Μετάβαση σε περιεχόμενο

IDANIKO TOUTOU?!?!


Recommended Posts

SE LIGOUS MINES THA ERTHEI TO MPEMPAKI MAS STO KOSMO..KAI IDI EXOUME ARXISEI NA KOITAME GIA AGORA NOU TOUTOU GIATI ME TO PUNTO POU EXOUME SE DIAKOPES KAI APODRASEIS OUTE TA DIKA MAS PRAGMATA DE XWRANE... KAI FUSIKA TO PIO SIMANTIKO EINAI NA EINAI ASFALES..

THELW LOIPON APO EMPEIRES MAMADES ODHGOUS :) TIS GNWMES TOUS GIA TO POIO AMAXI THA PROTEINAN MEXRI 1800cc.

MEXRI STIGMHS EIMASTE ANAMESA SE :

1. NISSAN QUASQAI

2. SKODA SCOUT 4X4

3. OPEL INSIGNIA STATION

AN ESEIS EXETE KAPOIO ALLO POU EISTE IKANOPOIHMENOI SAN OIKOGENEIA PARAKALV NA MOU TO PEITE..

SAS EUXARISTW POLI KORITSIA!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BELL KSERW OTI TO QUASQAI VGAINEI SE 1600cc KAI 2000cc.

GIA TO 1600 LENE OTI TRIZEI META APO KAPOIA TAXUTHTA KLP. ESENA O ADERFOS SOU POIO APO TA 2 EXEI? EMEIS GIA 2000 DE TO SYZHTAME PANE POLLA TA EXODA META..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelina αν εσείς δεν χωράτε στο punto φαντάσου εμάς μέσα στο smart!χι,χι!ευτυχώς ο άντρας μου έχει ibiza και μια χαρά θα μας χωρέσει.Πάντωε ένας φίλος μας έχει το citroen picasso και μου φαίνεται πολύ ευρύχωρο με πολλούς χώρους και όσο για το πορτ παγκάζ τεράστιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω το micra. Το πηρα ενα χρονο πριν γεννησω κ με εχει καταβολεψει με το παιδι..

Ο αντρας μου εχει το vitara,εχει μεγαλυτερη ασφαλεια επειδη ειναι jeep,αλλα εμενα προσωπικα δε με βολευει καθολου..

Αν οδηγας, τοτε να παρετε ενα αυτοκινητο το οποιο θα βολεψει κ σενα αφου θα μετακινσαι συνεχως με το παιδι..

Tα αυτονικητα που αναφερεις ειναι μια χαρα παντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

O antras mou einai mhxanikos autokinitou me polla xronia empireia kai lei oti ta giaponezika autokinita einai poli pio kalutera apo ta europaika!!! Ektos kai ean parei BMW pou einai to mono germaniko auotokinito pou kataskeuasete stin germania!! Opote to NISSAN QUASQUAI!! Ta giaponezika autokinita einai kai poi ftina sta antalaktika kai sto service!! Auto den isxei ama to pas to autokinito gia service stin antprosopia gia ekei 8a plirosis to koukou aidoni!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koalalou έγραψε:

O antras mou einai mhxanikos autokinitou me polla xronia empireia kai lei oti ta giaponezika autokinita einai poli pio kalutera apo ta europaika!!! Ektos kai ean parei BMW pou einai to mono germaniko auotokinito pou kataskeuasete stin germania!! Opote to NISSAN QUASQUAI!! Ta giaponezika autokinita einai kai poi ftina sta antalaktika kai sto service!! Auto den isxei ama to pas to autokinito gia service stin antprosopia gia ekei 8a plirosis to koukou aidoni!!

Δηλαδή τα AUDI kai Mercedes που κατασκευάζονται? γιατί εγώ πήγα στο εργοστάσιο της AUDI στην Γερμανία!!!

Αυτό που λες πρώτη φορά το ακούω!!! :ohmy:

Όσο για τα γερμανικά αυτοκίνητα το καλύτερο είναι το AUDI μετά η Mercedes και μετά η BMW!!

Εγώ θα σου πρότεινα να αγοράσετε στέισον βάγκον από όποια μάρκα θέλετε (εξαρτάται τα χρήματα που διαθέτετε) γιατί υπάρχει πολύς χώρος στο πορτ μπαγκάζ! Η δική μας επόμενη αγορά πάντως θα είναι στέισον βάγκον γιατί το Α4 (λιμουζίνα) που έχουμε όταν βάζουμε το καρότσι δύσκολα μετά χωράνε οι αποσκευές!!!!

