Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πλησιάζει η αυχενική διαφάνεια...


Recommended Posts

Την Πέμπτη στις 7 το απόγευμα θα πάω για την αυχενική...έχω πάρα πολύ άγχος..ώρες ώρες νιώθω ότι όλα θα τελείωσουν για άλλη μια φορά..ότι πάλι θα γυρίσω με έναν κόμπο στο λαιμό και όλα γύρω μου να καταρρέουν...θέλω τη στήριξή σας και τις ευχές σας..θέλω επιτέλους να χαρω από την αυχενική..θέλω να γυρίσω σπίτι με τον υπέρηχο στα χέρια μου και το χαμόγελο στα χείλη..γεμίστε με αισιοδοξία..σας παρακαλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 114
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και για να πω την αμαρτία μου...κάθε μέρα ονειρεύομαι πως μου λέει ότι είναι κορίτσι..ναι δε βάζω μυαλό..το ξέρω..όμως είναι η λαχτάρα μου!!Όμως προτιμώ να με απογοητεύσει σε αυτό παρά στην υγεία του μωρού..απλώς να..φαντάζομαι ότι μου λέει ότι είναι γερό και μετά μου λέει ότι είναι κορίτσι..μην με αποπάρετε...ότι κι αν είναι θα το αγαπω!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα καλε!ολα καλα θα πανε μην ανχωνεσαι και ανχωνησεις και το μωρο.θα δεις που ολα θα πανε καλα.καλο κουραγιο και καλα αποτελεσματα σου ευχωμαι :cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα πανε ολα ......ΤΕΛΕΙΑ!!! θα ενθουσιαστεις! εγω εμαθα το φυλο του μωρου μου...αγορακι!

να φας σοκολατα πριν πας, για να εχει ενεργεια το μωρακι!

αντε και ολα θα πανε καλα! προσπαθησε αν μπορεις να πας με τον αντρα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΕ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι να φας σοκολατα για να εχει ενεργια.παντος εγω θα κοψω τα γλυκα και της σοκολατες στον μεγαλο μου γιο,μου εσπασε τα νευρα.ετσι μου ερχεται να συκοθω και να τον πιασω απο το αφτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα μου,όλα καλά θα πάνε!!! :laugh:

Θα γυρίσεις με ένα μεγάλο χαμόγελο και θα μας ανακοινώσεις μόνο ευχάριστα!!!

Μην έχεις καθόλου άγχος!

Όσο για το φύλλο...σου εύχομαι να είναι γέρο,γιατι πραγματικά δεν έχει σημασία! ;)

Πολλά φιλάκια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σας ευχαριστώ ρε κορίτσια..θα σας ενημερώσω μόλις γυρίσω..όποτε σκέφτομαι αυτή τη μέρα η καρδιά μου χτυπάει σαν τρελή...Ηθελα κάπου να το πω να το βγάλω από μέσα μου..δεν το λέω σε κανέναν γιατί δε με καταλαβαίνουν..και στον άντρα μου δε θέλω να το λέω συνέχεια..

Χρύσα μου και μόνο την υγεία να πετύχω ευτυχισμένη θα είμαι...αλλά το λαχταρώ το κορίτσι..

Χαρουλίνι τι καλάααα!!!:) Μπράβο!!Με το καλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω βάλει και την κορδελίτσα της Παναγιάς Τσαμπίκας γύρω από την κοιλιά μου και προσεύχομαι να πάνε όλα κάλά...δεν περνάνε οι μέρες..δεν περνάνε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τέτοιο άγχος που θα έχω ουτε η σοκολάτα δε θα κατεβαίνει κάτω..Νέλλη σε ευχαριστώ..κι εγώ το ελπίζω...γι αυτό τρέμει η καρδουλα μου..όχι για το φύλο..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκό... κι αν κάποτε είχαμε μια δυσκολη στιγμή στη ζωη μας, πρέπει να την αφήνουμε πισω και να προχωράμε μπροστά. Ό,τι έγινε - έγινε και δεν σημαίνει ότι κάθε φορά θα μας έρχονται προβλήματα και δυσκολίες. Πάμε για τα άλλα τώρα, τα όμορφα! Προσπάθησε να εισαι ηρεμη και χαμογέλασε στο μωράκι σου, μίλησέ του και όλα θα πάνε καλά! Γιατί όχι?????????

