με ολοκληρώνει.

Μπορείτε να μου πείτε από την εμπειρία σας τις φυσιολογικές τιμές που βγαίνουν από τα αποτελέσματα τις εξέτασης ,και αν έχω πιθανότητα μετά από μία αποβολή να έχω θρομβοφιλία- κάποιος μου είπε πως το 70-80% είναι να είναι θρομβοφιλία και το 20-30% να είναι τυχαίο γεγονός. Μήπως φτέη ότι έχω λιγο υψηλό αιματοκρίτη η φτέη ότι έχω πολύ λεπτές φλέβες ( βλακείες λέω το ξέρω αλλά κάπου το διβασα αυτό )

Παρακαλώ πίτε μου ότι γνωρίζετε για να ξέρω !!!!!! σας ευχαριστώ πολύ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλίνα μου μην αγχώνεσαι έτσι, δεν σου κάνει καλό. Αν τυχόν έχεις θρομβοφιλία είναι κάτι το οποίο αντιμετωπίζεται με θεραπεία και όλα θα πάνε καλά σε τυχόν εγκυμοσύνη σου. Στο λέω γιατί το πέρασα και εγώ αυτό το στάδιο και όλα πήγαν καλά.

Φυσιολογικές δεν ξέρω να σου πω γιατί είναι πάρα πολλά αυτά που κοιτούν στις εξετάσεις, αλλά θα σου πω να μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε πάρα πολύ καλά.

Ότι θελήσεις είμαι εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουλίνα μου αυτές τις ερωτήσεις που μας έκανες τις έκανες και στον γιατρό σου? δυστυχώς δεν μπορώ να σου απαντήσω γιατί δεν γνωρίζω αλλά κοριτσάκι αν μάθεις πες μας και μας να ξέρουμε γιατί και εγώ έχω ένα θέμα με τον αιματοκρίτη και τώρα με έβαλες σε ερωτηματικά.

ελπίζω όλα να πάνε καλά και σύντομα να έχεις μια υγειή εγκυμοσύνη!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΥΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΕΧΩ ΘΕΜΑ.ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΜΕΙΝΑ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟ.ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΣ ΚΑΤΙ?ΜΕ ΔΕΛΕΑΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΘ ΕΞΙΝ ΑΠΟΒΟΛΕΣ!ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΥΠΟΨΙΝ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια δεν το πιστεύω. πριν από κανα δυο ώρες μιλούσα με την κολλητή μου και της έλεγα πόσο στεναχωρημένη είμαι που δε θα προλάβω να κάνω την εξέταση γιατί δε μου ήρθε περίοδος και μετά από καμιά ώρα περίπου μου ήρθε έτσι ξαφνικά. μετά την αποβολή ούτε στην πρώτη περίοδο αλλά ούτε και σε αυτή δεν είχα κανένα σύμπτωμα προειδοποίησης οπότε δε θα μπορούσα να το καταλάβω, άσε που ήμουν και πολύ αγχωμένη οπότε πίστευα ότι το κάνω ακόμα χειρότερα. τελος πάντων όλα καλά αφού ήρθε η περίοδος σήμερα 03/12 έκλεισα ραντεβού με τον αιματολόγο μου στις 23/12 για την εξέταση. ΠΡΟΛΑΒΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ... για μένα αυτό είναι φέτος το δώρο των Χριστουγέννων :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο φατσουλα ειδες να και κατι θετικο και εμενα η ψυχολογια μου λιγο πεσμενη ηρθε να με παρει ο αντρας μου απο τη δουλεια και ψιλοεκλαιγα σημερα ομως ξεκινησαμε προσπαθειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατί κοριτσάκι μου έκλαιγες, αφού τώρα ξεκινήσατε και πολύ σύντομα θα ξαναζήσεις αυτό το θαύμα της φύσης. μη χαλάς άλλο τη ψυχολογία σου τώρα πρέπει να είσαι καλά για να έχεις και καλά αποτελέσματα. μη στεναχωριέσαι τώρα προσπάθησε να ηρεμήσεις και θα δεις σύντομα θα έχεις το σποράκι στην κοιλίτσα σου...

