Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αντίο καρδιά μου...


hope_89

Recommended Posts

Λυπάμαι ειλικρινά.... Δε βρίσκω άλλα λόγια να πω. Μόνο κουράγιο και η ελπίδα κάποια στιγμή θα ξαναγυρίσει και θα ξαναγίνεις μανούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΕΛΛΑΚΙ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΗ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ!!!! ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΓΜΤ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ;;;;ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ!!ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ!!!!!ΑΘΩΕΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΓΜΤ!!! :(:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,έφυγε άδικα...ΔΕν της είπα ποτέ πόσο πολύ την αγαπάω και πώς την περιμένα.Και πάνω που είχα αρχίσει να την νιώθω...φτερουγίσματα.Δεν πρόλαβα να την γνωρίσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΝΕΛΛΑΚΙ ΜΟΥ

δ ξερω τι να σου πω γλυκια μου

παρα μονο το ποσο πολυ λυπαμαι

κ μην λες τετοια πραγματα

πως δ θα ξαναγινεις μανουλα ειναι δυνατων????

εχεις την Αννουλα

μια τεραααααααστια αγκαλιτσα απο εμενα

κ ενα μεγαααααλο φιλακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου λυπαμαιπολυ...σε καταλαβαινω απολυτα.κουραγιο εμεις εδω ειμαστε...οτι χρειαστεις απο εμενα προσωπικα....τι εγινες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ μου δεν έχω λόγια :(

Να μη λές χαζομάρες φυσικά κ θα ξαναγίνεις μαμάκα, έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου.Να κοιτάζεις την Αννούλα σου και να είσαι εκεί , σε έχει ανάγκη κοριτσάκι μου.Όλα απο εδω και πέρα θα σου πάνε καλά να μη στεναχωριέσαι.

Εμείς είμαστε εδώ Νελλάκι μου οτι θές :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Ναι,έφυγε άδικα...ΔΕν της είπα ποτέ πόσο πολύ την αγαπάω και πώς την περιμένα.Και πάνω που είχα αρχίσει να την νιώθω...φτερουγίσματα.Δεν πρόλαβα να την γνωρίσω

Ότι και αν σου πούμε εμείς καλή μου ξέρω ότι δεν πρόκειται ν' απαλύνει τον πόνο σου, γιατί κατά βάθος κι εμείς αν ήμασταν στη θέση σου το ίδιο θα πονούσαμε. Κι ήσουν σε προχωρημένη εβδμάδα, που δεν είναι ιδιαίτερα συχνή η απώλεια του εμβρύου... Όμως όσο κι αν δεν πρόλαβες να της πεις πόσο πολύ την αγαπάς, εκείνη βρισκόταν μέσα σου, το καταλάβαινε, ένοιωθε μαζί σου την αγωνία σου, τη χαρά σου... Για μας ακούγεται άδικο που ο Θεός την πήρε κοντά του, αλλά Θεός είναι αυτός.... Κι επειδή και η μικρή σου είναι κοντά του αυτή τη στιγμή, να είσαι σίγουρη ότι κάποια μέρα θα σου στείλει το αδελφάκι της να κάνει παρέα στην Αννούλα σου.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπάμαι κοπέλα μου ειλικρινά.Προσπάθησε να ηρεμήσεις όσο μπορείς και μην χάνεις την ελπίδα σου,όλα γίνονται,την επόμενη φορά θα έχεις σίγουρα ένα μωράκι στην αγκαλιά σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ μου φυσικά και το μωράκι ήξερε ποσο το αγαπάς! Κουράγιο! Ο χρόνος ειναι ο καλύτερος γιατρός! Εννοείται οτι θα ξαναγινεις μανούλα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλα μου....δεν υπάρχουν λόγια...!

Όλες είμαστε κοντά σου και σε σκεφτόμαστε αυτές τις στιγμές.

Θα περάσει ο καιρός και όλα θα γίνουν καλύτερα, το ξέρεις αυτό.

Είναι πααααρα πολύ άδικο!!!

Γιατί έτσι ξαφνικά????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη.Θέλω να πω τόσα πολλά όμως δεν μπορώ.Μέχρι τώρα μπορούσα να αλλάξω την ροή των γεγονότων σε ό,τι μου συνέβαινε.Τώρα όμως δεν μπορω...Νιώθω τόσο αδύναμη,τόσο μικρή...

Αφιερωμένο στο κοριτσάκι μου,που έφυγε τόσο άδικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( δεν μπορω να το πιστεψω..

γιατι εγινε αυτο???ολα καλα πηγαιναν,τι συνεβη ξαφνικα?????

δεν μπορω να το χωνεψω..

δεν υπαρχουν λογια να σε παρηγορησω αυτη τη στιγμη,λυπαμαι αφανταστα για την μικρουλα σου..

κουραγιο νελακι μου,κουραγιο για την αννουλα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nελακι μου,δεν εχω λογια πραγματικα.δεν ξερω τι μπορω να πω για ν α απαλυνω τον πονο σου,νομιζω πως μονο ο χρονος μπορει.Μην το βαζεις κατω καρδουλα μου.αποτι καταλαβα ησουν και σε προχωρημενη εγκυμοσυνη και ειχες δει το αγγελουδι σου πως ηταν κοριτσακι.να τη θυμασαι παντα και να κανεις οτι μπορεις για να το ξεπερασεις.ο ερχομος ενος νεου μωρου θα σε γλυκανει καλη μου Νελλη.να προσεχεις και ολα θα πανε καλα.τις θερμοτερες ευχες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρίμα, κρίμα, κρίμα.....

Έχω παγώσει ολόκληρη..................

Τουλάχιστον έχεις το κοριτσάκι σου και σου δίνει δύναμη.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστώ και πάλι...Κάντε μαζί μου μια προσευχή να είναι καλά η ψυχούλα της όπου και αν βρίσκεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο στεναχωρεθηκα....Δεν υπαρχουν λογια παρηγοριας αυτη τη στιγμη,μονο η αγκαλια κ το χαμογελο της Αννουλας σου..Αυτη θα ειναι η παρηγορια σου!

ειναι αδικο γλυκια μου το ξερω..το χω νιωσει..κ αισθανεσαι απειρα γιατι..

Το ξερει το αγγελακι σου ποσο το αγαπουσες νασαι σιγουρη....

θα βγει κ παλι ο ηλιος..αλλωστε αυτο δεν ειναι το ονομα σου?

ελπιδα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νελλη καθε βραδυ προσευχομαι κ εγω για την μπεμπα μου..να την εχει ακγαλια της η παναγια για να εχει μανουλα κ να μην αισθανεται μοναξια...σε καταλαβαινω.προσπαθησε να ηρεμησεις κ δωσε παρε δυναμη απο την κορούλα σου..και εγω απο τον γιο μου περνω δυναμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκό, έχω συγκλονιστεί. Ότι και να σου πω θα είναι λίγο.. Κουράγιο κοπέλα μου. Ο γιατρός τι σου είπε? Σε ποια εβδομάδα ήσουν? Αν και αυτά δεν έχουν πλέον σημασία. Σου στέλνω όλη μου την αγάπη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...