Μετάβαση σε περιεχόμενο

IDANIKO TOUTOU?!?!


Recommended Posts

εγω την mercedes την ξερω απ εξω κ ανακατωτα.....οχι δεν ειμαι πλουσια..εχει ο μπαμπάς μου μια μερσα 25 ετων παρακαλω...φονια την ονομάζουμε.ειναι μια κουμουτσα που θελει ολο τον δρομο δικο της...εγω απο 18 χρονων την οδηγαω μεχρι τωρα που ειμαι 29...απο ολα τα αμαξια που εχω οδηγησει αν και παλια προτιμω μερσεντες...φαντασου η καινουργια δηλαδη!!!!

Τοσα λευτα για μερσεντσες δεν εχουμε και γιαυτο κλεινουμε 10ετια με το σάχο που ευτυχως ακομα μας χωραει...οταν θα πεσουν τα αυτοκινητα θα παρουμε, ή το opel insinia, ΜΩ, ή citroen ΚΣ....θα δειει αλλα σε καμια περιπτωση κουβαδακι σαν αυτο που εχουμε...εμενα μα αρεσουν τα μεγαλα αυτοκινητα....γιαυτο κατεληξα κ με τον φονια...αφου δεν τον θελει κανεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια τα αγγλικα τα κανει ελληνικα....

ενοοω....εχουμε σαξο....και θα παρουμε η το οπελ ινσιγκνια, η μια μπέμπα η το σιτροεν το σε 6.....

σαβροπιγκουινε εγω θελω μονο μερσεντες αλλα δεν ειμαι γιαγια....μαρεσει ειναι κυριλα....καλα κ αουντι να παρουμε δεν με πειραζει καθολου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρετε κάποιο αυτοκίνητο που να χωράει πίσω 3 παιδικά καθίσματα; Εγώ είχα ένα σάξο και πέρισυ τα Χριστούγεννα λόγω του παιδιού πήραμε το Χουντάι i30 που μας αρέσει πάρα πολύ. Ένα μήνα μετά ανακαλύψαμε ότι ήμουν έγκυος σε δίδυμα και τώρα δεν χωράνε τα καθίσματα. Τζάμπα το αμάξι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το citroen picasso που πηραμε εμεις πρεπει να χωραει τρια γιατι εχω του γιου πισω το καθισμα στη μεση της μπεμπας και χωραω να κατσω και εγω οποτε πρεπει να χωραει εξαλου πισω ειναι χωρισμενο σε τρεις θεσεις κανονικες και οχι οι δυο μονοκοματες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

το citroen picasso που πηραμε εμεις πρεπει να χωραει τρια γιατι εχω του γιου πισω το καθισμα στη μεση της μπεμπας και χωραω να κατσω και εγω οποτε πρεπει να χωραει εξαλου πισω ειναι χωρισμενο σε τρεις θεσεις κανονικες και οχι οι δυο μονοκοματες

Έτσι χωράω κι γεώ στο δικο μας το θέμα είναι αν χωράει πραγματικά 3 καθισματάκια. Μάλοον με βλέπω να πηγαίνω στις αντιπροσωπίες και να προσπαθώ να τα χωρέσω σε κάποιο αυτοκίνητο.

Αν όμως το έχει δοκιμάσει κάποια ας μου το πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να ξέρεις το "μερσερδες" τα φτάχνουν στην Τουρκια μαζί με τα γνήσια ανταλλακτικά!!! Ναι μπόpei το εργοστάσιο τις Audi να είναι στην Γερμανία αλλα το parts φτιάχνονται σε χώρες τύπου Romania και πάλι Τουρκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...