Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι κανει το μωρο?ποιο μωρο?το εχασα...


Recommended Posts

Νταλια μου κι εγω οταν ημουνα στη θεση σου, δεν ηθελα να συναντω ανθρωπους που ξερανε για την εγκυμοσυνη μου.... :(:( εβαλα ολους τους δικους μου να ενημερωσουν τους παντες και δε σηκωνα για αρκετο καιρο το κινητο μου....και παλι ομως μου ετυχε να με ρωτησουν.... και βουρκωσα κτλ....

Με τον καιρο ο πονος μαλακωνε και το ξεπερασα μολις ξαναμεινα εγκυος!

θα δεις γλυκια μου, μολις μεινεις και παλι εγκυος και ολα πανε καλα, ολα αυτα θα ειναι ενα κακο ονειρο!!! ;):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NTALIA MOY LEIPAME PARA POLY . :(

13/10/2009 KAI HMERA TRITH EXASA TO PRWTO MOY MWRAKI. THN IDIA MERA ME 3 WRES DIAFORA GENNHSE H ADERFH MOY EGW EIMOYNA SRO -1 KAI H ADERFH MOY STO 2OROFO EIXAME TWN IDIO GIATRO KAI AUTO POU ZOYSE DEN TO PISTEVE.

PROSPATHW KAI TO PROSPERNAW ALLA DEN TO ΞEXNAW OMWS H ZWH PROXORAEI KAI PREPEI NA THN AKOLOUΘHSOUME GIA NA MHN XASOUME TA WRAIA POU ERXONTAI. KALATABENW APOLITA TWN PONO SOY ΞESPASE KLAΨΕ PES TH AISTHANESAI THA EINAI KALHTERA GIA SENA BRES APANTHSEIS STA ERWTHMATA SOY KAI LISE TO GRIFO TOY TYXAIO GEGONOS , ETSI KAI EGW TO ΨAXNW APO SAIT STO INTERNET ME ENA SORW ERVTHSEIS STO GIATRO KAI TA LIPA .PANTA PROTAGONISTH KAI O ANTRA MOY SE AUTO POU PERNAW OUTE MIA STEIGMH DEN EVGALA APEΞW SE AYTO POY PERNAW , HTAN PANTA EKEI KAI AS MHN TOY ZHTOUSA MOU EDIXNE THN AGAPH TOY ME KATHE TROPO, KAI EPREPE NA STATHW ΞAXA STA PODIA MOY GIA TO DIKOMA TO KALO !!! :)

EGW THN PEPMTH THA PAW NA ME DEI O GIATRO MOY META APO THN PERIODO POU MOU HRΘE KAI KILOUN OLLA OMALA . ΞΕKINAW MIA NEA PORIA GIA NA KRATW KAI EGW KAPOTE TO DIKO MOY MWRAKI STA XERIA MOY !!! :woohoo:

DINAMH THELH KAI MHN FOVASE TIPOTA , GIA OTI APORIA EXEIS MHN DISTASEIS NA MAS PEIS THA EIMASTE OLES THN DIATHESH SOY !!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάθεσαι και συ και απαντάς στη κάθε άσχετη? Όταν σε ρωτάνε να απαντάς ότι το μωράκι σου είναι καλά γιατί είναι σίγουρα καλά εκεί που βρίσκεται και θέλει να βλέπει και τη μανούλα του καλά. Νομίζω ότι το οφείλεις τόσο στον εαυτό σου όσο και σε εκείνο το μικρό σποράκι σου. Μόνο όποιος έχει περάσει απο τη φάση σου ξέρει πως είναι να βιώνεις αυτόν τον πόνο, θα δεις ο θεούλης θα σου το ξανά στείλει το μωράκι σου ίσως δεν ήταν έτοιμο ακόμα να κατέβει, αλλά θα ξανά έρθει σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΤΟΥΛΙΝΑ!!!!

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ. ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ. ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΣ ΚΑΝΤΟ, ΜΗ ΔΙΣΤΑΖΕΙΣ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΜΕ.

ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΗ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ Η ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ.

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ.... ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου να εισαι δυνατη και να σκεφτεσε οτι συντομα θα σου χαρισει ο θεουλης πολλα παιδακια.μαλλον ετσι θα επρεπε να γινει (κακος βεβαια γιατι πονας και το ξερω αλλα δεν μπορουμε να παμε κοντρα στον θεουλη)να ευχεσε να ειναι καλα εκει που ειναι και να του αναβεις κερακι και θα ερθει πολυ συντομα αλλο παιδακι υγιεστατο.σκεψου αλλες μανουλες που μεγαλςνουν τα παιδια τους και ξαφνικα τα χανουν, οπως η πεθερα μου που σκοτωθικε ο μεγαλος της γιος 27 χρονων και ομως προσπαθει να προχωρησει μπροστα.βεβαια δεν τον ξεχναει ΠΟΤΕ αλλα δεν μπορει να κανει τιποτα.γιαυτο και εσυ προσπαθησε να προχωρησεις μπροστα και μη δινεις σημασια στον κοσμο,να κοιτας τον αντρουλη σου και μην απαντας σε κανενα.ο κοσμος ειναι κακος γιαυτο μην τους ακους.

πολλα πολλα φιλακια.να εισαι καλα και συντομα με πολλα πολλα παιδακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντάλια μου κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις.

και εμένα συνέχεια μου τυχαίνουν τέτοια περιστατικά. συγκεκριμένα έχασα το μωράκι μου στις 4/10 και την τρίτη 17/11 πάλι μου είπανε και με το καλό το μωράκι σου... όντως εκείνη την ώρα τι να πεις και ποιος να σε καταλάβει...

υπομονή να κάνουμε και όλα πιστεύω θα γίνουν όπως πρέπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARINA14 έγραψε:

ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΩΡΟ, ΗΛΘΑΝ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΟ ΑΣΥΛΛΗΠΤΟ 'ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΕΡΑΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!'

Μαρίνα μου είναι δυνατόν να σου είπαν αυτό το πράγμα πόσο γκάου (συγνώμη κιόλας) πρέπει να είναι ένας άνθρωπος για να πει κάτι τέτοιο σε κάποιον που αν μη τι άλλο υποφέρει

θεούλη μου φύλαξέ μας... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...