Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΜΩΡΩΝ 7-12 ΜΗΝΩΝ


Recommended Posts

στις αρχες του έτουε ειδα μια εκπομπή στην τηλεόραση και ελεγε ενας παιδοοφθαλμιατρος οτι γυαλια φορανε απο τα 2 τους χρονια κι αυτο γιατι σπανια κρατανε τα γυαλια τα μικροτερα παιδια.

ξερω σας έχω ζαλίσει... αλλά το ΄ψαχνω ακόμα! Και αυριο θα ρωτήσω έναν οφθαλμίατρο φίλο που έχω...κάτι θα ξέρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

lovie έγραψε:

savropinguinos έγραψε:

Oυφ...

Τωρα ηρεμησα......

Ποτε θα τα βγαλουν επιτελους μου λες???????????

Κρεμα μεχρι το Γυμνασιο θα τρωνε......

σνιφ σνιφ[/quote:23oza9x1]

η δικια μου χωρις δοντια παντως τσακιζει ανετα ψωμι,μπισκοτα κ ολοκληρη μπανανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο με τα δοντια και μενα με εχει παραξενεψει λιγακι εχει 2 μηνες που ειναι ετοιμα πρησμενα τα ουλα και δεν λενε να σκασουν τα ατιμα :huh: και ειναι 4 δοντια ετοιμα

παντως εμενα αργει λιγακι σε κατορθωματα 5-6 μηνων γυρισε μπρουμυτα και αρχισε να σηκωνει το κεφαλι του

να γελαει και να κουναει τα χερακια του στα παιχνιδια το εκανε πιο νωρις βεβαια αλλα στον 5ο αρχισε να τα κανει πιο εντονα

μπουσουλισε γυρω στους 9 με 10 μηνες.

πρωτα 2 δοντακια βγηκαν 11 μηνων και τα αλλα 2 βγηκαν 12 μηνων εκτοτε εχουμε 4 ετοιμα και περιμενουμε ακοοοοομη να βγουν

μεχρι στιγμης λεει μαμα(συνεχεια!!!!!!!!!!!)μπαμπα,γιαγια,παππου(οποτε το θυμηθει)

μια φορα μου ειπε γαγα(γατα)λεει αντε,ναι,κακα,τσισσσσ(τσισα),ταααα,τατα,μαμ

ακουει βεβαια σε εντολες οπως κανε κουπεπε,η κανε παλαμακια και τα κανει

ηχους απο ζωακια δεν κανει αλλα μιμιται εμας οταν βηχουμε,οταν ξυνομαστε,οταν φτερνιζομαστε,οταν γελαμε

παιζει με τα παιχνιδια του και οταν δεν θελει τα πεταει απο δω και απο κει

σηκωθηκε ορθιος και περπατουσε στηριζομενος στα επιπλα απο 13 μηνων και τωρα πια κοντευουμε 16 μηνων και εχει 1 μηνα που περπαταει πλεον μονος του :laugh:

ελπιζω στην πορεια να κανει και αλλα πραγματακια οπως να διχνει πραγματα αλλα και να πει και αλλες λεξουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου εγώ δεν βλέπω ότι άργησε να κάνει κάτι .

ο δικός μου 7 -8 μηνών αποφάσισε να γυρίσει από μπρούμυτα ανάσκελα !!!

είναι στο παιδί ποτέ θα κάνει κάτι .

έχω παρατηρήσει και μου χουν πει ότι τα κορίτσια είναι πολύ πιο γρήγορα σε όλα από τα αγόρια .

κορίτσια καλοδεχούμενα τα κατορθώματα οποιαδήποτε ηλικιών .

να ρωτήσω και κάτι τις παλιότερες .

ποτέ αρχίσατε να λέτε "μη αυτό" και σας ακούνε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω αφροδιτακι για τα καλα σου λογια φοβερη και η φωτο που εχεις!!

