Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απωλεια..κ ενα γιατι.......


Konstans

Recommended Posts

Εγω σου λεω μονο μια λεξη ΚΛΑΨΕ. Κλαψε οσο μπορεις, κλαψε οσο θελεις μονο ετσι θα ησυχασεις....Λυπαμαι κοριτσακι μου, πραγματικα λυπαμαι πολλη για ολες μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κωνσταντίνα μου θα περάσει ο καιρός θα το δεις!!! ο χρόνος θα σου απαλύνει τον πόνο και μετά ο Θεούλης θα σου δώσει το μωράκι που τόσο επιθυμείς!!!!

να γράφεις... όταν δεν είσαι καλά.. εμείς είμαστε εδώ για να σε ακούμε.. και σε νιώθουμε!!! φιλιά!!! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να εχεις υπομονη!! το ξερω πως ειναι δυσκολο, το ξερω πως δεν αντεχεις. Ουτε κι εγω αντεχω. Ομως, δεν υπαρχει αλλη διοδος. Μονο η υπομονη και η ελπιδα!!

Να ξερεις πως σε σκεφτομαστε, πως δεν εισαι μονη.

Δυστυχως, ειμαστε πολλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου καταλαβαίνω απόλυτα τι περνάς και εγώ το πέρασα πρόσφατα. και νομίζω πως δε θα το ξεχάσω και ποτέ, φυσικό δεν είναι; εύχομαι να πάνε όλα καλά, να είσαι αισιόδοξη και δυνατή για τη συνέχεια... να ξαναμείνεις εγκυούλα σύντομα και να κάνεις το πιο όμορφο και υγιές μωράκι του κόσμου... νομίζω πως η παναγίτσα έχει τόση μεγάλη αγκαλιά που κάθε μέρα μας αγκαλιάζει όλες μας και μας βοηθάει για το καλύτερο... το σποράκι σου είναι πια αγγελάκι και σε κοιτάει από ψηλά και θέλει να σε βοηθήσει ώστε να σε δει και πάλι ευτυχισμένη...

φιλάκια πολλά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω ποια να πρωτοευχαριστησω....Ποση δυναμη μου δινουν τα λογια σας...πιστεψτε με...ειναι οτι καλυτερο στη φαση που περναω...

Προσπαθω να σκεφτομαι θετικα, προσπαθω να το αφησω πισω μου...εγω...ενας θετικος ανθρωπος, γεματος ενεργεια...εγω....που τωρα η θλιψη ειναι ζωγραφισμενη στο προσωπο μου....μονο θλιψη.....τι να πω...θελημα Θεου...κ ισως μια μερα...να ειναι παλι θελημα Θεου να αποκτησω το δικο μου μωρακι....

Σας ευχαριστω πολυ πολυ πολυ....κ σας στελνω μια τεραστια αγκαλια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω πως νιώθεις... τα'χω περάσει κι εγώ...

Αλλά να'σαι σίγουρη, το χαμόγελο σύντομα θα σβήσει τη θλίψη από το πρόσωπό σου. Ο πόνος θα απαλύνει και θα το αφήσεις πίσω σου όλο αυτό. Δε λέω ότι θα το ξεχάσεις, δεν ξεχνιέται, αλλά πάντα κοιτάμε μπροστά, πάντα πάμε παρακάτω... δεν έχουμε άλλη επιλογή!

Μην το βάζεις κάτω, ψάξε ό,τι είναι να ψάξεις, εξετάσεις κλπ.. και κάπου παρακάτω, σίγουρα θα αποκτήσεις το δικό σου μωράκι!

Κι από μένα μια μεγάλη αγκαλιά! Φιλάκια πολλά πολλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου πολυ ασχημο αυτο που σου συνεβει και ξερω οσο κι αν σου λεμε να κανεις υπομονη κι ολα θα περασου και θα ξανα μεινεις συντομα εγκυος δεν απαλυνουμε το πονο σου... :(

Ομως αυτη ειναι η αληθεια...ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος και πολυ γρηγορα θα ζησεις κι εσυ το θαυμα σου!