δώσε λίγο κουράγιο και σε μένα που θα περιμένω τουλάχιστον 1 1/2 μήνα ακόμα και δεν ξέρω και τι θα αντιμετωπίσω.

εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα!!!

όχι άλλα δυσσάρεστα από δω και πέρα.

έτσι κορίτσια ? :)

μ'έπιασε κρίση αισιοδοξίας :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι αλλα δυσαρεστα εχεις δικιο φατσουλα ολα καλα θα πανε αλλαζει και ο χρονος να μας φερει γουρι το 2010 ;) και πολλα μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!!!!Μιας και μιλάτε εδώ για την θρομβοφιλία θέλω να σας πώ τα εξής απο πλευράς μου: Είμαι έγκυος ήδη στην 9η εβδομάδα και μόλις έμαθα ότι έχω θρομβοφιλία!!!!!!!!!! Σήμερα ξεκίνησα τις ενεσεις ηπαρίνης και μου είπαι ο γιατρος μου να με παρακολουθεί και αιματολόγος στο ιασώ. Πρίν απο αυτή την εγκυμοσύνη που εύχομαι ο Θεός να δώσει να πάνε όλα καλά, είχα και μια αποτυχιμένη λόγω παλινδρόμησης και κάνοντας την ιστολογική στο ιασώ μου είπαν ότι η αιτία ήταν χρωμοσομικές ανωμαλίες.Γιαυτό το λόγω ο γιατρός μου δεν μου πρότινε να κάνω εξετάσεις θρομβοφιλίας αλλά του είπα ότι θέλω να τις κάνω και μου τις έγραψε και τις έκαν α στην Βιοιατρική. Το αποτέλεσμα λοιπόν είναι ότι έχω θρομβοφιλία και φοβάμαι μήπως είναι αργά τώρα που ξεκίνησα την αγωγή; Ξέρετε άν ολες οι κοπέλες ξεκινάνε τα σχετικά τις θρομβοφιλίας απο πρίν μάθουν για την εγκυμοσύνη ή είναι και κάποιες σαν και μενα που το μαθαίνουν στο δεύτερο και τρίτο μήνα;

Συγνώμη αν σας κούρασα

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss :kiss::kiss: :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΆνναΜαρία μου καλησπέρα. Δεν είναι αργά πιστεύω τώρα που άρχισες την θεραπεία, αρκεί που την άρχισες. Εγώ μετά από μια αποβολή, αλλαξα γιατρό και ο νέος μου γιατρός με έστειλε για εξετάσεις θρομβοφιλίας αμέσως μόλις πήγα σε αυτόν και μόλις είχα μάθει ότι ήμουν ξανά έγκυος. Με αποτέλεσματα μόλις ακούσουμε καρδούλα να αρχίσω θεραπεία για την θρομβοφιλία. Όλα πήγαν καλά και τώρα έχω στην αγκαλίτσα μου την μπεμπούλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριτώ Λενάκι μου για την απαντησή σου !!!!!!!!!!!!

Πιστεύω πως η Παναγία θα με βοηθήσει,βεβαια δεν σου κρύβω πως θα με φάει η αγωνία και ο φόβος μέχρι το τέλος της εβδομάδας που έχω ραντεβού με τογιατρό γιανα δούμε το μωράκι!!!!!!!!!!!!!!!

Βλέπεις το προηγούμενο το χάσαμε περίπου στην 9η με 10η εβδομάδα και τρέμω...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΆνναΜαρία έγραψε:

Ευχαριτώ Λενάκι μου για την απαντησή σου !!!!!!!!!!!!

Πιστεύω πως η Παναγία θα με βοηθήσει,βεβαια δεν σου κρύβω πως θα με φάει η αγωνία και ο φόβος μέχρι το τέλος της εβδομάδας που έχω ραντεβού με τογιατρό γιανα δούμε το μωράκι!!!!!!!!!!!!!!!