ααα εμεις εχουμε περασει το 12 μηνων εε????? χιχιχι

εμεις του λεμε το ''μη'' εδω και 3 μηνες και το ακουγε...τωρα που μεγαλωνει κανει λιγο του κεφαλιου του και δεν μας ακουει παντα ανεξαρτητοποιειται το μαναρι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ και απο μενα.νομιζω οτι εχω απο τα πιο υπερκινητικα παιδια.3 μηνων γυρνουσε δεξια-αριστερα-μπρουμυτα-ανασκελα δεν τολμουσαμε να τον αφησουμε ουτε για μισο λεπτο μονο του :laugh: 6 μηνων σερνοταν κατω σαν το ερπετο χαχαχα δεν τον εκοβε ακομα να μπουσουλησει τον σκατουλη αν και 7 και κατι μπουσουλουσε και οργωνε ολο το σπιτι.αλλο τρεξιμο απο εκει.10 μηνων περπατησαμε και εκει καναμε 400αρι με τον αντρα μου στο σπιτι :laugh: απο δοντια τα εχουμε βγαλει σχεδον ολα.το πρωτο το βγαλαμε 27/10 πριν ενα χρονο δλδ.αλλα πολυ ζορι τραβηξαμε για τα υπολοιπα :( οσο για το "μη" το λεμε απο αρκετα νωρις γιατι ειναι ο ζημιαρης του σπιτιου.το ακουει αλλα οποτε θελει.τωρα τον ρωταμε πως μαλωνει η μαμα τον γιωργο και λεει "μη μη".....εχει πολυ γελιο ο ατιμος :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις της λεμε μη και τωρα,διαβασα σε ενα σαιτ οτι δεν πρεπει να λες οχι αλλα πρεπει να τραβας την προσοχη του παιδιου σε κατι αλλο ειδαλλως θα αρχισει αυτο συντομα να σου λεει οχι,αναστασια σε μια φιλη με διδδυμα προωωρα γεννημενα τους ειχε πει η γιατρος οτι τα προωωρα παιδακια φτανουν σε αναπτυξη τα τελειομηνα βρεφη στην ηλικια των 2 ετων,παντως οπως λεει κ η Αφροδιτη μια χαρα την βλεπω την αναπτυξη του,κ εμενα ακομα καποια πραγματα δεν τα εχει κανει που τα εχουν κανει αλλα στην ηλικια της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα έγινε 7 μηνών χθες.Τα επιτευματά του είναι ότι δεν κοιμάται το βράδυ και εγώ σέρνομαι.Μάλλον θα γίνει Μπάρμαν ή dj ή πορτιέρης σε νυχτερινό μαγαζί.Ε, δεν εξηγείται τόσο ξενύχτι!!!! :woohoo:

Από την νάσα δεν μας πήραν ακόμη γιατί λέει εκεί θέλουν σοβαρά παιδιά και όχι χαχανούλιδες.

Αν βρω χρόνο κορίτσια θα σας γράψω τι κάνει ή μάλλον τι δεν κάνει. :blink::huh::ohmy:

Φιλάκια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια να κανω μια ερωτηση..εμενα εχει καπου στο μηνα που λεει μα-μα

κ τωρα τελευταια μπα-μπα/,,

δε το λεει ομως συνηδητα...

λεξουλες λεει....

οποτε το λεει μπαμπα κ μαμα απο ...τοσο μηνων μηπως ειναι ψιλοακυρο? :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πραγματικοτητα ειναι οτι το λενε ασυνειδητα,ρωτησα την παιδιατρο συνειδητα το λενε πολυ αργοτερα αλλα ξερεις τωρα ειμαστε κουκουβαγιες!!!! :Ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες πήγαμε στην παιδίατρο .

Εχουμε φτάσει τα 10 κιλά και 76 εκατοστά!!!

Πιάνουμε με μανία το πουλάκι μας όταν βγάζουμε την πάνα και τσατιζόμαστε όταν την ξανά βάζουμε .

Την περισσότερη ώρα θέλει να είναι όρθιος .

Χθες χαστούκιζα τα κουκλάκια από το κρεμαστό του παιχνίδι πάνω από την κούνια και έσκασε στα γέλια !!!

Πήγαμε βόλτα στο εμπορικό και έκανε τραμπάλα !!!(όχι μόνος του)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη επιτέλους το πέτυχα το θεματάκι! ;)

Ένα δάσος κουκουβάγιες τώρα... :laugh:

Χαιρετώ και παρούσα ακόμη μία...Κουκουβά-βά-βά! :woohoo:

Εκκινώ λοιπόν... :)

Από λόγο καταρχάς...Από 6,5 μηνών μπαμπά, μαμά, γιαγιά, ντα και με έμφαση χεριού παρακαλώ... :laugh:

Πλέον μπαμπά συνειδητά...Μόλις επιστρέφει ο σύζυγος, γυρίζει πόρτα, έρχεται του χαμογελά και αμέσως μπαμπά και χέρια απλώνει!Η ζαβολιάρα!

Επίσης πλέον ντα γιαγιά, 2 λέξεις και όταν την ντύνω τάτα...

