Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πλησιάζει η αυχενική διαφάνεια...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 114
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tirogaridaki έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ........:) :) :) :) :) ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....ΜΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΕ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ!!!!:) ΤΙΠΟΤΕ!!!!:) ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!! ΤΟΥ ΛΕΩ...ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΟΛΑ ΕΝΑ ΕΝΑ;;; ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΙΚΟΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!:) ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙ ΟΛΑ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΕΕ..ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ ΒΕΒΑΙΑ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΚΑΤΑ 80% , ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΣΩ ΚΙΟΛΑΣ..ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ!!!!!!ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...:) ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕ Ο ΜΠΑΓΑΣΑΚΟΣ!!!!:) ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ..ΟΝΤΩς ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΑΝ ΠΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ...βεβαια συζητάμε με το γιατρό να κάνουμε αμνιοπαρακέντηση μιας και το προηγουμενο είχε πρόβλημα για να αποκλείσουμε παν ενδεχόμενο. Επίσης κάτι που με αγχώνεί είναι το PAPP A που όπως μόυ είπε μπορεί να δείξει αν κάτι πάει στραβα..αγχώθηκα βέβαια αλλά δε θα κάτσω να σκάσω...όλα δείχνουν τέλεια..πόσο πιθανό είναι πια να με διαψεύσει η εξέταση αίματος;;; Δε θα το αφήσει η Παναγίτσα να συμβεί αυτό...όχι!!!:) Αχχχχ....είμαι η πιο ευτυχισμένη μανουλα στον κόσμο.....κορίτσια τέτοια τύχη σας εύχομαι να έχετε όλες...έγκυες και προσπαθούσες!!!:)

Μπραβο Φανουλα μου!!!!!!!!Ολα τελεια μεχρι το τελος θα ειναι κοπελα μου!!!Μην ανησυχεις πια τα δυσκολα περασαν!!!!!Χαμογελααααααα μανουλιτσα!!!!!!!

Φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα πια μην ανησυχείς για τίποτα, κοιμίσου ήσυχη B)

όσο για το φύλο, τελικά σε όλες μας "μάλλον άντρες" βλέπουν αλλα..."μη το δένουμε & όλας"...έχω αρχίσει να μη το πιστεύω πια!

Αλλα τώρα που το ξανασκέφτομαι...θα είναι όλοι οι ζούζουνοι του Μαίου "ίδια σειρα" και θα συναντιόμαστε και στα επισκεπτήρια στα ΚΨΜ!! Έχουμε μέλλον να τα λεμεεεεεε! :blink:

Σε καταλαβαίνω, κι εγω περιμένω την παπ-α...ρο εξέταση εδώ και μια εβδομάδα, θα την στείλουν λένε ταχυδρομικός (αύριο θα την στήσω στον ταχυδρόμο...θα του σπάσω τα μούτρα αν δεν την φέρει ούτε αυριο! το'χω αποφασίσει) :angry:

Φιλιά πολλά και όνειρα γλυκά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Φανούλα μου!!!!! :woohoo:

Είδες που όλα πήγαν τέλεια;! :laugh:

Σου εύχομαι καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης και με το καλό ο υγιέστατος μπεμπάκος σας!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια..:) σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξη!!!:) Ανυπομονώ κι εγώ για την papp a αλλά πιστεύω πως όταν όλες οι ενδέιξεις στην αυχενική είναι καλές..δεν μπορεί παρά να δείξει θετικά αποτελέσματα...ελπίζω ο ταχυδρόμος σου να την φέρει τελικά αυριο...!!!:) Για να καταλάβω..γιατί έπρεπε να την περιμένεις με το ταχυδρομίο ;; Στην περιοχή σου δε γίνεται;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρηκα πολυ με τα νεα σου!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

καλη συνεχεια λοιπον και μην αγχωνεσαι για τιποτα!!!!!!ολα ειναι τελειαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα τώρα το είδα το ποστ σου και ειλικρινά χάρηκα που όλα πήγαν καλά!!! Θα δεις και στο Pap A όλα καλά θα είναι!! Μόνο ευχάριστα από δω και πέρα!! Φιλάκια στην κοιλίτσα σου και στο σποράκι σου.. ότι κι αν είναι!! Και φυσικά φιλάκια και στον Δημητράκη σου!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Φανουλα μου!Μπηκα πρωι πρωι να δω τα νεα σου και μολις μου εφτιαξες την μερα!!Μπραβο κοπελαρα μου!!Ευχομαι να πανε ολα καλα απο δω και περα και να αποκτησεις ενα υγιεστατο μωρακι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις άνοιξα τον ΗΥ και μπήκα κατευθείαν να διαβάσω τα νέα σου!!!

Τα υπέροχα νέα σου!!!!!

Είδες που όλα πάνε καλά?

Μπράβο και σε εσένα και στον μπεμπάκο ? σου!!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και από μένα!!!!Όλα πήγαν καλά μπράβο........

Και μένα αγοράκι μου είπε.......υγεία να χουν και τίποτε άλλο!!!!!

Θα πάνε όλα τέλεια θα δεις.

Φιλάκια

:cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...