Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...


miranta25

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν_η ΜΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!! ΤΑ ΜΠΙΜΠΙΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΓΑΖΕΣ?? ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΖΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"νακαρι" να έχεις τα αποτελέσματα μιράντα μου που όλες επιθυμούμε!!!τα 1-2 μπιμπίκια που είδα τα είχα δει στη ρώγα..με το συμπάθιο δηλαδή!και τα σπυράκια στο πρόσωπο.ποια από αυτά τα συμπτώματα είναι καινούρια για σένα?αυτό με τα ματια δες το αύριο και πες μου..βασικά πες σε κάποιον άλλο να τα δει.απλά ρωτα..τα ματια μου στις άκρες τι χρώμα είναι?μην τον υποψιάσεις..ποτε δεν περιμένεις περίοδο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXA!!! ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ αν-η ΜΟΥ.. ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΙΟΥ, ΕΤΣΙ? Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εξωτερικά προς τη μεριά του αυτιού.όχι εσωτερικά.εσωτερικά δηλαδή διπλα στη μύτη είναι συνήθως μών-μπλε.οποτε αυτό θα σου πουν.όταν ρωτήσεις κάποιον προσδιόρισε το shmeio.ax μιράντα μου δεν θέλω να σε ενθουσιάσω αλλα κάτι μου λέει πως θα έχουμε τα ευχάριστα και από seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenaaaaaa!!!!!!!!!!makaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΣΟΥ ΑΛΗΘΙΝΟ!! ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΚΡΗ ΟΜΩΣ ΑΥΡΙΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα βγούν!μην αγχώνεσαι!λοιπόν,ο δακρυϊκός πόρος ξέρεις που είναι?aaa!μισό!κάτι σιχαμερό σκέφτηκα τώρα αλλα για να σου δώσω να καταλάβεις θα το ξεστομίσω..λοιπόν,που μαζεύονται κάτι άσπρα στα ματια μας?αυτό είναι το εσωτερικό,δεν σε noiazei.to εξωτερικό είναι από τη μέση του ματιού ως και εκείνο το σημείο στο οποιο κάνουμε την σχιστή γραμμή με το μολύβι όταν βαφόμαστε για να μεγαλώσουμε το μάτι μας..κατάλαβες η' τα λέω χαλια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιράντα βουρ αύριο να πιασουμε μια καλή θέση σε ήλιο για να κοιτάξουμε καλύτερα τα μάτια μας, πάντως εγώ 8α το κοιτάξω.

Εγώ πρώτη φορά εβγαλα σπυράκια στις θηλές μου οπως και επίσης πρώτη φορά είναι που με πονάει το στηθος μου τόσες πολλές ημέρες πριν την περίοδο σύνηθως 2-3 ημέρες με πιανει εδω όμως και 10 ημέρες είμαι να μην μπορω να το ακουμπησω καθόλου το στήθος μου ίδιως τις θηλές μου.

Τι να πω δεν ξέρω 5 ημέρες μείνανε για να μου έρθει η περιοδος μου ίδωμεν λοιπόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι εντελως φυσιολογικο αν κρινω απο την δευτερη εγκυμοσυνη μου!!!μην ανησυχεις και το στηθος σου ειναι πρησμενο???καλα θα κανεις ομως να κανεις μια β χωριακη για να ησυχασεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΛΙΝΑΚΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ!! αν-η ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ! Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΑΛΛ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΑΛΑΚΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΙΑΝΩ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μη ζητάς συγγνώμη!!!εγώ μάλλον κάτι δεν εξήγησα καλά!τα αποτελέσματα κοριτσάκια μου πιστεύω πως θα είναι ευχάριστα!!!!!!!!προσπαθήστε όμως να μην το "πολουσκεφτεστε"..θα σας κάνει πολύ καλο!!αύριο το πρωί να το σκεφτείτε όμως για να κοιτάξετε τα ματάκια σας .. :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: περιμένω με ανυπομονησία τα ευχάριστα!!!!!!!!!σας το εύχομαι κοπελίτσες μου να έχετε το πολυπόθητο σποράκι μέσα στις κοιλίτσες σας!!!θα σας στείλω εκάν "καρματακι" για καλά αποτελέσματα+να είναι τα πιο λαχταριστά,σιροπιαστά+υπέροχα νέα που έχετε ακούσει ποτε σας!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν-ν εγω πάντως το κοίταξα αυτο που μας είπες εχθές. Καφέ όχι λίγο κόκκινο ήταν σε αυτο το σημειο του ματιού που είπες.

Περιμένουμε και βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

linaki mou sou esteila ena karmataki gia kala apotelesmataaaaaaaa!!!!!gia kokkino den exw akousei alla 8a rwthsw thn kollhth mou na rwthsei th 8eia ths kai 8a sou pw....mh dineis polu shmasia se auto omws!as perimenoume ta euxarista omws e??? :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω πολύ εγω καρματάκι σου έστειλα προχθές. Τι έγινε η Μιράντα αφαντη είναι σήμερα για να μας πει αν εκανε το πείραμα με το μάτι.

Το Σάββατο περιμένω να αδιαθετήσω και έχω μια αγωνία ασε άλλο πραγμα!!

Τα μπιμπικάκια στο στήθος μου έχουν αυξηθεί τόσο που με κανει σκέφτομαι να πάρω τηλ. τον γυναικολόγο μου μπας και έχω καμια αλλεργια και μου δώσει τίποτα κρεμες για να βάλω.

Αντε να δούμε!! Φιλάκιαααααααααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...