Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ?????????


VOYLA

Recommended Posts

Γιατί, Βουλίτσα μου, γιατί??????? Μόνο αυτό δεν περίμενα, γιατί?? Τι συνέβη? Μην το αφήσεις, ψάξτο, κυνήγησέ το, έγινε μια φορά, θα το ξαναπετύχεις, είμαι απολύτως σίγουρη, θα ξανακούσουμε σίγουρα καλά νέα από εσένα!!!!!!! Το ξέρω!!!! Να είσαι δυνατή, έχεις την Μαγουλίτσα σου και τον αντρούλη σου, μην στενοχωρείς την Μαγουλίτσα, αυτό το γκυκούλι μωράκι που το βλέπουμε και λιώνουμε όλες μας ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ......

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ....

ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.....

ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ,ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ.....ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλίτσα μου να είσαι αισιόδοξη και δυνατή - ξέρεις εσύ (δεν είμαστε πρωτάρες, τι να κάνουμε)... πάρε αγκαλίτσα την Μαγουλίτσα και θα νιώσεις πολύ καλύτερα με την αγάπη της!!! Εσύ που έχεις αυτό το όμορφο κοριτσάκι??? Εμείς τι να πούμε που όταν μας παίρνει από κάτω, αγκαλιάζουμε τους τριχωτούς άντρες μας με τα αξύριστα γένια τους!!! (αστείο ήταν αυτό, να σε κάνω να γελάσεις!!!) Εσύ έχεις ένα ευωδιαστό και μαλακούλικο και τρυφερούλικο μωρούλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ee oxi re ga@@@to!!!!!!!!!!

plaka kaneis!

popo stenaxwrithika kai neuriasa twra!!!

me esena kai tin konstans!!!

KRIMA MONO AYTO EXW NA PW!!!!!!!!!!

KAPOIA PRAGMATA EINAI ADIKA......... :silly: :silly: :silly: :(

EUXOMAI POLY SINTOMA NA EISAI EGKIOULA KSANA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλιτσα μου λυπαμαι πολυ ψαχτο ομως να δεις τι εφταιξε; το καλο ειναι οτι εμεινες εγκυος χωρις εξοσωματικη και αυτο δειχνει οτι μπορει να ξαναμεινεις, κουραγιο κοριτσακι και ολα θα γινουν χαμογελα γιατι εχεις μια γλυκια γλυκια μαγουλιτσαααα και καποια στιγμη θα ερθει και το δευτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλα μου :(:(:( δεν ξερω τι να πω...λυπαμαι πολυ...στεναχωρεθηκα ακομη πιο πολυ...μεσα σε ενα λεπτο διαβασα δυο δυσαρεστα...δεν ξερω τι να σκεφτω,τι να πω,ποιον να βρισω που να ξεσπασω...

Κοριτσακι μου ειναι σιγουρο??Πηρες τον γιατρο σου??

Κουραγιο καλη μου,εχεις το θετικο οτι μπορεις να συλλαβεις φυσιολογικα...και ειμαι σιγουρη πως συντομα θα κανετε αδερφακι στη μαγουλιτσα σας και θα ναι μια χαρα!!!!!

Παρε μια αγκαλιτσα τη μαγουλιτσα σου θα σου σκασει χαμογελακια,θα σου μαλακωσει τον πονο...εχεις μεγαλη παρηγορια την κορουλα σας!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλιτσα μου κουραγιο!!!!!!!

Λοιπηθηκα παααρα πολύ!!!

Ας ελπισουμε οτι πολυ συντομα θα εχεις να μας πεις πολυυυυ ευχαριστα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλιτσα μαλλον η Μαγουλιτσα ηθελε για λιγο ακομη την αποκλειστικοτητα....ομως αφου εγινε η αρχη σιγουρα θα ξαναερθει κι αλλο μπεμπακι... και αυτη τη φορα θα ερθει για να μεινει! ;)

Κι οπως σου ειπα ε;....αντε και στη μαμα σου το πολυ! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και δδεν ξερω απο χοριακες μαλλον κακο ηταν αυτο που κατεβηκε. Κανε μια σφιχτη αγκαλια τη μαγουλιτσα σου και προχωρα. Καποια στιγμη στο μελλον θα ερθει το αλλο το μαγουλακι. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλα μου τι να πω κοπελα μου δεν εχω λογια και ειχα χαρει τοσο πολυ για σενα

σου στελνω μια γλυκια αγκαλια μονο και την αγαπη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΗΔΗ ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΣΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ Κ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι, να πεις στον αντρουλη σου και στο κοριτσακι σου να σε κανουν μια σφιχτη αγκαλίτσα και σιγά σιγα θα περάσει..΄λυπάμαι πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voula μου λυπήθηκα πάρα πολύ σου στέλνω μια ζεστή αγκαλιά,να κοιτάς το μωράκι σου και τον αντρούλη σου και να έχεις πίστη αφού έγινε μια φορά θα ξαναγίνει...το πιστεύω πολύ αυτό!φιλιά πολλά κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ !!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ! :kiss:

ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ

ΓΙΝΟΥΝ...ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!

ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ... Η ΦΥΣΗ

ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΣΕΝΑ Κ ΤΗ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...