Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ?????????


VOYLA

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιατί ρε Βουλίτσα; Είχες κάνει υπέρηχο;Υπήρχε σάκος, εμβρυακά στοιχεία;Μπορεί να είναι και τυχαίο.Πάντως είδες ότι μένεις εγκυούλα οπότε σύντομα να ξαναμείνεις κοριτσάκι μου. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(:(:(

Λυπάμαι πολύ ειλικρινά...

Δεν θέλω να ακούω τέτοια στο καλό!!! :(

Είσαι σίγουρη Βούλα;;;

Μην στεναχωριέσαι...Αγκαλιές πολλές στη μαγουλίτσα σου...

Θα πάρεις δύναμη!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.

ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ,ΜΟΝΟ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ.

ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΦΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ.

Η ΖΩΗ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕ ΔΙΣΤΑΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗ ΔΕΙΞΕΙ.

ΠΑΡΕ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blush::(:blush::(

ΒΟΥΛΙΤΣΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟ ΘΕΜΑ....ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΗ ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΡΩΤΑΓΑ ΕΓΩ ΣΑ ΧΑΖΗ ΠΡΑΓΜΑΤΑ :blush:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΜΑΓΟΥΛΟΥ ΣΟΥ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΗΡΘΕ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΑΑΑΑΣΤΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ;) !!!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ. :(

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλιτσα μου......λυπαμαι πραγματικα.....κανε αγκαλια την μαγουλιτσα σου ...αυτο ειμαι σιγουρη οτι θα σου δωσει τεραστια δυναμη να προχωρησεις.....και τα καλυτερα θα ερθουν κοριτσακι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τώρα τι να πω???? Τι να πω ρε γαμώτο?? Λυπάμαι τόσο μα τόσο πολύ!!!

Εύχομαι πραγματικά πολύ γρήγορα να έρθει ξανά ένα μωράκι και να σας πάρει τη λύπη απ' την ψυχή σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧ ΒΟΥΛΊΤΣΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΓΜΤ!!!!!!

Δ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε οχι δε γινεται, δεν αντεχω αλλο να ακουω για αποβολες, παλινδρομες, αποκολλησεις και ολα αυτα τα δυσαρεστα που ακουω συνεχεια τωρα τελευταια :(:(:(:( Δεν θελω ρε φιλε! Τι γινεται ρε κοριτσια? Στο τελος θα φοβομαστε και να χαρουμε.... Γαμωτο και παλι γαμωτο. Λυπαμαι κοριτσακι μου, σε νιωθω απολυτα το βιωσα κι εγω περισυ...............Δωσε ολη σου την αγαπη στη κορουλα σου, αυτο θα σε βοηθησει. Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις είδα τα δυσάρεστα νέα ρε Βουλίτσα...

Τι να σου πω που δεν σου εχουν πει οι προλαλήσασες;

Σου στέλνω μια αγκαλιά και δυο φιλιά και την συμπαραστασή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες στην μαγουλιτσα να σε προσεχει τωρα :) μεχρι να "ανεβεις" παλι,και ολα θα βρουν τον δρομο τους αφου εχεις αγαπη απο τον αντρα σου και την ζουζουνα σου,ολα θα γινουν :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βούλα μου τώρα το είδα κοπέλα μου...λυπάμαι πολυ.....μόνο ένα πράγμα θα σου πω που μου είχε πει και εμένα ο γιατρός μου:η φύση καμιά φορά προνοεί,μπορεί να ήταν για καλό...κουράγιο κοπέλα μου..και εμείς είμαστε εδώ για σένα..σου στέλνω μια αγκαλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bούλα μου λυπήθηκα πολύ - και είχα χαρεί πολύ για σενα πριν, κι ας μη σε ξέρω...

Ομως, αν είνάι μια εγκυμοσύνη να μην προχωρήσει, καλύτερα αυτό να γίνει τόσο νωρίς παρά αργότερα... Από την άλλη, υποθέτω ότι πριν 2χρόνια, ίσως και να φοβόσουν αν θα κάνεις ποτέ παιδάκι .... Τώρα έχεις ένα κουκλάκι, ξέρεις ότι με τον άντρα σου μπορείτε να κάνετε παιδάκι, τώρα ξέρεις ότι μπορείτε να το πετύχετε και χωρίς εξωσωματική και είσαι και μικρή ακόμα!!!! Αρα σύντομα θα έρθει το αδελφάκι και όλα θα πάνε καλά - αυτό που σου έτυχε, έχει συμβεί σε πολλές γυναίκες, και ακολούθησαν σύντομα άλλες επιτυχημένες εγκυμοσύνες - Δες το σαν ένα θετικό μήνυμα, τώρα ξέρεις ότι θα ξαναμείνεις έγκυος χωρίς ενέσεις και γιατρούς - απλά δεν ήταν τώρα η κατάλληλη στιγμή - Ερχεται όμως!!!!

Εγραψε μια κοπέλα, με αυτά που ακούμε δεν θα μπορούμε να χαρούμε στο τέλος - ανατρίχιασα γιατί εγώ έτσι νιώθω - πάω να χαρώ όταν κλωτσάει το μωρό - και μένει η χαρά μισή - γιατί μετά σκέφτομαι, και αν έχει ομως κάποιο πρόβλημα που δεν έχει φανεί ακόμη..... Δυστυχώς όσο μεγαλώνουμε και όσο .... διαβάζουμε, το κακό καρφώνεται στσο μυαλό μας... Στην εποχή της μαμάς μας ίσως δεν θα είχες κάνει εξέταση ακομη, ίσως δεν θα παίρναγες ποτέ ούτε αυτή τη χαρά ούτε αυτή τη λύπη - θα νόμιζες ότι είχες μια τυχαία καθυστέρηση...

Χαίρομαι που είπες ότι νιώθεις λίγο καλύτερα, παίξε με τη μαγουλίτσα σου και άφησέ το πίσω σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βούλα μου λυπάμαι πολύ!!!

εύχομαι σύντομα να ξαναμείνεις εγκυούλα και όλα να πάνε καλά!

δώσε πολλά φιλάκια στο μωράκι σου και πάρε δύναμη για να συνεχίσεις! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λύπαμαι πολύ ρε Βουλίτσα. Εύχομαι το κενό που αφήνει πίσω της αυτή η απώλεια να γεμίσει σύντομα από ένα καινούριο όνειρο που θα πραγματοποιηθεί και θα σου φέρει ευτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΕΙΣ!!!!ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!!ΣΑς ΦΙΛΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oles exoume zisi tin apoleia dystixos... toulaxiston oi perisoteres, eimai mia apo oles k malista dyo fores opote sigoura se katalavainoume to mono pou exo na sou po ego prospopika einai : kita mprosta oxi piso k sigoura 8a ΞΑΝΑΡ8ΕΙ den ksero an einai sidoma alla sigoura ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ !!!

filia stin mikroula sou !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...