Αυτο να σκεφτεσαι, να το πιστευεις και σιγουρα θα γινει! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kouklitsa se katalaveno einai para poli odiniro

tha se fvero se alli thesi

ksereis posses kopeles prospathoyn na meinoyn egkies kai den mporoyn giati exoyn provlima???? exo mia ksaderfi i opia eixe 2 mites ek genetis tis kanan xeiroyrgio kai tin kanan mia sinexia sirigio kai prospathei me eksomatikes stin 2 eksosomatiki poy ekane emeine egkios kai se ena mina katalave oti ipirxere mono enas sakos poy megalone xoris na iparxei mesa paidi :(

exei poli liges pithanotites na meinei egkios kai omos to palevei

prospathise ksana mporeis kai tha to petixeis

min se pairnei apo kato.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΟΣΟ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΝΑΞΕΡΕΣ ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΟ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΙΣΜΩΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια λεξη μονο καλη μου μονο μια ΔΥΝΑΜΗ!!!!

να εισαι δυνατη,να σταθεις ορθια και θα γινει πραγματικοτητα το ονειρο σου πιστεψε το μεσα σου και θα γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα πηγα να με δει ο γιατρος...9 μερες μετα το χειρουργιο...που εχασα το σπορακι μου κ τη δεξια σαλπιγγα μου...κ πηγα μονη....

Πολυ φοβαμαι οτι μετα απο αυτο...ερχεται κ ο χωρισμος........κ εγω δεν εχω τη δυναμη να κανω τιποτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί μόνη?

Αυτές οι καταστάσεις είναι τόσο περίπλοκες.

Δείξτε λίγη υπομονή και θα βγείτε νικητές από αυτήν τη δοκιμασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι πηγες μονη βρε κοριτσακι μου;...και γιατι να χωρισετε;...

Τωρα ειναι που χρειαζεται περισσοτερο ο ενας τον αλλο...

Μη το βαζετε κατω στη πρωτη δυσκολια...

Ο Καζαντζακης στο βιβλιο του "Καπεταν Μιχαλης" ειπε "μη μου στειλει ο Θεος,οσα μπορω να αντεξω"..

Μην αφησετε μια ατυχη στιγμη να χαλασει οτι χτιζατε τοσο καιρο..

Εχει τοσες φουρτουνες η ζωη αλλα και τοσες χαρες, που ειναι κριμα να μη τις ζησεις επειδη αφησες το πρωτο κυμα να σε πνιξει..δεν ειναι κριμα βρε Κονστανς;;... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Τονια μου,...εσυ καλα τα λες....αλλα αποτι φαινεται....κανενας αντρας δεν μπορει πραγματικα να συνειδητοποιησει τι εχει συμβει....ποιος μπορει να καταλαβει τον πονο......ποιος.....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου κανεις απο τους απεξω δεν μπορουν να μας καταλαβουν..κ οι αντρες ή ειναι αναισθητοι ή προσπαθουν να δειξουν εναν αλλο χαρακτηρα για να μας βοηθησουν να ανταπεξελθουμε...ρωτησα τον αντρα μου πως γινετε να προχωραει μετα απο αυτο κ μου ειπε αν μεινει εδω που ειμαι εγω, εγω θα παθω καταθλιψη...τα κανει ολα για να εχω καλη ψυχολογια εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ραφαελ μου εχεις δικιο....ενα απο τα δυο ειναι ... εμενα ο δικος μου...δειχνει αναισθητος...κ απλα λεει οτι θα ξαναπροσπαθησουμε κ ολα καλα θα πανε!!! Μια φορα μου ειπε ...οτι στεναχωρηθηκε πολυ....γιατι ομως δειχνει τοσο αναισθητος......?????????εγω κλαιω συνεχεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια και οι αντρες μας πονανε το ιδιο με εμας. Ο αντρας μου ειχε λυποθιμηση μεσα στο γιατρο οταν εμαθε οτι τα δυδιμδκια μας ηταν σιαμαια και προσπαθουσε να βρει λυσεις μηπως και μπορουσαμε να τα φερουμε στον κοσμο αλλα ηταν ματαιο ηταν 90% ενωμενα.Εκλεγε και αυτος κρυφα απο μενα. Πονανε και αυτοι αλλα δεν μας το δειχνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα δεν φτανουν 2 λογια αλλα κ ολα τα λογια του κοσμου για τετοιες καταστασεις...δεν ξερω τι να σου πω γιατι οτι κ να πω ειναι φτωχο κ λιγο...κουραγιο κ ευχομαι ο χρονος να κλεισει την πληγη σου κ ο Θεουλης συντομα να σου στειλει πισω το μωρακι σου...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα οταν θα πηγαινα για την διακοπη ηταν κοσοβο..δεν τον αφηναν να φυγει και ηρθε το βραδυ...πηγε στην εκκλησια να της ανψει ενα κερακι...μεχρι κ τελευταια στιγμη πιστευα οτι θα γινει ενα θαυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου κόνστανς ετσι δειχνουν αλλα πονανε...και να ξερεις ενας πατερας γινεται πατερας οταν θα το παρει αγκαλια...οταν ειναι στην κοιλια δεν μπορει να νιωσει τι αισθανομαστε εμεις...δωσε του λιγο χρονο...και ολα θα φτιαξουν..εγω εχω βρει να του λεω τι μαθαινω για το θεμα μου κ βλεπω οτι αρχιζε να συζηταει...αλλα μου λεει κ αυτος το ιδιο με τον δικο σου..οτι ολα θα πανε καλα.Πονανε αλλα δεν το δειχνουν γιατι θα καταρρευσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κονστανς μου,δεν ηξερα κοριτσακι μου τι περασες...δεν ηξερα ματακια μου...πραγματικα εχω σοκαριστει.χαιρομαι που εισαι καλυτερα τωρα και απλα θα οσυ πω κατι που ισως να σε κανει να σκεφτεις θετικα:μια φιλη μου επαθε ακριβως το ιδιο και της αφαιρεσαν τη 1 σαλπιγγα,ο ιατρος της της ειπε 2 μηνες μετα να ξαναπροσπαθησει και ολα θα πανε καλα!!!

