Μετάβαση σε περιεχόμενο

Inglesina zippy system ή Peg Perego ;


Recommended Posts

Ασυζητητι Peg Perego..εχουμε το ιδιο με αυτο στη φωτο της Dalia..ειναι φοβερα βολικο ειδικα για τον πρωτο καιρο που μπορει να κοιμαται στο πορτ μπεμπε..βραδυ δεν το εβαλα ποτε αλλα μερικα μεσημερια ηταν αψογα..

αν αποφασισεις να το παρεις να παραγγειλεις και το στρωματακι για το πορτ μπεμπε--δεν το δινουν μαζι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

εγω πηρα το pliko p3 της per perego με την μονη διαφορα οτι δεν πηρα το πολυμορφικο. προτιμησα να παρω ενα καθισμα αυτοκινητου που θα το χρησιμοποιησουμε απο νεογεννητο μεχρι 4 ετων, γιατι αυτο που δινει η per per perego αν θυμαμαι καλα ειναι για κανα χρονο. εχω μπει στον μηνα μου και εχουμε χειμωνα οποτε δεν θα εχω πολλα βαλε - βγαλε το παιδι απο το σπιτι λογω κρυου. εχω παρει και μια καλαθουνα για τον πρωτο καιρο και παλι τα 700 ευρω που κοστιζει το tri-fix δεν τα εφτασα. σκεψου και λιγο πιο μακρυα και παντα με το ποτε περιμενεις να γεννησεις ( χειμωνα ή καλοκαιρι). κατα τ'αλλα τα per perego φαινονται πολυ καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xmaria έγραψε:

καλημερα

εγω πηρα το pliko p3 της per perego με την μονη διαφορα οτι δεν πηρα το πολυμορφικο. προτιμησα να παρω ενα καθισμα αυτοκινητου που θα το χρησιμοποιησουμε απο νεογεννητο μεχρι 4 ετων, γιατι αυτο που δινει η per per perego αν θυμαμαι καλα ειναι για κανα χρονο. εχω μπει στον μηνα μου και εχουμε χειμωνα οποτε δεν θα εχω πολλα βαλε - βγαλε το παιδι απο το σπιτι λογω κρυου. εχω παρει και μια καλαθουνα για τον πρωτο καιρο και παλι τα 700 ευρω που κοστιζει το tri-fix δεν τα εφτασα. σκεψου και λιγο πιο μακρυα και παντα με το ποτε περιμενεις να γεννησεις ( χειμωνα ή καλοκαιρι). κατα τ'αλλα τα per perego φαινονται πολυ καλα.

Στα pre-natal στη Λευκωσια κοστίζει 527 ευρω! πιστευω τοσο κανει και στην Ελλδα! Με την καρτα prenatal αυτο πηρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα αν το ψαξεις απο το internet βρισκεις πολυ καλες τιμες αλλα εγω ειδα οτι το πορτ - μπεμπε και το καθισμα θα μου βγουνε αχρηστα μετα απο λιγο. μονο το καροτσι το πηρα στα λητω 360 ευρω. επισης τα πολυμορφικα μου ειπαν οτι ειναι αρκετα βαρια και το pliko ειναι απο τα πιο ελαφρια που εχει η per perego. παντως τα βλεπεις σαν κατασκευη οτι ειναι πολυ γερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες!Τελικα πηραμε το Peg PEREGO pliko p3 το πολυκαροτσι, σε χρωμα kiwi (λαχανι)ειναι καινουριο χρωμα του 2010.Ελπιζω να μεινουμε ευχαροστημενοι!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Την ίδια απορία είχα κι εγώ και τελικά πήρα peg perego tri fix pliko-switch!! Είμαι αρκετά ευχαριστημένη μέχρι στιγμής!! Σίγουρα θα κρατήσει και για το 2ο νινάκι!! Το πήρα σε κόκκινο χρώμα για να είναι ουδέτερο παρόλο που ήξερα ότι είχα αγοράκι! Ευελπιστώ βλέπεις να κάνω κι ένα κοριτσάκι!! :P

Εδώ είναι η καλαθούνα όπου τον κοίμιζα μέχρι και πριν 1 βδομάδα! Τελικά τον έβαλα στην κούνια του και βολεύτηκε κι αυτός καλύτερα μιας κι είχε αρχίσει να μην χωράει!! 1-20091112.jpg

Ακριβώς το ίδιο έχω κι εγώ και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Το έχουμε λιώσει από την χρήση και φαντάζομαι θα κρατήσει και για το επόμενο νινάκι!!! :cheer:

line_line_b_beg_40_time_1240891200_text_f4ef20ede9eddceae920eceff520e5dfede1e9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...