Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απωλεια..κ ενα γιατι.......


Konstans

Recommended Posts

Αργυρω 27 έγραψε:

Κονστανς μου,δεν ηξερα κοριτσακι μου τι περασες...δεν ηξερα ματακια μου...πραγματικα εχω σοκαριστει.χαιρομαι που εισαι καλυτερα τωρα και απλα θα οσυ πω κατι που ισως να σε κανει να σκεφτεις θετικα:μια φιλη μου επαθε ακριβως το ιδιο και της αφαιρεσαν τη 1 σαλπιγγα,ο ιατρος της της ειπε 2 μηνες μετα να ξαναπροσπαθησει και ολα θα πανε καλα!!!

εμεινε αμεσως εγκυος και τωρα το κραταει στην αγκαλια της!!! :kiss:

Κοριτσακι μου,περαστικα σου και να σκεφτεσαι θετικα!!!ο αντρουλης σου δεν μπορει να νιωσει αυτο που ενιωσες εσυ σε καμια περιπτωση,εξαλλου αλλο ΜΑΝΑ και αλλο πατερας..οταν πονας αυτη ζητας γιατι αυτη μονο σε νιωθει και σε ποναει οσο κανενας αλλος.ετσι κι εσυ κουκλιτσα μου πονεσες για το μωρο σας οσο κανενας αλλος!!!

Ευχομαι να περασει ολο αυτο και να μεινεις αμεσως εγκυουλα!!!σαγαπω πολυ,η φιλεναδουλα σου!

Σευχαριστω πολυ φιλεναδουλιτσα μου...σου ειχα γραψει στο θεμα που ειχες ανοιξει να φερεις γουρι κ στις υπολοιπες....θα ξαναχρησιμοποιησω το ιδιο που σου ειχα πει κ εκει!!!!

Μαζι ξεκινησαμε τις προσπαθειες........μαζι μειναμε εγκυουλες.....εγω εδω στεκομαι.....κ αφηνω εσενα να συνεχισεις.....Θα ειμαστε μαζι παρεα κοριτσακι μου...., οτι χρειαστεις θα ειμαι στο πλαι σου :kiss:

Απο τον Απριλη κ μετα.....τωρα εγω πια....πρωτα σαλπιγγογραφια κ μετα το πρασινο φως...προς το παρων...αναρρωση....σπιτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και ο δικος μου ο αντρας κανει οτι μπορει για να με κανει να νιωσω καλυτερα,απο οταν μου ηρθε περιοδος νιωθει καλυτερα γιατι θα ξαναξεκινησουμε και εγω αυτο σκεφτομαι και παρηγοριεμαι λιγο,ερχονται και χριστουγεννα και δεν ηθελα να στολισω αλλα μετα σκεφτηκα το καινουριο μωρο θελει και καλη διαθεση και ο αντρας μου με απειλησε αν δεν στολισω εγω το δεντρο θα το φτιαξει μονος του!(θα το κανει χαλια βαζει πανω τις μεγαλες μπαλες και κατω τις μικρες).

Μια μερα τον ειδα να κλαιει μονο εγω ειχα καταρευσει ο ενας παντα πρεπει να ειναι πιο δυνατος να βοηθυσει τον αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΙΑ έγραψε:

και ο δικος μου ο αντρας κανει οτι μπορει για να με κανει να νιωσω καλυτερα,απο οταν μου ηρθε περιοδος νιωθει καλυτερα γιατι θα ξαναξεκινησουμε και εγω αυτο σκεφτομαι και παρηγοριεμαι λιγο,ερχονται και χριστουγεννα και δεν ηθελα να στολισω αλλα μετα σκεφτηκα το καινουριο μωρο θελει και καλη διαθεση και ο αντρας μου με απειλησε αν δεν στολισω εγω το δεντρο θα το φτιαξει μονος του!(θα το κανει χαλια βαζει πανω τις μεγαλες μπαλες και κατω τις μικρες).

Μια μερα τον ειδα να κλαιει μονο εγω ειχα καταρευσει ο ενας παντα πρεπει να ειναι πιο δυνατος να βοηθυσει τον αλλο.

Αχ βρε Νταλια μεκανες κ γελασα με τον αντρα σου κ το δεντρο...νασαι καλα!!!! Μολις το διαβασα σκεφτηκα "γιατι δεν το κρεμαει απο το ταβανι αναποδα" ετσι θα μπουν σωστα οι μπαλες...χαχαχα.....κ εμενα μου ειπε οτι θα παρουμε ενα που θα ειναι 3 μετρα ψηλο!! ....

Κ αντε...πολυ γρηγορα....να εχουμε κ τα ευχαριστα απο σενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες 3 μετρα δεντρο θα παρει αυτο σημαινει οτι θελει να σε βλεπει καλα...δεν σου λεω να πετας αλλα να πας κοντρα στα ασχημα...κ που θα παει κατι θα βγαλουμε κοριτσια...σας μιλαω εγω που εκλαιγα ολη νυχτα, που δεν κοιμομουν καθολου,που δεν ηθελα να βλεπω κανεναν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή δύναμη γλυκιά μου!στεναχωρήθηκα πολύ!!στο έχω πει εδώ και αρκετό kairoo...

επειδή και εμενα ο καλός μου ΣΕ ΟΛΑ δείχνει ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ!!!ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΑ...

εγώ έκλαιγα για πράγματα που ήταν άσχημα και αυτός εκεί!!μαλώναμε συνεχεια και έλεγα καλά τόσο αναίσθητος είσαι??