εμεινε αμεσως εγκυος και τωρα το κραταει στην αγκαλια της!!! :kiss:

Κοριτσακι μου,περαστικα σου και να σκεφτεσαι θετικα!!!ο αντρουλης σου δεν μπορει να νιωσει αυτο που ενιωσες εσυ σε καμια περιπτωση,εξαλλου αλλο ΜΑΝΑ και αλλο πατερας..οταν πονας αυτη ζητας γιατι αυτη μονο σε νιωθει και σε ποναει οσο κανενας αλλος.ετσι κι εσυ κουκλιτσα μου πονεσες για το μωρο σας οσο κανενας αλλος!!!

Ευχομαι να περασει ολο αυτο και να μεινεις αμεσως εγκυουλα!!!σαγαπω πολυ,η φιλεναδουλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbie μου σευχαριστω πολυ...αυτο ευχομαι κ εγω...μια μερα να καταφερω να ταφησω ολα πισω μου...μια μερα να καταφερω να γινω κ εγω μανουλα....

φίλης-alex πολυ στεναχωρηθηκα γιαυτο που διαβασα...περασες τετοια κατασταση,....Παναγια μου...καλη δυναμη ναχεις κ εσυ κουκλιτσα μου...

ραφαέλ μου ξερεις τι ειχα; διαβασει καποτε?? Οτι η γυναικα εχει το γονιδιο της μητροτητας ενω ο αντρας οχι...αγαπαει το παιδι μεσα απο τη γυναικα του...απιστευτο αν συμβαινει σταληθεια...αλλα κ παλι ποιος ξερει...αβυσσος...Εσενα συζηταει καπως...εμενα μολις ανοιγω τη συζητηση την κλεινει αμεσως...κ εχω τοση αναγκη να μιλησω...ευτυχως που εχω κ εσας τις φιλεναδες μου εδω μεσα.....ευτυχως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισως να μην θελει να σε βλεπει να κλαις...αρχισε να ανεβαινεις λιγο...για να ξεχαστει και αυτος ασε να περασουν κανα δυο βδομαδουλες κ μετα να του λες διαφορα που μαθαινεις...εγω τουλαχιστον ετσι εκανα..εχουν περασει5,5 μηνες απο τοτε και ουσιαστικα πριν ενα μηνα εχουμε αναλυσει τα παντα...του ελεγα κ εγω ποιο πριν αλλα μου ελεγε να μην στεναχωριεμαι κ αν δεν μπορουμε να κανουμε θα υοθετησουμε...και διαφορα αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...