Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ?????????


VOYLA

Recommended Posts

Βουλιτσα μου,εχω στενοχωρηθει παρα πολυ!πραγματικα δεν το πιστευω αυτο που συνεβη!πως το καταλαβες οτι κατι δεν παει καλα?τι εγινε?εκανες χωριακη ξανα και ετσι το καταλαβες?με τρομαξες τωρα...μαζι πρεπει να μειναμε εγκυουλες γλυκουλα μου.

κανε κουραγιο κουκλα μου!!!μονο ο χρονος και ο ερχομος ενος γερου μωρου θα σε ηρεμησει!φιλακια πολλααααα και να προσεχεις Βουλιτσα μου.οτι χρειαστεις ειμαι εδω για σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

voula μου δεν σε ξέρω αλλά όταν διάβασα για την εγκυμοσύνη σου πριν λίγες μέρες χάρηκα πολύ όπως και για όλες τις κοπέλες εδώ που πετυχαίνουν τον στόχο τους! και τώρα που διάβασα αυτό.. στενοχωρήθηκα πραγματικά!!!

ελπίζω να μείνεις γρήγορα πάλι έγγυος και να πάνε όλα καλά την επόμενη φορά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ Κ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΓΕΛΑΕΙ Κ ΝΙΩΘΩ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ.....

ΛΙΖΑ ΜΟΥ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ Κ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!!!!!!!

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!

ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρα μου λυπάμαι πολύ...

Το έχω περάσει δυστυχώς και εγώ 2 φορές και έκλαψα πολύ μιας και ακόμα δεν έχω κρατήσει παιδάκι στην αγκαλιά μου..

Σε νιώθω πραγματικά και μόνο ο χρόνος μπορεί να το πάρει μακριά αυτό το κακό γεγονός και να φέρει άλλα ευχάριστα στο μέλλον.

"Σήκω πάνω, ανασκουμπώσου, το κεφάλι ψηλά και πάμε για άλλα!" :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλάκιμου, τώρα το είδα!! Πολύ στενοχωρήθηκα βρε κορίτσι μου!! Κουράγιο κοπέλα μου, κι εύχομαι πολύ σύντομα ένα μωράκι να έρθει και πάλι στην ζωή σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Βουλίτσα. Λυπάμαι πολύ με αυτό που συνέβη. Προχτές διάβαζα το post της Νέλλης, σήμερα διαβάζω το δικό σου και στεναχωριέμαι πάρα πολύ.. :(

Δεν έχω να σου πω πολλά πράγματα παρά μόνο να κάνεις κουράγιο και να μην απογοητεύεσαι.

Σκέψου ότι έχεις αγκαλιά το κοριτσάκι σου, σκέψου τις ατελείωτες στιγμές ευτυχίας που θα ζήσετε μαζί..και πάρε δύναμη :)

Εύχομαι ότι καλύτερο και πολύ σύντομα ένα σποράκι να ξανατρυπώσει στη κοιλίτσα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...