Το συνδύασε... :laugh:

Επίσης χορεύουμε ταγκό, παμ-παμ λέει και αν σταματήσω αρπάζει το χέρι μου και παμ-παμ μου λέει! :laugh:

Στον καθρέφτη ξεκαρδίζεται με το μωρό που θεάται! :laugh: Σε λίγες ημέρες θα εφαρμόσω το κλασσικό με το κραγιόν, μήπως και αντιλήφθηκε το είδωλό της... :cheer:

Φυσικά μαμ-μαμ όταν ακούει μπλέντερ, στο γάλα φωνάζει...Δε κλαίει...

Σε πράξεις τώρα...κουπεπέ πολύ πριν...έλα-έλα το σκυλάκι μας και πλέον ό,τι της αρέσει...Γεια όλους, και πλέον ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ και μάλιστα τρισχαριτωμένα! :cheer: Κοροϊδεύει με γλώσσα και ήχο, όταν την κοροϊδεύεις, αδερφού μάθηση! :laugh:

Ντα όταν εκνευρίζεται και έμφαση μαζί με χέρι! :laugh:

Γυρνάει σελίδες βιβλίων, μπάλα παίζει με ξαδερφάκι της, το επιστρέφει πίσω, κούκου-τζα, ανοίγει τα χέρια! :)

Τους αρκούδους τους πατάει και τραγουδούν... :)

Κάθεται από 6,5 μηνών απόλυτα μόνη, λίγο έπεφτε πλάι αλλά βάζει χεράκια και αμέσως γυρνάει μπρούμυτα...Μπουσουλά αλλά όχι σφαιράτα, βασικά δεν της αρέσει, θέλει όρθια συνεχώς, λίγο στέκεται όχι απόλυτα μόνη!

Επίσης ξεμαλιάζει, γυαλιά, μύτες,αυτιά, κοσμήματα, ό,τι αρπάξει και όλο γελάει με φωνή και τσιρίζει χαρούμενη!Έίναι κοινωνική, σε όλες τις αγκαλιές και όλο χαμογελάει! :)

Τί άλλο;;;

Έκθεση ιδεών...ή μάλλον κουκουβάγιας!!! :lol:

Χαιρετώ...κουκουβά!

Α...παρακολουθεί ζουζούνια και πάντα χαιρετά τα παιδάκια! :)

Επίσης στα brany baby αφοσιώνεται και γελάει... :)

Αρπάζει το κουτάλι να φάει μόνη της! :)

Την αφήνω λίγο και γινόμαστε μούρτζοι! :laugh:

ΥΣ.Αφροδίτη γέλασα με το πουλάκι! :lol: Επίσης το ίδιο... ;)

Ανακαλύπτουν! :);)

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Αφροδίτη επιτέλους το πέτυχα το θεματάκι! ;)

Ένα δάσος κουκουβάγιες τώρα... :laugh:

Χαιρετώ και παρούσα ακόμη μία...Κουκουβά-βά-βά! :woohoo:

Εκκινώ λοιπόν... :)

Από λόγο καταρχάς...Από 6,5 μηνών μπαμπά, μαμά, γιαγιά, ντα και με έμφαση χεριού παρακαλώ... :laugh:

Πλέον μπαμπά συνειδητά...Μόλις επιστρέφει ο σύζυγος, γυρίζει πόρτα, έρχεται του χαμογελά και αμέσως μπαμπά και χέρια απλώνει!Η ζαβολιάρα!

Επίσης πλέον ντα γιαγιά, 2 λέξεις και όταν την ντύνω τάτα...

Το συνδύασε... :laugh:

Επίσης χορεύουμε ταγκό, παμ-παμ λέει και αν σταματήσω αρπάζει το χέρι μου και παμ-παμ μου λέει! :laugh:

Στον καθρέφτη ξεκαρδίζεται με το μωρό που θεάται! :laugh: Σε λίγες ημέρες θα εφαρμόσω το κλασσικό με το κραγιόν, μήπως και αντιλήφθηκε το είδωλό της... :cheer:

Φυσικά μαμ-μαμ όταν ακούει μπλέντερ, στο γάλα φωνάζει...Δε κλαίει...