Φαε και τη σοκολατίτσα σου, θα φτιάξει και η δική σου διάθεση! :)

Να σκέφτεσαι θετικά, να μην κατσουφιάζεις το μουτράκι σου και όλα θα πάνε καλα!!!

Περιμένουμε τα νέα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή, να σκέφτεσαι πάντα ότι το χειρότερο έγινε και δεν πρόκειται να ξαναγίνει! Να πάνε όλα πολύ πολύ καλά, να δεις το νινάκι σου και να κλάψεις από υπέρμετρη χαρά!

Όλη μου η θετική σκέψη μαζί σου! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή μου, εγώ είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά .. ! άστα τα παλιά, τ'άσχημα! ξέχασε τα ..!

Σου εύχομαι ότι καλύτερο και όταν βγείς απο τον υπέρηχο να έχεις ένα τεράστιο χαμόγελο... :laugh:

Φιλιά και θα σε σκέφτομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανησυχεις φανη μου!!!!ολα καλα θα πανε αυτη τη φορα!!!στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!!!!!!!θα περιμενουμε τα νεα σου, που σιγουρα θα ειναι ευχαριστα!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

φιλακια πολλα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι και ΄γω να πάνε όλα καλά!!!

Μην αγχώνεσαι χωρίς λόγο!!

Θετική σκέψη!!!

Ξέρω πως είναι δύσκολο ότι και να σου λέμε εμείς τώρα.

Το ξέρω γιατί πρίν 2 χρόνια, περίπου, στην αυχενική, είδαμε πως ήταν παλλίνδρομη κύηση.....

Πρίν περάσει ένας χρόνος ήμουνα πάλι στο ιατρείο στην 12η εβδομάδα και περίμενα με τρομερό άγχος και αγωνία και τρελές σκέψεις και και και....

Ο γιατρός μου μιλούσε και 'γω δεν άκουγα τι έλεγε.

Μου λέει "πάμε να κάνουμε τον υπέρηχο για να σου φύγει η αγωνία και μετά τα λέμε"

Είχα τόσο άγχος που δεν έβλεπα την καρδούλα του που παλλόταν και νόμιζα πως δεν κουνιόταν.

Μόνο όταν άκουσα την καρδούλα του ηρέμησα!!

Και τώρα έχω έναν παίδαρο!!!! :woohoo:

Συμπέρασμα : Αγχωνόμουν χωρίς λόγο!! :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανη σε καταλαβαινω απόλυτα γιατι οταν θα μεινω εγκυος κ θα πηγαινω για β΄επίπεδου θα σκεφτομαι οτι κατι δεν θα παει καλά.Απλα πρεπει να ειμαστε λιγο αισιόδοξο.Να εχεις πιστη και ολα θα πανε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To... tirogariδακοσπορο" :laugh: θα ειναι μια χαρα και

χωρις τσουτσουνι αυτη τη φορα...!! :woohoo: :silly: :woohoo:

Φανη μου ευχομαι ολα να πανε καλα κοπελα μου.

Μη βαζεις στο μυαλο σου τιποτα κακο.

Αλλωστε... οτι ειναι να γινει εκει μεσα... θα γινει.

Θα περιμενουμε τα ευχαριστα.... :)

Φιλια.. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!! Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ! :):):):):):) ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ Η ΕΞΩ? ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΡΟΔΟ! ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια απο αρχες δεκεμβριου μετακομιζω κ εγω ροδο...τι θα κανω δεν εχω κανεναν εκει...αχ καταθλιψη θα πάθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κάνεις την προσευχούλα σου και να εμπιστευτείς το Θεό!!! Αυτό θα σε κάνει να χαλαρώσεις και να έχεις ένα γερό μωράκι στη κοιλίτσα σου!!!

Όλα θα πάνε καλά, δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες.

Κι εγώ φοβάμαι για την δική μου εγκυμοσύνη που μόλις ξεκίνησε γιατί και 'γώ είχα άσχημη εμπειρία..μου παλινδρόμησε στη 10η εβδομάδα!

Προσπαθώ όμως να το ισοροπίσω με λίγη αισιοδοξία για το καλό του μωρού μου!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Όλα θα πάνε καλά,θα το δείς!!! :P:P

Περιμένουμε νέα σου,

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...