Βλέπεις το προηγούμενο το χάσαμε περίπου στην 9η με 10η εβδομάδα και τρέμω...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

ειμαι κι εγω θρομβοφιλικη,το εμαθα μετα απο παλινδρομη...αλλα το θεμα ειναι οτι το εμαθα αφου η αδελφη μου ειναι ηδη κι εκεινη 2 μηνων εγκυος..

κι επειδη η παθηση ειναι κληρονομικη,ο γιατρος της προτεινε να κανει κι εκεινη εξετασεις για θρομβοφιλια,παρολο που ηδη εχει ενα κοριτσακι και δεν ειχε προβλημα στην προηγουμενη εγκυμοσυνη της...οποτε μην ανησυχεις κι ολα θα πανε καλα!να προσεχεις τον ευατο σου και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ!!!!!!! ΑΡΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕΣ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ.ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΜΕ ΕΠΙΣΗΜΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΟΤΙ ΤΟ 80% ΤΩΝ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΩΝ ΚΥΗΣΕΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ.ΝΑ ΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ !! ΕΓΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ!! ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ .ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια γεια σου και απο εμενα,αυτο ρωτησα και εγω τον γιατρο χτες και μου ειπε οτι οντως δεν προκειται να παθει τιποτα το μωρο με το που μεινω εγκυος μου ειπε να παω στην αιματολογο την ιδια μερα,και μετα στο γυναικολογο και ολα καλα θα πανε δεν πεθαινει αμεσως το μωρο μου ειπε αυτο γινεται σιγα σιγα.

επισης μου ειπε για μια κοπελα που κανει θεραπεια καθε εβδομαδα μετα τις γονιμες γιατι ετσι της ειπε ο αιματολογος για να προλαβει δεν ξερω ομως ποιον εχει εγω οσους ρωτησα κανενας δεν μου ειπε για θεραπεια απο πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω!!!!!!!!!!!!!!!

Αισθάνομαι μια σιγουριά μαζί σας και σας ευχαριστώ μέσα απ'την ψυχή μου,με όλη μου την δύναμη,επίσης σας ευχαριστέί και το μωράκι μου που είναι στη κοιλίτσα μου!!!!!!!!!!!!!!! Σας εύχομαι όλα να πάνε καλά σε όλες μας μία προς μία και η Παναγία να μας προστατεύει που είναι η μεγαλύτερη μανούλα όλων μας!!!!!!!!!!!!!!!!

Αργω να απαντήσω γιατί ξαπλώνω και μετά ξανασηκώνομαι..

Σήμερα που έκαναν και πρώτη φορά την ένεση λίγο με έτσουκξε το υγρό αλλά αμέσως πέρασε.Όμως νιώθω κάτι πονάκια διαφορετικά στη κοιλιά μου και ψιλοφοβάμαι εκτός και άν σημαίνει ότι κάνει δουλειά το φάρμακο..

Μέχρι την Παρασκευή που θα πάω στο γιατρό να δούμε το μωρό θα λιποθυμήσω 100 φορές μου φαίνεται!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss :kiss::kiss: :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο!!η πρωτη φορα ειναι και η δυσκολη...μετα θα γινει συνηθεια οπως βουρτσιζουμε τα δοντια μας!!θα παιρνω θαρρος απο σενα οταν με το καλο ξαναμεινω εγκυος και κανω τις ενεσεις!!

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία , εγώ έμαθα ότι είμαι θρομβοφιλική στο τέταρτο μήνα και από τότε ξεκίνησα να κάνω καθημερινά ενέσεις..

Ήμουν , θεωρώ πάρα πολύ τυχερή που μέχρι τότε δεν μου συνέβη κάτι δυσάρεστο καθώς η αιματολόγος μου είπε ότι πάσχω από βαριά μορφής θρομβοφιλία..

Να χαίρεσαι που το έμαθες έστω και τώρα , ακολούθησε τις συμβουλές των γιατρών σου και όλα θα πάνε καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...