Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ


rena79

Recommended Posts

koritsia ekana deuteri xoriaki i opoia bgike 11,5 ligo pio panw apo tin basi!!!! o giatros pou ton pira tilefono mou eipe oti ola deixnoun thetika kai aurio to apogeyma exw rantebou sto iatreio toy... ayto pou den katalavainw einai : mporoyn ta test ton ouron na piasoun toso xamili xoriaki??? exei tixei se kammia alli ayto to pragma???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΗ ΜΟΥ

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ

Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Κ ΗΡΕΜΗ

ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ

ΜΗΝ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ

ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΝΕ ΚΑΛΑ

ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ

ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενακι τελεια!!!Ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε καλα!!!Να βοηθησει Η Παναγια να εχεις υγεια κι εσυ και το μωρακι!!!Δεν μου εχει τυχει αυτο που ρωτας αλλα απ οτι φαινεται!Εξαρταται και απο τον οργανισμο καθε γυναικας!Αυτο που σου εγραψα ειναι στην προηγουμενη σελιδα!Με τοκαλο ολα να πανε καλα!Καλη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται οτι τα τεστ δειχνουν μια πολυ μικρη χοριακη...εγω ειχα κανει τεστ σαββατο βραδυ,φανηκε μια αχνη γραμμουλα και τεταρτη εκανα χοριακη και ηταν 67...οποτε καταλαβαινεις ποσο ηταν το σαββατο...

με το καλο κοπελα μου...να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι εύχομαι να σου πάνε όλα καλά να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και να βγάλεις ένα υγιές μωράκι! φιλάκια!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια είμαι τόσο χαρούμενη , αλλά θέλω να περιμένω και απόψε τι θα γίνει στον γιατρό!!!! εν τω μεταξύ έκανα άλλο ένα τεστάκι πριν λίγα λεπτά, άλλο ένα clearblue και αυτή την φορά η γραμμούλα ήταν εκεί, παχουλή παχουλή και μπλε!!!! λέτε να ανεβαίνει???

να ρωτήσω κάτι... κάτι πονάκια που έχω στην κοιλίτσα μου χαμηλά και πολύ κούραση είναι φυσιολογικά συμπτωματάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσακι ...πολυ ευχαριστα νεα.....τα πονακια ειναι φυσιολογικα κσαι η κουραση που νιωθεις....ειναι λογικο να τα αισθανεσαι αυτα ...κατι αλλαζει στο σωμα σου και προκειται για το πιο ομορφο θαυματακι.....σου ευχομαι να πανε ολα τελεια.....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρένα καλημέρα!πιστεύω και εγώ όπως και τα άλλα κορίτσια ότι όλα είναι θετικά,όπως και τα τεστ σου!!περιμένουμε με αγωνία να μας πεις τα νέα σου,όλα καλά θα είναι θα δεις! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rena 79 συγχαρητήρια!!! αφού έκανες και το άλλο τεστάκι και είναι πιο έντονη η γραμμή σημαίνει ότι ανέβηκε κατά πάσα πιθανότητα η χοριακή. εγώ τον περασμένο μήνα είχα κάνει χοριακή και ήτανε 10 και έκανα μετά το self clear και ίσα που φαινότανε η γραμμή, που σημαίνει ότι δείχνει θετικό με πολύ μικρή χοριακή. εμένα μετά βέβαια κατέβηκε η χοριακή και αδιαθέτησα. ήταν βιοχιμική αποβολή. εσύ όμως αφού είνια πιο έντονη η γραμμούλα σημαίνει ότι ανεβαίνει η χοριακή σου!!!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια τόσο πολυ!!! είμαι στην δουλειά και δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τις 6 να πάω στον γιατρό!!!! θα πάω και μετά θα μπώ να σας πω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχτες πήγα στον γιατρό... έψαξε έψαξε για σάκο αλλά τίποτα...

είδε βέβαια παχύ ενδομήτριο και κάτι σαν σκια μέσα, αλλά όχι σακο.

αυτό που είπε τώρα είναι να περιμένω μέχρι δευτέρα και να ξανακάνω μια χοριακή, η οποία για να έχουμε νινι πρέπει να είναι πάνω από 100 τουλάχιστον. μπορεί λέει η οωρηξία να έγινε πολύ αργα μέσα στον κύκλο, το ίδιο και η σύλληψη οπότε να έχουμε μια πολύ μικρή εγκυμοσύνη για να φανεί κάτι στον ενδοκολπικο υπέρηχο....

δεν απέκλεισε βέβαια το ενδεχόμενο της χημικής κύησης. αλλα αν δεν δούμε την χοριακή την δευτερα δεν μπορεί να κάνει διάγνωση.

Εμένα από χτες εν τω μεταξύ, πονα το στήθος μου πολύ περισσότερο από τις προηγούμενες μέρες, και δεν μπορώ ούτε το σουτιέν να ανεχτω...

πως θα περιμένω μεχρι την δευτέρα????

ααα.. και κάτι άλλο... μου ειπε να ξεκουραστώ και να μην σηκώσω βάρη μες στο ΠΣΚ. αλλά τι να ξεκουραστω??? εγώ κοιμάμαι σαν βοδι όλη την εβδομάδα---τι υπνος είναι αυτος???

αχ πως θα περιμένω μεχρι δευτερα? καλα εγω θα κάνω και αλλο ένα τεστ την κυριακή να δώ αν η γραμμούλα μου είναι ακόμα εκεί και είναι λίγο πιο έντονη...

η ένταση της γραμμούλας έχει να κανει με την ποσότητα της χοριακής στα ούρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ

ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ

ΝΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗΣ ΑΝΙΧΝΕΥΟΥΝ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΑ ΟΥΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!! ρένα το ξέρω ότι ανυπομονείς, σε καταλαβαίνω!!! να δεις που την δευτέρα θα κάνεις την χοριακή και θα είναι ανεβασμένη και θα πάνε όλα καλά. Στο εύχομαι ολόψυχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια είναι τόσο ώραίο που περνω από όλες σας τέτοια μυνήματα που μου δίνουν κουράγιο!!! και εγώ εύχομαι να ανέβει η χοριακη΄την δευτέρα...αλλά το καλό όπως είπε και ο γιατρός είναι ότι υπάρχει γονιμότητα...αχ...

θα τρελλαθώ με την αναμονή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρένα μου μην αγχώνεσαι...να δείς που όλα θα πάνε καλά!!!

ο γιατρός σου ξέρει τι σου λέει..μπορεί να έγινε αργότερα η σύλληψη..είναι δύσκολη η αναμονή μέχρι τη Δευτέρα αλλά πρέπει να την αντέξεις...

εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και να έχεις μια τεράστια χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ........ΕΥΧΟΜΑΙ .....

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ

ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΙΟ ΥΨΗΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ

ΗΡΕΜΙΑ Κ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΕΤΣΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ....

Κ ΟΟΟΟΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ......

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ

Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι ναι ...μακάρι....

κορίτσια σας ευχαριστώ τόσο πολύ... είστε τέλειες!!!!

χρειάζομαι όλη την θετική ενέργεια ....μήπως και σπρώξουμε όλες μαζί την χοριακή να ανέβει....

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rena79 καλημερούδια κι από μένα! Εύχομαι τη Δευτέρα η χοριακή σου να είναι τριψήφια και γρήγορα να φανεί ο σάκος στον υπέρηχο. Εσύ ξεκούραση και υπομονή.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...