Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι κανει το μωρο?ποιο μωρο?το εχασα...


Recommended Posts

Ετσι ξεκινησε ο σημερινος διαλογος με μια κοπελα στη δουλεια,δεν ειχε μαθει!πηγα στο αυτοκινητο και εκλαψα μετα ηρεμησα και επεστρεψα.Αυτο ειναι το χειροτερο απ ολα,και εγω πως να κρατηθω απο τι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙΣ?

ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ..ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ...ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ..ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ..ΑΥΤΗ Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΛΗ ΤΗ ΛΥΠΗ ΣΟΥ..ΚΙ ΥΣΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΟΣΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΣΑ ΣΕ ΠΟΝΑΝΕ ...ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΣΟ ΑΔΕΙΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ .ΠΟΝΑΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ..ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ..ΟΣΟ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ...ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.. Ο ΠΟΝΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ...ΟΛΗ ΤΗ ΘΛΙΨΗ ΚΑΝΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΕΙΣΜΑ ..ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ..ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΘΕΟ ....ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣ...

ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΩΡΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΟ ΓΕΡΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ...ΕΛΕΓΑΝ ΟΛΟΙ ΤΙ ΔΥΝΑΤΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ...ΕΒΓΑΖΑ ΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ..ΓΙΝΟΜΟΥΝ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ..ΑΛΛΑ ΚΕΘΕ ΦΟΡΑ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΠΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ..ΚΡΙΜΑ...

ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΔΥΝΑΜΗ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ ΖΩΗ ΜΑΣ ...

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΟΠΟΤΕ ...

ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντάλια λυπάμαι πολύ γι αυτό που περνάς!

Σου φαίνεται δύσκολο, αλλά προσπάθησε να κρατήσεις ψηλά το κεφάλι. Όταν κάτι το θέλουμε πολύ το καταφέρνουμε! Σου εύχομαι να αποκτήσεις σύντομα το παιδάκι που τόσο ποθείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι ηθελα πω οτι ηθελα να γραψω..... με καλυψε η wendy ακουσε την κοπελα μου εχει απολυτο δικιο τα λογια αυτα ειναι η παρηγορια,το στηριγμα

εχω περασει και εγω απο την θεση σου μονο που δεν το ηξερε κανεις

καταλαβαινω τον πονο την πικρα την ωδυνη

ακου ομως τα λογια της wendy και παρε δυναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι ενα μαρτυριο που επαναλαμβανεται καθημερινα ειναι απιστευτο ποσα ατομα το μαθανε και μου ερχονται απο παντου,ειπα να αποφυγω καποια ατομα να στριψω να αλλαξω δρομο να κανω οτι δεν τα ειδα και μετα λεω μια ψυχη που ειναι να βγει...και τον αντρα μου τον ρωτανε συνεχεια...του ελεγα μην το λες οτι ειμαι εγκυος ειναι νωρις,ητανε τοση η χαρα του που το ελεγε σε ολους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι τραγικό πραγματικά.Εγώ τα γέννησα στην 25η εβδομάδα και πέθαναν.Ημουν με μεγάλη κοιλιά λόγω πολυάμνιου. Όταν με έβλεπαν λοιπόν μετά το συμβάν και δεν είχα κοιλιά με ρωτούσαν "ποτε με το καλό γεννάς?" Μα δεν έβλεπαν ότι δεν υπήρχε κοιλιά και άρα και μωρά.Το έβλεπαν αλλα εκεί να καλύψουν την νοσηρή περιέργειά τους. Ο κόσμος κάποιες φορές δεν γνωρίζει πραγ,ατικά και έρχεται σε δύσκολη θέση αλλά και κάποιες φορές γνωρίζει και το κάνει επίτηδες για να δουν τι θα τους πείς και πώς θα αντιδράσεις. Μην δίνεις σημασία σε κανέναν..Προχώρα μπροστά και σκέψου μόνο θετικά.Μακάρι να είχαμε την δύναμη να αλλάζαμε κάποια γεγονότα μα δεν την έχουμε. Άρα μας επιβάλεται να προχωρήσουμε μπροστά.Εύχομαι σε όσες χάσαμε τα μωρά μας γρήγορα να γίνουμε μανούλες.Γιατί θα γίνουμε και θα είμαστε και καλές μανούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντάλια μου....

Λυπάμαι πολύ για ότι σου συνέβη.....

Είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό που περνάς

αλλά πρέπει να προσπαθήσεις να "σηκωθείς".

Έχεις τον άντρα σου, τον άνθρωπο σου....

Μίλησε του, συζήτησέ το μαζί του ξανά και ξανά.

Θα νιώσεις καλύτερα......

και το μωράκι που θέλετε.....

σας περιμένει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ...ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ ..ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ...ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ..ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ...

ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΛΥΠΗ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΞΕΡΩ..ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΠΗΓΑ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΘΛΙΨΗ ΜΟΥ ...ΘΕΛΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ...ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ...ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ! ...ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΠΕΒΑΛΛΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΟΣΧΟΛΗΣΕ ΗΤΑΝ Ο ΚΟΣΜΟΣ ...ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΨΕΙΣ ΤΙΣ ΠΛΗΓΕΣ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΠΟΝΑΝΕ ΤΟΣΟ ..Ο ΚΟΣΜΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΛΗΓΩΝΕΙ ...ΚΙ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ...

ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΔΩ ..ΚΙ ΑΝ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΖΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ..ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΙΑΒΑΖΑΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΜΟΥ ..ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑΝ ..ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΑΝ ΑΠΟ ΑΠΛΗ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ..ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΙ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ...ΒΡΕΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ.. ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ..

ΥΓ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΥΨΕΙ ΚΙ ΕΣΥ ΧΕ ΧΕ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ....ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ........ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΑΛΛΟ.ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ,ΑΚΑΤΑΝΟΗΤΟΥΣ ΣΕ ΜΑΣ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.THINK ROSITIVE.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντάλια μου λυπάμαι πολύ και δεν ξέρω πως νιώθεις.. δεν το έχω περάσει και ότι και να σου πω στην θέση σου δεν μπορώ να έρθω για να σε καταλάβω.. πιστεύω όμως και να το πιστέψεις κι εσύ κούκλα μου ότι γρήγορα θα έρθει το αγγελούδι που περιμένεις και στο εύχομαι με όλη μου την ψυχή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απ τον αντρα σου κρατησου κι αυτος απο σενα.να στε εσεις δεμενοι αυτη την δυσκολη στιγμη για να μπορεσετε να συνελθετε.Θα ρθει το μωρο σου αρκει εσεις οι δυο να στε δυνατοι κ αγαπημενοι,σε πολλες απο μας εχει τυχει το ιδιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταλια μου λυπαμαι πολυ...

κοριτσακι μου μην το βαλεις κατω το μωρακι θα ρθει πολυ πιο γρηγορα απ οτι νομιζεις και μανουλα θα γινεις!!θα γινουμε ολες!!!

Κ γω περασα ενα εξωμητριο πριν εναμιση χρονο και μια πρωτη αποτυχημενη προσπαθεια εξωσωματικης πριν μια βδομαδα..εκλαψα πολυ κλειστηκα στο σπιτι ξαναεκλαψα δεν ηθελα να με παιρνουν τηλ δεν ηθελα να με ρωτανε τιποτα...ομως ετσι δεν καταφερνω τιποτα ετσι γινομαι χειροτερα κ για να ρθει το μωρο, μας θελει καλα!!!!Να ναι καλα ο αντρουλης μου που με την αγκαλια του και τα λογακια του με ζεστανε...οπως και οι φιλες μας εδω!!!!

Τωρα 10 μερες μετα ειμαι πολυ καλυτερα,λεω πως για καποιο λογο δεν εγινε,δε ηταν η σωστη στιγμη!!!Παιρνω δυναμη απο ολες εσας που δυσκολευτηκατε μα τα καταφερατε!!!!!!!

Θα κανω καποιες εξετασεις και τον Ιανουαριο θα κανω την δευτερη προσπαθεια πιστευω και τυχερη!!!!!!!!!!

Το μονο που θα σου ελεγα ειναι πριν κανεις αλλη προσπαθεια να κανεις την εξεταση θρομβοφιλιας κοριτσακι μου...συζητησε το και με τον γιατρο σου..αυτη ευθυνεται πολλες φορες για παλινδρομηση..

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλεια του μωρού σου! Είναι τρομερό αυτό που έζησες!

