Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πλησιάζει η αυχενική διαφάνεια...


Recommended Posts

κοριτσάκι μου σου εύχομαι να πάνε όλα καλά! και εγώ στη δική μου εγκυμοσύνη όταν ήταν να κάνω την αυχενική διαφάνεια ήμουν πάρα πολύ αγχωμένη όμως και πάρα πολύ αισιόδοξη. εσύ κράτα μόνο το αισιόδοξη :silly:

πάντως αν δεν μπορεί ο άντρας σου να έρθει μαζί σου πάρε κάποιον άλλο, τη μαμά σου ή μια φίλη σου μην πας μόνη...ηρέμησε και όλα θα πάνε τέλεια και τελικά θα κάνεις ένα υγιέστατο μωράκι... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 114
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σίγουρα μου φτιάξατε τη διάθεση κορίτσια!!!:) Εχετε πολύ πλάκα !!!:) Μια μια τις μετράω τις μέρες..Μίκα έπρεπε να το καταλάβω..από το Τσαμπίκα εε;;; :)Πηγαίνω στο νοσοκομείο...είχα πάρα πολύ καλή εξυπηράτηση που δεν την αλλάζω με κανένα άλλο..όχι ότι δεν μπορεί να συμβεί και το αντίθετο και στο νοσοκομείο..αλλά τουλάχιστον το έχω δοκιμασμένο!!!:) Ραφαέλ..εμείς είμαστε εδώ!!:) Όταν έρθεις θα βρεθούμε!!!:) Μην ανησυχείς..η Ρόδος είναι πολύ όμορφη!Θα σου αρέσει!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται πως όχι Ελένη μου!!:) έχουμε αφήσει στην άκρη έναν καφέ!!!!:) Να τον παγματοποιήσουμε επιτέλους!!!Πόσο μεγάλη είναι ηΡόδος πιαααα;;; :) Ραφαέλ που μένεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αθηνα τωρα, και αρχες δεκεμβριου κατεβαινουμε ροδο...ψαχνουμε απο τωρα σπίτι ροδο κεντρο, ιαλυσο κ κρεμαστη.ο συζηγος στρατιωτικος κ ειναι το στρατοπεδο κρεμαστη.εσυ που μενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο άντρας μου είναι από Κρεμαστή. Μένουμε όμως από την άλλη μεριά της Ρόδου λιγο πριν τα Κοσκινου..που έχει έναν Μαρινοπουλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συναντηθουμε σιγουρα.εχω μια φιλη μονο στην ροδο ειναι ροδιτισα και την γνωρισα λογω που παντρευτηκε ενα συναδελφο του συζηγου.ειναι απο ιαλυσο η κοπέλα.θα κανουν παρεα οι γιοι μας εχουν ακριβως ιδια ηλικια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ...σήμερα είναι η μεγάλη μέρα...μπορεί να ακουστώ υπερβολική αλλά τολμώ να πω ότι έναν μικρό πανικό τον έχω όποτε σκέφτομαι ότι σε λίγες ώρες θα είμαι μπροστά στον υπέρηχο και θα περιμένω να ακουσω τα νεα...όμως δυο αυχενικές έκανα σε δυο εγλυμοσύνες...και τις δύο φορές βγήκα με τον πόνο στην καρδιά...θυμάμαι στο Δημητράκη έκλαιγα 3 μέρες συνεχόμενα..πονουσε η κοιλιά μου από το κλάμα..τελικά στην πορεία όλα άλλαξαν...τη δευτερη φορά..δεν υπήρχε επιστροφή...τώρα;;;Τι με περιμένει;;;Ιδέα δεν έχω...σήμερα το βράδυ ή θα κάνω όνειρα για το νέο μου μωράκι...ή όλα θα σβήσουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα, βρε, Φανη, ολλα καλα θα πανε!

Μην ανχωνεσαι!

Διωξε καθε τι αρνητικο και θα δεις!

Ξερω, ειναι δυσκολο, αλλα στο τελος θα δεις που σημερα το βραδυ θα κανεις ονειρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΒΡΕ ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ...ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.......ΤΙΣ ΘΕΡΜΟΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

αχ κοριτσια απο αρχες δεκεμβριου μετακομιζω κ εγω ροδο...τι θα κανω δεν εχω κανεναν εκει...αχ καταθλιψη θα πάθω...

ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ;;;;;ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΜΑΣ!!!!ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΡΟΔΟ!!ΣΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου ολα θα πανε τελειααααααααααααααααα θα χεις τα καλυτερα αποτελεσματα,θα ναι το δωρο σου για τα φετινα Χριστουγεννα και το απογευμα θα μας πεις τα ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργιααααα!!!!!!

Και ενα καρματακι!!!

Φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή καλημέρα και ευχομαι καλή να είναι μέχρι το τέλος της , που θα είναι !!!!!

Είναι πολύ φυσιολογικός ο φόβος σου και πόσο μάλλον αφού έχει προηγηθεί ένα άσχημο συμβάν...

όμως δεν μπορεί κοριτσάκι, όλα θα είναι άψογα αυτή τη φορά.

Είμαι σίγουρη πως το μωράκι σου είναι υγιέστατο κατι που σου ευχομαι ολοψυχα.

Το άγχος θα το έχεις σήμερα αλλα μην σκέφτεσαι αρνητικά.Τι ώρα θα πάτε?

Αλήθεια , το φύλο το είδατε ?Αν όχι μάλλον θα το μάθετε ε?Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή μου γεια σου και από μένα........με όλη τη θετική ενέργεια που θα σου δώσουμε θα δεις όλα θα πάνε καλά!!!!!!!!!!!!Να σκέφτεσαι θετικά οκ??????

Θα πάω και γω η ώρα 1 και καταλαβαίνω την αγωνία σου........

Όμως σκέφτομαι ότι θα ναι υγειές και προσπαθώ να μην σκέφτομαι αρνητικά.

Θα δεις όλα καλά θα μας πάνε να σαι σίγουρη!!!

Τι ώρα θα πάς?Θα περιμένω τα ευχάριστα αύριο το πρωί μόλις ανοίξω τον υπολογιστή...οκ???

Ελπίζω να σας ανακοινώσω και γω τα ευχάριστα το απόγευμα!!!!!!

Σε φιλώ,

Μαρίνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή μου μην αγχώνεσαι, και να δείς που όλα θα πάνε καλά!!!θετική σκέψη πάνω από όλα!!!να δείς που το μωράκι σου θα είναι υγιέστατο!!!περιμένουμε νέα σου!!φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω πάρα πολύ να είμαι αισιοδοξη...θέλω να το πιστέψω όμως τα γεγονότα δεν ευνοουν..θα προσπαθήσω..δεν υπάρχει περίπτωση πάντως..με το που θα γυρίσω σπίτι θα μπω να σας πω τα νέα :)....αααααχχχχχ....δεν κρατιέμαιιιιιιιιιι..........ουυυυφφφ.....πάω να φάω να μου φύγει το άγχος..και έχω φτιάξει λεμονάτο...μμμμμμ....μιαμ!!!:) Σας ευχαριστώ πάντως πάρα πολύ για όλη τη στήριξη...αν δεν ήσασταν κι εσύ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARDIO Είμαι μέσα για τη συνάντηση..κάποτε είχα ανοιξει θέμα για συνάντηση αλλά έπεσε μαζί με την προηγουμενη αυχενική μου(τι σύμπτωση!!) και δεν είχα την όρεξη να το οργανώσω ούτε και να έρθω..μήπως είναι η ώρα λοιπον;;

Μαρίνααααα..θέλουμε τα νέα σου εεεεεεε;;;:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...