Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθα και εγώ με πολλές απορίες!!!


tinkerbel25

Recommended Posts

γλυκιά μου alexdim, και εγώ την εγκυμοσύνη μου την κατάλαβα amesws.thn πρώτη μέρα καθυστέρησης έκανα το test+να το σποράκι στην κοιλίτσα μου!οργανωμένο ήταν και το δικό μου!!:) :):)εχθές μπήκα στον έκτο :) αλλα έχω ζαλάδες..:( σε ποιο μηνα είσαι εσύ?πως καταλαβαίνεις ότι έχεις πρόβλημα 8romvofilias?κορίτσια πρώτη φορα ακούω γι αυτό το πράγμα.δεν ήξερα καν ότι υπάρχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

έλα ντε και είναι L Η E (δηλαδή ελένη) χάχα!

ευχαριστώ αν!!περιμένω με "ανουπομονεσια"!!!!αν k θα τα φτιάξω μετά την γεννα πια,για να ναι k φρέσκα!!!Αν αποφασίσει ο κανακάρης μου να βγει!!!χάχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια παντως εμενα σαν να μου ερχεται...δεν ποναω καθολου αλλα εχω καφε σημερα οποτε αυριο ερχεται και παλι η κυρια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλο μηνα!!!!!

Κορίτσια αδιαθέτησα νταν στις 27 μέρες....ουτε μια μερα καθυστερηση....

Οπότε πάλια στις 28/12 ΔΕΝ περιμένω....αντε πάμε για νοτιν ντοιν Χριστουγεννιατικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΣΕΝΑ....ΚΑΙ ΕΧΩ ΨΙΛΟΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΩ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΗ ΖΩΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕ ΝΑ ΡΘΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!ΕΙΤΕ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ..ΝΟ STRESS!!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ ΟΤΑΝ ΕΠΑΨΑΝ ΠΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ!!!ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΚΙ ΕΓΩ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρίνα μου συμφωνώ απόλυτα με σένα!!!έχεις απόλυτο δίκιο!!!!!!χρειάζεται να κάνετε μια ανάπαυλα στο μυαλό μονο,μη ξεχνιόμαστε :laugh: :laugh: και αφήστε να έρθει μονο του το αποτέλεσμα!!!!!

ζετάκι μου τι έγινε????ακόμα να κανεις το τεστάκι???περιμένουμε τα euxaaaarista!!!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια θέλω να σας πώ ότι όταν ξεκινήσαμε προσπάθειες με τον άντρα μου ήμασταν πολύ αγχωμένοι(κυρίως λόγω του περιβάλλοντος που πίεζε),μίλησα λοιπόν με εναν γιατρό(οχι γυναικολόγο) που του έχω όμως απόλυτη εμπιστοσύνη και του εξέφρασα τα αγχη και τις ανησυχίες μου. Μου είπε εν ολίγοις ότι πρέπει να το απολαμβάνουμε πάνω απόλα και όταν τελειώνει η πράξη να μην σηκωνόμαστε αλλά αν γίνεται να βάζουμε και ενα μαξιλαράκι στην μέση μας για να βοηθήσουμε το "ταξιδάκι τους".Τυχαίο ή οχι το αποτέλεσμα ήταν να μείνω εγκυος μεσα σενα μήνα.Φιλάκια και καλές προσπάθειες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα όχι κορίτσια ενταξει δεν στενοχωρηθηκα. Μου ηρθε παμε για αλλα...θα το ευχαριστηθω παλι δεν με πειραζει.

βεβαια να σας πω κατι? Απο εχτες το πρωι μεχρι και σημερα τωρα που μιλαμε εχω λιγο καφε...

εκανα χτες το βραδυ μπανιο λετε να εκοψα την περιοδο ή να συμβαινει κατι αλλο τελικα κι εγω να λεω οτι δεν ειμαι εγκυος...μακαρι να συνεχιστε μονο καφε...η αληθεια ειναι οτι εμενα μου ερχεται λιγο καφε στην αρχη και μετα αμεσως κοκκινο.Τωρα 1,5 μερα μονο καφε...τι να πω...sorry αν εγινα γραφικη... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante bre mh mou stenoxwriesai!!!prospa8eite polu ligo kairo k exei mia zwh mprosta sou!kane sex asustola auto to mhna(ti na pw k egw h kahmenh pou xw na kanw wraio sex edw k mhnes me thn koilara mou!!!) kai blepoume!koita na euxarhstiesai thn ka8e sou stigmh me ton antroulh sou kai mhn to skeftesai kan...krujtw sto pisw meros tou myalou soy...alla polu pisw leme...erxontai kai giortes pou ola einai toso omorfa k romantika!!!ante koita na xareis k gia oles emas tis gkastrwmenes pou den mporoume!xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρεεεε ας γκαστρωθω εγω και ας μην κανω για λιγο καιρο σεξ...θα εχω την κοιλαρα μου και θα κορδονωμαι...χιχιχιχι

Με ενα πονο σου ευχομαι γιατι βλεπω κοντευεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TINKERBEL 25!ΓΕΙΑ σου...!!!!καταρχην ευχομαι γραηγορα να γινεις μανουλα!!όπως και εγω..και η καθε κοπέλα που το επιθυμει.σχετικά με τη κύλη,ο δικός μου αντρας εχει κυρσοκήλη.θα καταλαβετε εαν ειναι κυρσοκήλη μονο με των υπερηχο ορχεων.ο δικος μου καμια φορα κατα τη διαρκεια.....ποναει.φιλακια πολλα και γρηγορα με μωρακι στην αγκαλια σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xara22 έγραψε:

TINKERBEL 25!ΓΕΙΑ σου...!!!!καταρχην ευχομαι γραηγορα να γινεις μανουλα!!όπως και εγω..και η καθε κοπέλα που το επιθυμει.σχετικά με τη κύλη,ο δικός μου αντρας εχει κυρσοκήλη.θα καταλαβετε εαν ειναι κυρσοκήλη μονο με των υπερηχο ορχεων.ο δικος μου καμια φορα κατα τη διαρκεια.....ποναει.φιλακια πολλα και γρηγορα με μωρακι στην αγκαλια σου!!!!!

Γεια σου Χαρά μου!!!

Το θέμα είναι ότι του δικού μου δεν τον ποναει καθόλου και το έχει από 5 χρόνών....οποτε μπορεί και να μην είναι. Επειδή ακόμα δεν εχουμε αρχισει να ψαχνομαστε για εξετασεις (μονο 3 μηνες προσπαθουμε) δεν ξερω αν ειναι κατι. Παντωε απο οτι μου εχει και στον στρατο το ειχανε δει ο γιατρος και του ειπαν οτι δεν ειναι τιποτα. Αυτο μια πρηζεται μια ξεπρηζεται αλλα δεν τον ποναει καθολου. Εσενα ετσι ειναι του αντρα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...