Μετάβαση σε περιεχόμενο

ADIO MANOULA MOU


ellada

Recommended Posts

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου..δυστυχώς ο αποχεραιτισμός των γονιών μας είναι ένα γεγονός που δεν μπορουμε να αποφυγουμε..και είναι πολύ δυσκολο...μην χαλιέσαι στο να σκέφτεσαι όλα όσα σου προκαλουν τύψεις...οι γονείς μας πάντα ξέρουν πόσο τους αγαπάμε..αλίμονο!!!Ενα γλυκό αντίο ..και να ναι καλά εκεί που βρίσκεται...΄μανα είναι μόνο μια και ποτέ δεν πεθαίνει...είναι μέσα μας μια ζωή...κουράγιο κοριτσάκι...σίγουρα η μαμά σου θα ΄΄ηθελε να ξέρει ότι δεν στενοχωριέσαι έτσι για εκεινην...σίγουρα θα ήθελε να ξέρει πως ο χαμός της δεν άφησε πίσω δυστυχισμένη την κορουλα της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σοφάκι μου συλλυπητήρια καρδούλα μου...

Καλό παράδεισο να έχει...Να αναπαυθεί η ψυχούλα της...

Να'σαι γερή να την θυμάσαι...

Μια ζεστή αγκαλίτσα απο μένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συλληπητηρια καλη μου. εχασα και εγω την μανουλα μου οταν ημουν 3 μηνων εγκυοs και ακομα και τωρα που ειμαι 6 μηνων δεν μπορω να το ξεπερασω. ηθελα παρα πολυ να ειναι διπλα μου σε αυτη την πρωτη μου εγκυμοσυνη , να με βοηθησει και να με καθοδηγησει. ακομα και τωρα 3 μηνεs μετα τον χαμο τηs νιωθω εντελωs χαμενη. μου λειπει παρα πολυ και ξερω ποσο πολυ θα ηθελε να κρατησει στην αγκαλια τηs το πρωτο τηs εγγονακι!! ελπιζω να με βλεπει και να ξερει ποσο πολυ την αγαπω γιατι δεν περνα μερα που να μην τηs to λεω. να αγαπατε τιs μητερεs σαs και να τιs προσεχετε οσο τιs εχετε διπλα σαs. ειναι το καλυτερο δωρο που μαs εχει δωσει ο θεοs, γιαυτο και εγω ελπιζω να γινω μια πολυ καλη μητερα για το δικο μου παιδακι που θα ερθει συντομα. δυσκολο χωριs την μητερα μου διπλα μου αλλα ελπιζω να τα καταφερω και να την κανω περηφανη!!! καλη δυναμη σε ολεs σαs και ο θεοs να σαs εχει καλα- και εσas και τα παιδακια σαs.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ellada συλληπητήρια,εύχομαι να νιώσεις λίγο καλύτερα σύντομα.Μην νιώθεις άσχημα που δεν την είδες λίγο πριν φύγει,θα μπορούσε να συμβεί στον καθένα αυτό και είμαι σίγουρη ότι ήξερε ότι την αγαπάς πολύ.Μερικές φορές η ζωή παίζει σκληρά παιχνίδια και αναρωτιόμαστε γιατί;γιατί σε μένα;πρέπει όμως να βρίσκουμε την δύναμη να προχωράμε, άλλωστε αυτό θα ήθελε και η μαμά σου είμαι σίγουρη!ο χρόνος θα απαλύνει λίγο τις πληγές σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μου λυπαμαι πολυ...

συλληπητηρια...

Δεν ξερω τι αλλο να σου πω...

ο,τι θελεις εμεις ειμαστε εδω....

Σε φιλω γλυκα...

γεια σου και να μπαινεις να τα λεμε...

η μανουλα σου σε βλεπει απο ψηλα και θελει να εισαι γερη και ευτυχισμενη... υπομονη καλη μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...το έχω πιει κι εγω αυτο το πικρο ποτηρι.... ειναι μια πληγη που δεν κλεινει ποτε.. απλά ο χρονος μαλακωνει τον πονο... Συλληπητηρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως δεν υπαρχουν λογια παρηγοριας !οτι και να πω θαναι φτωχο και λιγο.ευχομαι ομως να περασει γρηγορα ο πονος αυτος ο δυνατος και να την θυμασαι παντα με αγαπη και να τη νοσταλγεις αλλα χωρις να υποφερεις τοσο οσο τωρα κοπελα μου.Ειναι πολυ δυσκολο αυτο που περνας αλλα πρεπει να φανεις δυνατη για τους υπολοιπους ανθρωπους που σαγαπανε!

