Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πλησιάζει η αυχενική διαφάνεια...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 114
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές σας...ναστε όλες καλα!!:)

Αγορομάνα τελικά...ααααχχχ μου φαίνεται με βλέπω να πηγαίνω και για τρίτο!!!ΠΟυ θα μου παέι...θα την πετύχω την κόρη!!Μπορεί να φτιάξω ολόκληρο λόχο από αγορια αλλά η κορη θα γίνει!!!!χαχχαχαχαχαχαχαχα....καλά να είναι το αγοράκι μου!!!:)Τον λατρεύωωω...αυτή τη στιγμή πιο πολύ και από το Δημητράκη!!!!:)(κακή μαμα!!!!:) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες????? ολα καλα ειναι,μην ανησυχεις..απο δω και περα οχι αγχος και χαζα,αστα πισω σου!!!!

πω πω αλλος ενας αντρας ερχεται!!!!!! :laugh:

με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές σας...ναστε όλες καλα!!:)

Αγορομάνα τελικά...ααααχχχ μου φαίνεται με βλέπω να πηγαίνω και για τρίτο!!!ΠΟυ θα μου παέι...θα την πετύχω την κόρη!!Μπορεί να φτιάξω ολόκληρο λόχο από αγορια αλλά η κορη θα γίνει!!!!χαχχαχαχαχαχαχαχα....καλά να είναι το αγοράκι μου!!!:)Τον λατρεύωωω...αυτή τη στιγμή πιο πολύ και από το Δημητράκη!!!!:)(κακή μαμα!!!!:) )

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!Θα σε έχουν στα ώπα ώπα οι άντρες σου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο τυρογαριδάκι!!!!! Με τόση θετική ενέργεια δεν θα μπορούσε να βγει κάτι κακό!!!!!!! Όλα καλά θα πάνε μέχρι το τέλος!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο κοριτσάκι μου όλα να πάνε τέλεια σου εύχομαι και να κάνεις τον γιόκα σου χωρίς άλλες δυσκολίες και απρόοπτα...

φιλάκια και πάλι συγχαρητήρια!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ tirogaridaki :):):)

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ

ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ

ΣΚΕΨΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ(ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΝΗΡΗ ΣΚΕΨΗ). :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου μπραβο πολυ χαρηκα ολα καλα να σας πανε ολα τελεια....με το καλο το αντρακι σου το δευτερο....φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές σας...ναστε όλες καλα!!:)

Αγορομάνα τελικά...ααααχχχ μου φαίνεται με βλέπω να πηγαίνω και για τρίτο!!!ΠΟυ θα μου παέι...θα την πετύχω την κόρη!!Μπορεί να φτιάξω ολόκληρο λόχο από αγορια αλλά η κορη θα γίνει!!!!χαχχαχαχαχαχαχαχα....καλά να είναι το αγοράκι μου!!!:)Τον λατρεύωωω...αυτή τη στιγμή πιο πολύ και από το Δημητράκη!!!!:)(κακή μαμα!!!!:) )

tirogaridaki σου εύχομαι τα καλύτερα και να σφίξεις γρήγορα στην αγκαλιά σου το υγιεστατο και χαρούμενο παιδάκι σου (επίτηδες δε λέω το γιο σου , αφού αν δεν κάνεις τη β΄επιπέδου, καλό είναι να μην είσαι σίγουρη για τίποτα, αφού κι εμένα στην αυχενική και στον επόμενο απλό υπέρηχο μου είπαν 70% κορίτσι και τελικά η πριγκίπισσα ....ήταν πρίγκιπας)!

Φιλιά, Βιβή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΦΑΝΗ ΜΟΥ!!!!!! ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα, χάρηκα πάρα πολύ με τα υπέροχα νέα σας!!! :)

καλή υπόλοιπη εγκυμοσύνη, με το καλό να έρθει και το 2ο αντράκι στην οικογένειά σας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...