Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πλησιάζει η αυχενική διαφάνεια...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 114
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!ΞΕΧΝΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, είμαι μαμά με γιο 3 ετών. Θέλω να μοιραστώ μαζί σου ότι όλα τελικά θα πάνε ΚΑΛΑ! Στην αυχενική διαφάνεια δεν είχαμε τα τέλεια αποτελέσματα αλλά τελικά όλα καλά και ο γιος μου επίσης!!!! Με το καλό να έρθει στον κόσμο και το μωράκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARDIO έγραψε:

ραφαέλ έγραψε:

ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ;;;;;ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΜΑΣ!!!!ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΡΟΔΟ!!ΣΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ;;;;;;;[/quote:12hxs3l3]

εχω εδω το σπιτάκι μου....ειναι καινουργιο τα πραγματάκια μας...και θα κατέβουμε κατω δεν θα παρουμε τιποτα (γιατι παιζει ιουλιου να ξανα ανεβουμε) κ δεν θελω να μαζευω πραγματα συνέχεια...αφηστε τα, εχουμε κανει ενα σωρο μετακομισεις...

Φοβαμαι επισης για την γριπη,θα πάρουμε αεροπλάνο....με καράβι ουτε με σφαιρες 15 ωρες ταξιδι με το μωρο!

Το ευχάριστω ειναι οτι θα κανουμε γιορτες εδω κ μετα θα κατεβω εγω με το παιδι, ενω ο συζηγος θα ερθει για να βρει σπίτι. Μην με παρεξηγειτε αλλα εχουμε αλλάξει 4 σπίτια στην ροδο, ηταν καλά αλλά απο υγρασία φουλ, κ δεν ειχαν καλοριφερ.

όταν θα γινει συνάντηση θα ερθουμε σιγουρα γιατο η ροδος ειναι πολυ ευκολη στις μετακινησεις...θα σας φερω κ τον γιο μου να σας μιλήσει κ αγγλικά...που μας κοροιδευουν όλοι που τον μαθαινω αγγλικά...χαχαχαχα :woohoo:

Φανουλα ευχομαι να σου πάνε ολο καλά...προσευχήσου κ στην παναγία την τσαμπίκα που κάνει θαύματα (εμενα στον γιο μου με βοηθησε πολυ).

ΠΑΡΕ κ απο εμένα μια προσυεχούλα γιατι οταν προσευχομαστε πολοι ο θεος μας ακούει!!!

ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΗΝ ΘΕΕ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα μου λογικά τώρα είσαι στην αίθουσα αναμονής...

Άντε γύρνα να μας πεις τα νεα σου....μας έχει φάει η αγωνίαααααααα!

Σου στέλνω κι ενα καρματάκι για καλή τύχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα φεύγω κορίτσια..τρέμω λιγάκι και έτσι μπήκα να πάρω λίγο κουράγιο και να φύγω...

Ραφαέλα..σε ευχαριστώ πολύ για την προσευχούλα σου...συγκινήθηκα πάααρα πολύ...νασαι καλά κοπέλα μου...!Σε ευχαριστώ...θα μπω μετά να σας πω τα νέα...ελπίζω ευχάριστα...κοιμήθηκα τώρα το μασημέρι και έβλεπα διάφορα όνειρα..ότι ήμουν στο κατάρτι ενός καραβιού ψηλά, πολύ ψηλά και έβλεπα τη θέα..και μετά ήμουν με μια κοπέλα η οποία έχει ένα κοριτσάκι και το κοριτσάι ήταν ξανθό και με γκρι μάτια...μια κουκλάρα..δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνουν..άλλωστε δεν έχει και πολλή σημασία..σε λίγο θα ξέρω..σας αφήνω..φεύγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανουλα,το ειχα στο μυαλο μου αυτες τις μερες,ειδα το τικερακι σου και ηξερα οτι πλησιαζει η περιβοητη εξεταση!!