Θα συμφωνήσω όμως με την Καterina και θα σου πω κι εγώ, πως κατά την γνώμη μου, είναι καλό να πας να κάνεις τις εξετάσεις που χρειάζονται. Πάρε το χρόνο σου για να ηρεμήσεις και ξεκίνα. Θα δεις που το μωρό θα έρθει πολύ γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις εκανα τις εξετασεις ολο το πακετο των καθεξιν αποβολων τωρα περιμενω αποτελεσματα,ο γιατρος πιστευει οτι ητανε χρωμοσωμικη ανωμαλια και δεν θα ξανασυμβει απο την αποξεση δεν φανηκε κατι αλλο ετσι μου ειπε,μηπως ξερετε ποσες μερες κανουνε να βγουνε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταλια με περναν ολο τον οκτωμβρη και μου λεγαν να σου ζησει....τι να πεις τωρα?τεσπα κ ακομα με περνουν.Χτες το βραδυ εβλεπα οτι το περναν απο εμένα κ το βάζαν σε μια γυαλα κ προσπαθουσε να ζησει αλλα δεν μπορουσε να ανασάνει κ πέθανε....Φαντασου οτι εχω ενα μωρο κ εχουν περασει 5 μηνες...δεν το ξεπερνας ποτε (τουλαχιστον εγω) απλα μαθαινεις να ζεις με αυτο...και οταν πεθανεις πας κοντά του (ετσι λεει ο χριστιανισμος οτι θα μας περιμενουν, ελπιζω να με θελει για μαμα του).καθε βραδυ προσευχομε να την εχει η παναγια στην αγκαλια της κ να εχει υγεια ο γιος μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα μπω να δω,ευχαριστω,εχω κανει πολλα βηματα βγαινω πηγαμε και ταξιδι γυρισαμε εκανα και τις εξετασεις αλλα με πιεζουν απιστευτα οι γονεις μου οτι ειμαι υπερβολικη(και η μητερα μου ειχε 3 αποβολες πως το λεει αυτο?)γιατι ειμαι ετσι και γιατι δεν εχω επανελθει και οτι ποτε δεν ημουνα ετσι να το βαζω κατω...

Να βγω να πω οτι ειμαι καλα και να ξαναμεινω εγκυος μην πουνε οτι δεν μπορω να κανω και παιδι και ολα καλα δεν εγινε τιποτα...

οποτε περναω απο εκκλησια και εγω του αναβω κερακι και ευχομαι να ειναι καλα...και εμενα να μου δινει δυναμη να αντεχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι πολυ για οτι σου σηνεβη,δεν ξερω πως ειναι,αλλα στηνειδεα οτι θα παθεναν κατι τα παιδια μου τρελλενωμαι.μην στενα χωριεσαι ο θεος ειναι μεγαλος.μακαρι σου ευχωμαι μεσα απο την καρδια μου να μηνεις ξανα εγκυος πολυ γρηγορα και να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου ενα υγιεστατο μωρακι.σου ευχωμαι καλη τυχη και καλο κουραγιο.να σου πανε ολα δεξια απο εδω και περα,συμφωνο με τα κοριτσια,να στηριχτεις στον αντρουλη σου γλυκια μου :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ. ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ-ΓΕΝΝΕΣ ΣΤΗΝ 20η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΤΩΝ ΚΑΘΕΞΙΝ ΑΠΟΒΟΛΩΝ ΠΟΥ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ ΘΕΛΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 10-15 ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ (Π.Χ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟ).

ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ, ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΡΩΤΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕ DNA ΕΛΕΓΧΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΕΣΤΕΛΝΑΝ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΑΛΟ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ.

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΕΙΣ.

ΚΟΥΡΑΓΙΟ :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον παγκαλο πηγα και εγω αυτο με το dna τι ειναι εκανα καρυωτυπο θρομβοφιλια χρωμοσωματα...και περιμενω μετα την περιοδο να κανω και κατι αλλες στο αιμα απλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΑΛΛΑ ΣΕ ΤΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΣΟΥΝ;

ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΙΓΥΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΣΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.

ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΩΡΟ, ΗΛΘΑΝ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΟ ΑΣΥΛΛΗΠΤΟ 'ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΕΡΑΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!'

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ, ΞΕΣΠΑΣΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.

ΠΕΙΣΜΩΣΕ ΣΤΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΔΕΧΤΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛ 'ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ'. ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΑ ΛΕΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΕ ΚΑΤΙ;ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ.

ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΕΙΣ.

ΜΗ ΦΟΒΑΣΕ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΣΟΥ

ΤΑ ΛΕΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...