καλή αγορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANGELINA 78 TO INSIGNIA EINAI MAPA EXWTERIKA DEN M ARESEI KATHOLOY TO NISSAN EINAI WRAIO KAI MHXANIKA DEN THA S AFHSEI POTE TA SCODA DEN TA KSERW APO FOTO EIDA OTI EINAI WRAIO

ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ FIAT PUNTO SPORTING ΔΙΠΟΡΤΟ ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΦΟΡΤΗΓΑΚΙ ΧΙΧΙΧΙΙΧ

ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΤΟ AUDI SLINE MONTELO 2007 TETRAPORTO KAI AYTO GIATI O ANTRAS MOY EINAI SE KLEISTEI MANDRA AYTOKINHTWN AYTO TO AMAKSI HTAN ONEIRO THERINHS NYKTOS.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

koalalou έγραψε:

Δηλαδή τα AUDI kai Mercedes που κατασκευάζονται? γιατί εγώ πήγα στο εργοστάσιο της AUDI στην Γερμανία!!!

Αυτό που λες πρώτη φορά το ακούω!!! :ohmy:

Όσο για τα γερμανικά αυτοκίνητα το καλύτερο είναι το AUDI μετά η Mercedes και μετά η BMW!!

Εγώ θα σου πρότεινα να αγοράσετε στέισον βάγκον από όποια μάρκα θέλετε (εξαρτάται τα χρήματα που διαθέτετε) γιατί υπάρχει πολύς χώρος στο πορτ μπαγκάζ! Η δική μας επόμενη αγορά πάντως θα είναι στέισον βάγκον γιατί το Α4 (λιμουζίνα) που έχουμε όταν βάζουμε το καρότσι δύσκολα μετά χωράνε οι αποσκευές!!!!

καλή αγορά![/quote:2o8mkxv5]

πώς κατεληξες στο συμπερασμα οτι καλυτερα ειναι τα Αουντι ,μετα τα Μερσεντες και τριτα τα Μπε εμ βε?θα ηθελα πολυ να μαθω...

κοιταξτε και το σεατ αλτεα χλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

Argi έγραψε:

Όσο για τα γερμανικά αυτοκίνητα το καλύτερο είναι το AUDI μετά η Mercedes και μετά η BMW!!

πώς κατεληξες στο συμπερασμα οτι καλυτερα ειναι τα Αουντι ,μετα τα Μερσεντες και τριτα τα Μπε εμ βε?θα ηθελα πολυ να μαθω...

Και γω...

Παντως εγω ψηφιζω Μercedes...Αν και δεν υπαρχει στη λιστα σου... :laugh: :laugh: :laugh:

Ειμαστε απολυτα ευχαριστημενοι.

Εγω εχω smart κια ο συζυγος ενα Α class.

Το επομενο μας θα ειναι το Β που ειναι και μεγαλυτερο.Γιατι το Α με ενα παιδι και χωραμε τσιμα-τσιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αrgi ,κ εγω τα mercedes εχω για καλυτερα αυτοκινητα.. :dry:

Νατασα μου,ωραιο το smartaki αλλα απο ασφαλεια δε λεει τιποτα!

Για το Α class γνωριζω οτι ειναι ασφαλες..γενικα τα mercedes ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ego exo ena honda jazz k me volevei para poly. exei para pollous xorous k einai mikro kai poly poly voliko xoris provlimata me sxetika f8ino service. Aksiopisto kai pistevo oti gia ta epomena 10 xronia 8a eimai apolitos kalimeni.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι ειμαι φαν της Μπε εμ βε ,αρμοζει πιο πολυ στην ηλικια μου,τωρα εσεις που ειστε παππουδες (ακουτε κυρια Νατασσα?) μπορειτε να παρετε Μερτσέντες....χιχιχι ειχα νοικιασει το τελευταιο μοντελο Α κλαση στη Γερμανια,πολυ ωραιο αμαξι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eley8eria έγραψε:

Ego exo ena honda jazz k me volevei para poly. exei para pollous xorous k einai mikro kai poly poly voliko xoris provlimata me sxetika f8ino service. Aksiopisto kai pistevo oti gia ta epomena 10 xronia 8a eimai apolitos kalimeni.

ναι..οντως..μου το ειπε προσφατα μια φιλη ..

Πολυ ευχαριστημενοι κ οι 2 τους..κ μου τονισε για τους χωρους..