Σε πράξεις τώρα...κουπεπέ πολύ πριν...έλα-έλα το σκυλάκι μας και πλέον ό,τι της αρέσει...Γεια όλους, και πλέον ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ και μάλιστα τρισχαριτωμένα! :cheer: Κοροϊδεύει με γλώσσα και ήχο, όταν την κοροϊδεύεις, αδερφού μάθηση! :laugh:

Ντα όταν εκνευρίζεται και έμφαση μαζί με χέρι! :laugh:

Γυρνάει σελίδες βιβλίων, μπάλα παίζει με ξαδερφάκι της, το επιστρέφει πίσω, κούκου-τζα, ανοίγει τα χέρια! :)

Τους αρκούδους τους πατάει και τραγουδούν... :)

Κάθεται από 6,5 μηνών απόλυτα μόνη, λίγο έπεφτε πλάι αλλά βάζει χεράκια και αμέσως γυρνάει μπρούμυτα...Μπουσουλά αλλά όχι σφαιράτα, βασικά δεν της αρέσει, θέλει όρθια συνεχώς, λίγο στέκεται όχι απόλυτα μόνη!

Επίσης ξεμαλιάζει, γυαλιά, μύτες,αυτιά, κοσμήματα, ό,τι αρπάξει και όλο γελάει με φωνή και τσιρίζει χαρούμενη!Έίναι κοινωνική, σε όλες τις αγκαλιές και όλο χαμογελάει! :)

Τί άλλο;;;

Έκθεση ιδεών...ή μάλλον κουκουβάγιας!!! :lol:

Χαιρετώ...κουκουβά!

Α...παρακολουθεί ζουζούνια και πάντα χαιρετά τα παιδάκια! :)

Επίσης στα brany baby αφοσιώνεται και γελάει... :)

Αρπάζει το κουτάλι να φάει μόνη της! :)

Την αφήνω λίγο και γινόμαστε μούρτζοι! :laugh:

ΥΣ.Αφροδίτη γέλασα με το πουλάκι! :lol: Επίσης το ίδιο... ;)

Ανακαλύπτουν! :);)

Λησμόνησα...

Έχει 2 δοντάκια κάτω, κουνελάκι κλασσικό! :) 6,5 μηνών πρώτο και 20 ημέρες το άλλο...Λίγες ημέρες πριν το 3ο..., ανοιχτήρι για τις μπύρες! :lol:

Το 4ο μας ζορίζει λίγο... :(

Επίσης προχθές αναφωνεί ο ανιψιός μου-ξαδερφάκι Άλεξ:

θεία Κατερίνα, της δίνω το παπάκι και όλο το πετάει κάτω!

Το κλασσικό!Γέλασα!Και επέμενε ο μικρούλης να το κρατήσει!

Ό,τι κινείται σε απόσταση αναπνοής καταλήγει στο χέρι της Άλεξ και αν τολμήσεις να το πάρεις, θα υποστείς φωνές και σφαλιάρες! :laugh:

;)

:lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κατρινα και επίσημα .

μεγάλωσε πολύ η κοπέλα σου !!!!όλα τα κάνει!!!

πάντως τα κοριτσάκια είναι πιο γρήγορα σε όλα από τα αγοράκια .της κολλητής μου που είναι 2 εβδομάδες μεγαλύτερη σχεδόν περπατάει ,αν και μ’ενα μηνα που εχω να την δω σηγουρα θα περπαταει και μονη τησ .

ακομα και η παιδίατρος μου είπε ότι τα αγόρια "αργούν" περισσότερο σε σχέση με τα κορίτσια και να μην το συγκρίνω ποτέ με κορίτσι .

προχθές κατάλαβα ότι όταν του βγάζουμε την γλώσσα την βγάζει και αυτός και γελάμε .μ’αρέσει πολύ όταν νευριάζει και δεν θέλει κάτι δίπλα του πως το πετάει συνέχεια .

αχ σήμερα από τις 9 το πρωί που ξυπνήσαμε τώρα 2 κοιμήθηκε πάλι ....πολύ κουραστικό είναι να δεν κοιμάται λίγο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΡΡΡΡΡ ΜΕ

ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΙΘΡΕΣ ΑΠ'ΤΑ ΣΑΛΙΑ...ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΑΠΟ

ΤΗ ΜΑΜΑ (ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΧΑΧΑ) :laugh:

ΚΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ, ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑφΑφροδίτη μου,μίας φίλης μου, μικρότερη ζουζούνα και περπατάει! :woohoo:

Όντως το καθένα παιδάκι έχει το ρυθμό του, ναι τα αγόρια λίγο τεμπελιάζουν...άντρες...Αγάδες... :laugh:

Αγοράκι-πώς σε λένε;;; :) Πολύ αστείο ε;;; :laugh:

Όμως τρόπος επικοινωνίας!

