Μετάβαση σε περιεχόμενο

ADIO MANOULA MOU


ellada

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σοφακι μου συλληπητηρια! ειλικρινα δε ξερω ποια λογια θα σε κανουν να νιωσεις καλυτερα.. :(

Μονο οτι ειμαι σιγουρη οτι ημανουλα σου θα σε βλεπει απο κει που ειναι,θα σε προσεχει και θα θελει να σε βλεπει χαρουμενη...γι αυτο κανε της τη χαρη...χαμογελα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

ΩΣ ΕΝΑ ΒΑΘΜΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΜΟΥ

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕΜΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΜΜΑΧΟΣ,ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΑΠΑΛΕΙΝΕΤΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ

ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΕΤΕΥΕΙ ΠΑΝΤΑ

ΣΕ ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλληπητήρια σοφια μου!!!δεν ξερω ποια ειναι τα λογια που θα μπορεσουν να απαλυνουν τον πονο σου...

κανε κουραγιο ειναι μεγαλη απωλια αλλα τωρα η μαμα σου θα ειναι κοντα σου...διπλα σου..

ο χρονος καλη μου ειναι ο καλυτερος γιατρος..κουραγιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλλυπητήρια κορίτσι μου!!!! Να είσαι καλά να την θυμάσαι πάντα τη μανούλα σου……….!!!!! Προσπάθησε να θυμάσαι μόνο τις καλές στιγμές μαζί της….. βοηθάει πολύ…..

Έτσι το είχα παλέψει κι εγώ….. 6 χρόνια πριν…. που έχασα τον πατέρα μου….. ακόμη μου λείπει βέβαια….. αλλά τώρα πια δεν πονάω όταν τον σκέφτομαι…..

Ζωή σε σας κορίτσι μου….. σε σκεφτόμαστε…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELLADA ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ!!!! ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!! ΜΟΝΟ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΞΕΧΝΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.

ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΟΥΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ!!!! ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιο αδυναμο μου κομματι, δεν εχω χασει καποιον δικο μου, αλλα με την ιδεα βουρκωνω...

Δεν εχω λογια :( , να εισαι καλα να την θυμασαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου, ολα τα λογια ειναι φτωχα μπροστα στον πονο σου..... :(:(:(:(

Ευχομαι η ζωη να κρυβει, για σενα, μονο ευχαριστα απο δω και μπρος!!!

Η μανουλα σου θα ζει για παντα μεσα στην καρδια σου, κι εμεις θα ειμαστε ολες εδω, για οτι χρειαστεις!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΔΕ ΦΤΑΙΣ ΜΗ ΡΙΧΝΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ...ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΠΟΤΕ,,,,ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΛΕΜΕ ΣΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ....ΠΧ Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ Κ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΓΑΠΑΜΕ.....ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗ ΡΙΧΝΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ...ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ Η ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΤΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ...ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFIA MOU DEN EIPARXOUN LOGIA TA OPOIA 8A MPOROYSA NA PO GIA NA APALINO TON PONO SOU GLIKIA MOU TO MONO POU MPORO NA SOU PO EINAI OTI LYPAMAI PRAGMATIKA K MONO STHN SKEPSI OTI MIA MERA 8A XASO TI MANOULA MOU NIO8O NA STAMATAEI I KARDIA MOU APO PONO SOU EFXOMAI O8EOS NA SOU DINEI DINAMI K KOURAGIO NA ADEKSEIS TIN APOLEIA TIS MANOULAS SOU PROSEFXOMAI NA SOU DINEI KOURAGIO O 8EOS TIPOTA ALLO DEN MPORO NA SOU PO GIATI OTI K NA PO 8 AFANEI TOOOOSO FTOXO POU DEN 8A VOI8ISEI . SE FILO GLIKA K OTI XREIASTEIS EIMASTE OLES EDO SE FILO .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou eyxaristo polly

me syginisate eilikrina....

einai polly dyskolo akoma k tora na po pos exei fygei...

wres wres nomizo pos tha me parei thl...

pos tha akouso thn fonoula ths...

eytyxos exo ton Andrea pou me stirizei para polly k mporesa na statho sta podia mou...allios tha katerea...

koritsia sas eyxaristo polly mesa apo thn kardia mou giati apo ta logia sas perno dynamh....

panta tha einai sto myalo mou k sthn kardia mou....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θερμά συλληπητήρια και από εμένα κορίτσι μου για την απώλειά σου.

Να ζήσεις να τη θυμάσαι τη μανούλα σου.

Πιστεύω ότι με μερικά τόσο δικά μας άτομα ούτε ο θάνατος μπορεί να μας χωρίσει και πιστεύω ότι η ψυχούλα της θα είναι πάντα μαζί σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια πολυ στενοχωριεμαι οταν διαβαζω τετοια...!!! :(

Συλλυπητηρια για τη μανουλα σου...!!!

Και καλο κουραγιο σ'εσενα και την οικογενεια σου...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ :( ..ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΕΙ.ΤΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΩΗ ΣΕ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη δυναμη.οπως λες σαν τις μανουλες μας καμια.μπαινω στην διαδικασια να το σκεφτω απλως οτι θα μου συμβει και εμενα καποια μερα και παθαινω καταθλιψη καθως εχω χασει και τον μπαμπα μου στην ηλικια των 13 στα ξαφνικα.να την βαζεις παντα στις προσευχες σου γιατι απο εκει ψηλα θα σε προσεχει καλυτερα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλληπητήρια.....αχ ναξερες πόσο σε νοιώθω γιατί και εγώ έχασα την μαμά μου πριν 4 χρόνια σε ηλικία 64 ετών ήταν άρρωστη και πηγαινοερχόμουν στην Ελλάδα...ευτυχώς η δική μου μαμά πρόλαβε και είδε το παιδάκι μου.....και ήταν λες και με περίμενε....μόλις με είδε, της μίλησα έκλεισε τα μάτια της!!! και καμμιά φορά αναρρωτιέμαι αν δεν την πήγαινα να την δω μήπως ήταν ακόμη ζωντανή!!!!

Αυτό που λένε ότι ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός είναι ένα μεγάλο ψέμα στην προκειμένη περίπτωση......να'σαι καλά να την θυμάσαι στις καλύτερες στιγμές της.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία μου κορίτσι μου υπομονή και κουράγιο...

Μήν αισθάνεσαι τύψεις για τίποτα πουλάκι μου... ήτανε να γίνει δυστυχώς :(

Κλάψε για τη μανούλα σου ξέσπασε και μην κρατάς μέσα σου τίποτα,να την θυμάσαι και να την μνημονέυεις κοριτσάκι μου.

Ζωή σε εσάς και δύναμη για να προχωρήσεις στη ζωή σου που συνεχίζεται και θα έρθουν και οι χαρές κουκλίτσα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...