Σαν αγροτικο το φορτωνουν.. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα και αμα αποφασισετε να παρετε και κανα μικρακι,μακρια απο το κια πικαντο ,ωραιο αλλα δεν χωραει το καροτσι του μωρου,μονιμως στη θεση του συνοδηγου το εχω,το Κορσα απο την αλλη εχει ωραιους χωρους,απο μεγαλα μαρεσει το Μιτσουμπισι to oulander αλλα ειναι 2500 κυβικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelina78 έγραψε:

SE LIGOUS MINES THA ERTHEI TO MPEMPAKI MAS STO KOSMO..KAI IDI EXOUME ARXISEI NA KOITAME GIA AGORA NOU TOUTOU GIATI ME TO PUNTO POU EXOUME SE DIAKOPES KAI APODRASEIS OUTE TA DIKA MAS PRAGMATA DE XWRANE... KAI FUSIKA TO PIO SIMANTIKO EINAI NA EINAI ASFALES..

THELW LOIPON APO EMPEIRES MAMADES ODHGOUS :) TIS GNWMES TOUS GIA TO POIO AMAXI THA PROTEINAN MEXRI 1800cc.

MEXRI STIGMHS EIMASTE ANAMESA SE :

1. NISSAN QUASQAI

2. SKODA SCOUT 4X4

3. OPEL INSIGNIA STATION

AN ESEIS EXETE KAPOIO ALLO POU EISTE IKANOPOIHMENOI SAN OIKOGENEIA PARAKALV NA MOU TO PEITE..

SAS EUXARISTW POLI KORITSIA!!! ;)

ΤΟ FORD MONDEO ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑΤΕ?? ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ XSARA CITROEN ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΜΕ ΤΟ FORD MONDEO TO 1800 CC...ΕΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΡΤ ΜΠΑΓΚΑΖ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΜΕΣΑ!! ΧΙΧΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!! ΔΕΙΤΕ ΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΜΑΜΑΚΙΩΝ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΜΑΚΙΩΝ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΜΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΕΤΡΑΠΟΔΟΥ ΓΑΙΔΑΡΟΥΥ ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ ΑBS SAMARH KAI KALATHOYNES STA PLAGIA GIA TA PAIDIA KAI TO KAROTSI O ANTRAS MPROSTA ME TO LOYRI GIA NA MHN XANOYME TO DROMO XAXAXAXA ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ-ΚΕΝΤΡΟ ΕΣEIΣ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΕΝΩ ΕΓΩ ΘΑ ΓΥΡΝΑΩ :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις εχουμε μια toyota corolla... ο αντρας μου ειναι κολλημενος με τα ιαπωνικα... ειναι αυτοκινητο αντοχης, εχει χωρους μεγαλους, πεφτουν και τα καθισματα... στις καλοκαιρινες μας διακοπες ειχαμε κουβαλησεο ολο το σπιτι... τωρα βγαινει με αλλο ονομα... toyota auris...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"βαλεντιναγιαννις" έγραψε:

ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΜΑΜΑΚΙΩΝ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΜΑΚΙΩΝ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΜΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΕΤΡΑΠΟΔΟΥ ΓΑΙΔΑΡΟΥΥ ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ ΑBS ΣΑΜΑΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑΘΟΥΝΕΣ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ XAXAXAXA ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ-ΚΕΝΤΡΟ ΕΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΕΝΩ ΕΓΩ ΘΑ ΓΥΡΝΑΩ :P:P:P:P:P:P:P:P:P

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Την καλύτερη δουλειά θα κάνεις!

Εγώ έχω ένα γιάρις vibe καιτο καλοκαίρι το έκανα φορτηγάκι και με έβγαλε ασπροπρόσωπη! Φορτωμένο τίγκα, με air-condition και προσπερνούσα με μεγάλη άνεση και σε ανηφόρες...

Πάντως είμαι πολύ υπέρ κι εγώ των γιαπωνέζικων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το θεμα ειναι οτι ριξανε στο μισο το τελος ταξινομησης,κανανε και κατι εκπτωσεις -20% ,δωσαμε κ το παλιο,πηραμε ενα διλυτρο σε πολυ καλη τιμη και τωρα ερχονται κ μου ζητανε προσαυξημενα διαφορα να πληρωσω(τελη κυκλοφοριας),και σαν κ εμενα την πατησαν πολλοι!!!!ταχα μου γ να κινηθει η αγορα ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"βαλεντιναγιαννις" έγραψε:

ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΜΑΜΑΚΙΩΝ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΜΑΚΙΩΝ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΜΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΕΤΡΑΠΟΔΟΥ ΓΑΙΔΑΡΟΥΥ ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ ΑBS ΣΑΜΑΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑΘΟΥΝΕΣ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ XAXAXAXA ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ-ΚΕΝΤΡΟ ΕΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΕΝΩ ΕΓΩ ΘΑ ΓΥΡΝΑΩ :P:P:P:P:P:P:P:P:P

xαχαχαχαχαχα

ερωτηση, μεταμορφωση μενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...