Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΒΟΥΛΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΝΕΑ!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 168
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:woohoo: :woohoo: :woohoo: Βουλιτσααααα!!!!!Ποσο χαρηκα με τα νεα σου!!!Μπραβο κοριτσι μου,θα κανεις αδερφακι στη μαγουλιτσα μας και ευχομαι να ειναι τοσο ομορφο και γλυκο σαν αυτην :kiss:

Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη κουκλα μου! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι πολύ συγκινημένη!! Δεν έχω λόγια Βουλάκι μου!! Σου ξανάγραψα.. αλλά ήθελα ακόμα μια φορά να στα ξαναπώ!! Συγχαρητήρια και με το καλό!!! Άντε.. σιγά σιγά να ξαναπαίρνουμε σειρά!! :P Βέβαια πρώτα ο Θεός θα περιμένω να μεγαλώσει λιγάκι του λουλούνι μου... να χρονίσει και μετά να έρθει Θεού θέλλοντος και το αδερφάκι!!

Και πάλι....

congrats_newborn-4799.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΠΑΛΙ....

ΟΡΙΣΤΕ...ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ ΑΡΧΙΣΑ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ....... :laugh:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΕΙΣΑΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ,ΑΝΤΕ....ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ..... ;) ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Η ΜΙΚΡΗ...

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!! :kiss:

ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!! :kiss:

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ!!!!!

ΥΒΟΝΝΗ-ΤΖΟΝΥ ΜΟΥ :kiss::kiss::kiss: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΘΥΜΑΣΙ ΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ Ε??(ΑΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.... :laugh: )

DALLIA ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Voula μου συγχαρητήρια κοπέλα μου με το καλό το μωράκι σου!!!

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να γεννήσεις ένα κουκλί όλο υγεία!!!

Hope_89 Καλημέρα κοπελάρα μου,σου ανταποδίδω...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!! :kiss :kiss::kiss: :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστεύω……..

Βούλα μου…… κουκλίτσα μου…… τι υπέροχα νέα είναι αυτά μάτια μου???????

Πω πω……. καταχάρηκα κοπέλα μου!!!!!! Πολλά-πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!! Μπράβο σου!!!!!! Φροντίζεις για τη μελλοντική παρεούλα της πριγκηπέσσας σου!!!!!

Να είσαι καλά….. να προσέχεις….. κι όλα θα πάνε περίφημα κορίτσι μου!!!!! Με το καλό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορω ούτε να διανοηθω την χαρα & την εκπληξη σου :)

Να έχεις μια πολυ ωραία εγκυμοσύνη και ενα σούπερ μικράκι που θα έρθει να κάνει ακόμη πιο σούπερ τη ζωή σας. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!

EL NINIO Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΑΛΛΑ Κ Η ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ!!!!ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ!!!!!

PIPITSAZOYZOYNA Κ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!

ΡΑΡΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!

ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ Κ BABYLOVE ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΤΗΝ ΖΟΛΙΝΔΑΚΗ....

ΑΥΤΗ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ Κ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ,ΑΝ Κ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ,ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΟΠΕΛΑ(ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ Κ ΑΥΤΟΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλίτσα χίλια χίλια συγχαρητήρια!!!!!!!!! Μπράβο κοπελάρα μου!!!!!!! Άνοιξα και εγώ το θεματάκι να ανακοινώσω την δική μου εγκυμοσύνη και ... τσουπ ... πέφτω πάνω στην δική σου!!!!!!! Μπράβο και πάλι!!! Η Μαγουλίτσα σου θα γίνει τριεσευτυχισμένη με το αδελφάκι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ.

ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΥΗΣΕΙΣ (ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΙΑΣΩ).

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΡΕΙΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ - ΚΥΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ 20 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Ο ΜΟΝΟΣ ΑΠΟ 10 ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΤΙ ΕΧΩ!!!

ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥ

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντα μου αρεσε η φωτογραφια σου αλλα δεν ηξερα με τι κοπο εκανες το αγγελουδι σου.Συγκινηθηκα πολυ που εισαι εγκυος.Σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...