Νασαι παντα καλα και καλο παραδεισο για την μανουλα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ . ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΟ ΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ .Τ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΗ ΑΥΤΗ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ .ΟΥΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΧΡΟΝΟς ΟΛΟ ΤΑ ΓΙΑΤΡΕΥΕΙ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑ .ΕΧΕΙς ΠΑΙΔΑΚΙ Η ΠΕΡΙΜΕΝΕΙς . ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΠΟΚΤΗΣΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΙς ΝΑ ΠΑΡΕΙς ΔΥΝΑΜΗ . ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΠΩς ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕς ΟΤΙ ΜΑς ΒΟΗΘΑΝΕ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕς ΜΑς ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ.

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ,ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ.

ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ''ΔΥΣΚΟΛΕΣ'' ΑΠΩΛΕΙΕΣ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελλαδα μου λυπαμαι πολυ...δεν υπαρχουν λογια....νιωθω πως η μαμα μας ειναι οτι πιο σημαντικο

εχουμε στην ζωη μας.

μην νιωθεις τυψεις οτι δεν προλαβες να της πεις οτι την αγαπας ειμαι σιγουρη οτι το ηξερε.

να ζησετε να την θυμοσαστε παντοτε με αγαπη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Σοφακι... τι να πρωτοπω?

Πανω που συζητουσαμε για τα καστανα στην σομπα της

της μαμας σου... και που σε ελεγα "Μαρικα" και γελουσαμε... :)

την αλλη μερα η ψυχη της εφυγε... :(:(:(

Ποσο λυπαμαι δεν ξερεις..

Τετοιες ωρες δυστυχως τα λογια ειναι φτωχα.. ολα...

Εισαι δυνατη κοπελα και ευτυχως εχεις βρει στον δρομο

σου τον Αντρεα που σ' αγαπαει, και την πεθερα σου που σε

εχει σαν δικο της παιδι.

Ευχομαι ο θεος να σου δινει κουραγιο και να προχωρας μπροστα με

οση δυναμη σου εχει απομεινει.

Κι οποιος σε πειραξει βαλε τον Αζορ να τον φαει..! :P

Θα τα πουμε κι απο κοντα.. :)

Ποσο ονειρευομουν Χριστουγεννα στη Σουηδια... :)

Αλλα βλεπεις εχουμε και το "σπορι"...!! :silly: :P

Του χρονου να μαστε καλα!!!

Φιλεναδα μου κουραγιο.

Η μανουλα σου θα ειναι υπερηφανη για σενα απο κει πανω

που θα σε βλεπει...!

Να προσεχεις. Φιλια.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι πολυ για την απωλεια που βιωνεις..ειναι πολυ σκληρο και ο πονος τον πρωτο καιρο δυναμωνει..καποια στιγμη καταλαγιαζει ομως και μενουν οι ομορφες αναμνησεις,οι ομορφες στιγμες,οι ομορφες εικονες...

παντα το πιστευα και το πιστευω οτι οσοι φευγουν απο αυτη την ζωη,ειναι κοντα μας με τον τροπο τους..εγω ετσι νιωθω και αυτο με ηρεμει..κουραγιο καλη μου και μη διστασεις ποτε να πεις ανοιχτα οσα θα εχεις μεσα σου...ειναι ο καλυτερος κι ο πιο υγιης τροπος να απελευθερωσεις το βαρος της ψυχης σου..ας αναπαυθει η ψυχουλα της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου....τα συλληπητηρια μου!!!Μην εχεις ενοχές κοπέλα μου ήταν να φυγει η μανουλα σου..Ξέρει οτι την αγαπάς πολύ και ηταν τα πάντα για σενα..Θα σε βλέπει απο ψηλά και θα θέλει να σε βλέπει ευτηχισμένη..χωρις δάκρυα στα μάτια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένε πως τα Χριστούγεννα έρχονται οι άγγελοι στη γη.Εσύ τώρα θα έχεις το προσωπικό σου άγγελο να σε φυλάει απο τη γη και τον ουρανό.

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ για το παρακάτω και μην ξεχάσεις ποτέ.

Εγώ έχω να σου πω μόνο πως λυπάμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΕΣΑΣ.ΕΧΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ.ΕΙΤΕ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΕΙΤΕ ΟΧΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟΣ.Ο ΧΑΜΟΣ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΔΕΝ ΞΕΠΕΡΝΙΕΤΑΙ ΠΟΤΕ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ,ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΑ...............ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ?ΑΧ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ , ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ , ΤΟ ΦΙΛΙ , ΤΟ ΧΑΔΙ ΤΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ .

ΤΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ,Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου τώρα το είδα και στενοχωρηθηκα πολυ.. Λυπαμαι πάρα πολύ... Δεν ξέρω τι να πώ σε τέτοιες περιπτώσεις. Να είσαι πάντα καλά και γερή να τη θυμάσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό της ταξίδι κοπέλα μου, να ζήσεις να τη θυμάσαι! Και να σκέπτεσαι ότι οι ξαφνικοί θάνατοι μας πονάνε περισσότερο, αλλά οι αγαπημένοι μας, φεύγουν όρθιοι κι αγέρωχοι,χωρίς να βασανίζονται....

Τα πιο θερμά μου συλληπητηρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...