μη σε τρωει το αγχος,ολα θα πανε καλα,ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι γερο το μωρο σου!!!

και φυσικα και θα κανεις ονειρα για το φυλο,ειναι φυσιολογικο..ολοι κανουμε ονειρα,αυτο δε σημαινει οτι αν ειναι αλλο απο αυτο που περιμενουμε,δε θα το αγαπαμε η οτι δεν ευχομαστε πανω απ'ολα να ειναι γερο και μετα ολα τα αλλα!!!!

αντε γρηγορα να γυρισεις με ενα τεραστιο χαμογελο στα χειλη και πολλες χαρουμενες φατσουλες στο μηνυμα που θα μας πεις τα νεα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ!!!! ;)

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ! ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ!!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα μου... θετικες σκεψεις και ολα θα πανε ΤΕΛΕΙΑ...

ελα τωρα... δεν θα πηγαινουν παντα ολα χαλια...

αντε θα ειναι και κοριτσι... ;)

αλλα οτι και να ειναι θα φυγεις απο την εξεταση με χαμογελο!! Φιλακια! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα μεγαλο γεια σε ΟΛΟΥΣ. τι κανετα?διαβαζα τα μηνυματα σας και να σας πω την αληθεια αγχωθηκα λιγο.αλλα πιστευω οτι δεν χρειαζεται δεν υπαρχει λογος....ολα θα πανε καλα. ξεχαστε τις ατυχες στιγμες...παει περασαν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φανη!!!

τωρα ηδη θα εχεις κανει την αυχενικη κ θα χαμογελας σαν χαζουλα!!

αντε περιμενουμε να μας πεις εντυπωσεις κ αν σας ειπε μια πρωτη εκτιμηση για το φυλο!!ολα καλααααααααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει να κλεισω,ψιλοζαλιστηκα τοση ωρα στην οθονη και οπου να ναι σχολαει ο ζουζουνος μου και λεμε να παμε καμια βολτα στον κουνιαδο μου...θα τα παθω αυριο πρωι τα νεα σου,σε σκεφτομαι,να ξερεις..φιλακια και ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 μου νομίζω στις 7 είχε ραντεβού, ε δεν μπορεί...θα τελείωσε!!

Εύχομαι να είναι σε κανένα μπουζούκι και να ανοίγει σαμπάνιες...γι αυτό καθυστερεί...!

Άντε γεια μας Φανούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ........:) :) :) :) :) ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....ΜΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΕ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ!!!!:) ΤΙΠΟΤΕ!!!!:) ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!! ΤΟΥ ΛΕΩ...ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΟΛΑ ΕΝΑ ΕΝΑ;;; ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΙΚΟΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!:) ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙ ΟΛΑ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΕΕ..ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ ΒΕΒΑΙΑ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΚΑΤΑ 80% , ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΣΩ ΚΙΟΛΑΣ..ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ!!!!!!ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...:) ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕ Ο ΜΠΑΓΑΣΑΚΟΣ!!!!:) ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ..ΟΝΤΩς ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΑΝ ΠΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ...βεβαια συζητάμε με το γιατρό να κάνουμε αμνιοπαρακέντηση μιας και το προηγουμενο είχε πρόβλημα για να αποκλείσουμε παν ενδεχόμενο. Επίσης κάτι που με αγχώνεί είναι το PAPP A που όπως μόυ είπε μπορεί να δείξει αν κάτι πάει στραβα..αγχώθηκα βέβαια αλλά δε θα κάτσω να σκάσω...όλα δείχνουν τέλεια..πόσο πιθανό είναι πια να με διαψεύσει η εξέταση αίματος;;; Δε θα το αφήσει η Παναγίτσα να συμβεί αυτό...όχι!!!:) Αχχχχ....είμαι η πιο ευτυχισμένη μανουλα στον κόσμο.....κορίτσια τέτοια τύχη σας εύχομαι να έχετε όλες...έγκυες και προσπαθούσες!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...