ώσπου μια μέρα δεν άντεξε(έκλαψε και συγχρόνως μου έλεγε..)τι θες να κάνω?να κλαίω και εγώ??

δεν χρειάζεται να κλαις και να μιζεριάζεις για να δείξεις ότι πονάς.. και αν και εγώ είμαι έτσι τότε θα τα καταστρέψουμε όλα....

όλα θα γίνουν αρκεί να μαστέ καλά...αυτό exwoume μάθει να λέμε!!

ο άντρας πονάει αλλα δεν θέλει να το δείξει..προσπαθεί να στηρίξει την γυναικα του...και ένα μέρος είναι και τις υπερηφάνειας... όλοι οι άντρες έτσι νιώθουν πιστεύω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω μου σευχαριστω πολυ πολυ....τα λογια σου μου δινουν δυναμη...αφου δεν συζητα ο αντρουλης μου....τουλαχιστον τα λεω μαζι σας...Ολα θα γινουν αρκει να ειμαστε καλα......αυτο κραταω ...κ συνεχιζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΩΛΕΙΑ ...ο δρομος της ειναι σιγουρα σκληρος γεματος πονο ..απο εκει που ημασταν γεματες ευτυχια γρηγορα περασαμε στη αντιπερα οχθη..

τουλαχιστον εχεις το χερι μου να σε κραταει ...τουλαχιστον εχω την αγκαλια σας..

τουλαχιστον εχουμε η μια την αλλη

μην φοβασαι οταν ειμαστε ολες μαζι ποναμε λιγοτερο..μην φοβασαι αυριο ολες θα χαιρομαστε περισσοτερο ...στην ευτυχια εχεις ολο τον κοσμο ..

Στη δυστιχια παλι μενουνε λιγοι...

σου ευχομαι να εισαι δυνατη ..

σου ευχομαι αυτος ο πονος να ειναι ο τελευταιος σου...

σου ευχομαι να εχεις οτι επιθυμεις...

οτι χασαμε ...θα το ξανακερδισουμε...να το θυμασαι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι του χρόνου να χαμογελάμε όλες...Να περιμένουμε ή να έχουμε κιόλας τα μικρά μας να μας ζεσταίνουν την αγκαλιά,να μας γλυκάνουν τον πόνο,να μας δώσουν δύναμη να προχωρήσουμε με ψηλά το κεφάλι...Να κάνουν τις κακές αναμνήσεις ενα ξεχασμένο κακό όνειρο...Μόνο χαρούμενες στιγμές,ευτυχία και χαμόγελα στο σπιτικό μας...Το αξίζουμε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ γλυκο μου TESAKI το αξιζουμε ..αληθεια ο θεουλης ποσα με χρωσταει 3 ..σε εσενα δυο δεν κανω λαθος..δεν ξερω τι θα κανει ...στο φιναλε θεος ειναι ..ας βρει το τροπο να επανορθωσει ..

καμια φορα καθομαι και σκεφτομαι και νομιζω πως ολα αυτα τα εχει ζησει καποια αλλη..

αν μου το ελεγαν οτι θα περνουσα τοσα πολυ σιγουρα θα ελεγα οτι δεν θα αντεχα ..σημερα ομως σου γραφω και προσπαθω να αντεξω ..

για τα καλυτερα που ισως ειναι στο δρομο και ερχονται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσες φορες μου ελεγαν οι γυρο μου να κανω υπομονη,αρνιομουν πεισματικα να τους ακουσω ..ποτε στη ζωη μου δεν εκανα υπομονη ..ποτε δεν ειχα υπομονη τα προβλημα στην ζωη μου ειτε τελειωναν γρηγορα ..ειτε απλα δεν υπηρχαν προβληματα..με λιγα λογια..τα ειχα ολα ...νομιζα πως εκανα συμφωνια με το θεο να μου πηγαινουν ολα καλα..

ποτε δεν λυπηθηκα αρκετα ...για αυτο βιαστηκα να τα πατατησω για αλλη μια φορα γρηγορα...

τελικα ομως καπου στη μεση του δρομου..αλλαξα γνωμη ..

αποφασισα να αλλαξω ...

κι ακομα κια να πονεσω κι αλλο...

ακομα κι ποτε δεν ξεχασω ...

θα κανω υπομονη ...

και θα πολεμισω για οτι εχασα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κόνστανς έγραψε:

Αχ βρε Τονια μου,...εσυ καλα τα λες....αλλα αποτι φαινεται....κανενας αντρας δεν μπορει πραγματικα να συνειδητοποιησει τι εχει συμβει....ποιος μπορει να καταλαβει τον πονο......ποιος.....???

Γλυκεια μου δε γινεται να καταλαβει κανεις το μεγεθος του πονου σου...ουτε αντρας αλλα ουτε γυναικα που δεν εχει γινει μαμα ή δε το χει παθει...εχει στεναχωρηθει σιγουρα,αλλα δε μπορει να νιωσει οπως εσυ..μη τον κατηγορεις γι αυτο...κι εσυ στη θεση του δε θα μπορουσες να νιωσεις απολυτα κατι που δεν εχεις βιωσει...

Προσπαθησε κι εσυ να τον καταλαβεις...μπες για λιγο στη θεση του..

Σιγουρα θελει κι αυτος πολυ ενα παιδακι και ξερει οτι οσο πιο συντομα συνελθεις τοσο πιο γρηγορα θα ερθει και το μωρο..

Βοηθηστε ο ενας να καταλαβει τα συναισθηματα του αλλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...