Ο αδερφός μου της έμαθε και την Ινδιάνα, δηλαδή βάζει το χέρι του και αυτή αναφωνεί ααααααα.... :laugh:

Πάντως στην αλλαγή πάνας γίνεται η μάχη του Δράμαλη! :woohoo:

Σήμερα παραλίγο να μου πέσει από τον καναπέ, :ohmy: μπροστά στα μάτια μου!

Πόσο φοβήθηκα... :ohmy:

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάθαμε να μετράμε μέχρι το 3. Θα μαθαίναμε μέχρι το 5, αλλά κολλάει στο 4! Λέει τ τ τ τ.

Όταν κάνει σκανταλιά την βάζω στη γωνία του καναπέ και μετράω μέχρι το 10 μέχρι να την αφήσω να κατέβει (το χειρότερο βασανιστήριο για το Μαράκι). Από τις πολλές φορές που μέτρησα, το έμαθε και τώρα μέχρι το 3 μετράει μόνη της. Ένα (καθαρά), ύο, ία... Και δείχνει και τα δαχτυλάκια της (που μου έρχεται να τα φάω).

Είμαι εκτός θέματος πάλι? Το Μαράκι είναι 14,5 μηνών! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα καλορίζικο! :)

Τώρα μου έσκασε μύτη δεν θα δαγκώνει! ;)

Ανοιχτήρι!!! :cheer:

Ιφιγένεια πατριώτισσα ουδέν κακό αμιγές καλού! :laugh:

Μετράει το Μαράκι;;; :)

Τα δακτυλάκια αυτά...

Κουκλίστικα! :)

Άντε και στα αγγλικά τώρα! :);)

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Πάντως στην αλλαγή πάνας γίνεται η μάχη του Δράμαλη! :woohoo:

Σήμερα παραλίγο να μου πέσει από τον καναπέ, :ohmy: μπροστά στα μάτια μου!

Πόσο φοβήθηκα... :ohmy::lol:

Αχ Θεε μου, όλα τα μωρά το ίδιο?

Κατερίνα την αφήνεις κανένα 10λεπτο την ημέρα χωρίς το παμπεράκι? Τώρα που δεν περπατάει.. Γιατί όσες φορές το έκανα τώρα στο Μαράκι ενώ ήταν ξαπλωμένη στο σελτεδάκι της, έριξε ένα σάλτο από το κρεβάτι, τη μία πήγε κι έκανε πιπί στο χαλάκι του μπάνιου και την άλλη στις παντόφλες μου πάνω! Τις ροζουλιές, χνουδωτές και ζεστές! :P

Η Αλεξ, αστέρι! Πανέξυπνη... Το κατάλαβα από τότε που την γνώρισα.. Έχει ένα βλέμμα... πανέξυπνο, ερευνητικό! Εμ.. Δεν έχει να μοιάσει? ;):cheer:

Natasoula μου ευχαριστώ, καλορίζικο το πρώτο σας δοντάκι! Καλά μασουλήματα! ;) Να μου τα φιλήσεις και τα 2!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Κατερίνα την αφήνεις κανένα 10λεπτο την ημέρα χωρίς το παμπεράκι? Τώρα που δεν περπατάει.. Γιατί όσες φορές το έκανα τώρα στο Μαράκι ενώ ήταν ξαπλωμένη στο σελτεδάκι της, έριξε ένα σάλτο από το κρεβάτι, τη μία πήγε κι έκανε πιπί στο χαλάκι του μπάνιου και την άλλη στις παντόφλες μου πάνω! Τις ροζουλιές, χνουδωτές και ζεστές! :P

:laug :laugh: :laugh: h:

Δεν εκθέτω τον πωπούλη της, γιατί κινδυνεύει από ζουλήγματα, δαγκωμασιές του μπαμπά της! :woohoo: :lol:

Τα συντριβανάκιά της καθημερινά! :silly: :blink::lol:

Μπα...ίδια και απαράλλακτη ο μπαμπάς της! :);)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπα, να πω την χαρα μου! :laugh:

Στεκεται μισο λεπτο ορθια χωρις να κραταει! :laugh: :woohoo:

Τραγουδαει (στα μωρουδιστικα) και κουναει το χερακι της(μια ωραια πεταλουδα)

Χορευει και ενωνει τα δαχτυλακια σαν να θελει να τα χτυπησει, εβγαλε κι αλλο δοντι(6 στο συνολο)

Κανει παλαμακια

Ειναι πονηρη και διαβολακος!

Οταν κανει μια ζημεια και παω και της λεω"τι κανεις εδω?"

Να δειτε με τι φορα τα παραταει και τρεχει(μπουσουλοντας), εχει πολυ γελιο!

Α! κανει και "κολλα το!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...