Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:laugh: :kiss: :laugh: :( :silly:

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΕΛΕΝΙΤΣΑ!!!!!!!!!!!

ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ!!!!!!!!!

ΑΝ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΘΑ

ΣΟΥ ΞΑΝΑΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!!!!!!!!!! :kiss::kiss:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το βιβλιο στο χερι!! :laugh: :laugh: προσπαθω να φανταστω την σκηνη!μιλαμε για αποφασισμενη μανα με επιχειρηματα (κ γραπτως παρακαλω)!! :laugh: :laugh:

Να σας ζησει!θα τους γιορταζεις κ τους δυο μαζι τυχερουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει η βιαστικη μπουμπου σου να ειναι γερη και ευτυχισμενη σε ολη της την ζωη!!

αντε εχει και γεννεθλια μαζι με τον μπαμπακα της τι ωραιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

Nα σου ζησει η μπουμπου να την χαιρεσαι και να ειναι παν'απόλα υγιεις...

(τελικα εχει γεννεθλια μαζι με τον μπαμπα τησ?)

ναι ναταλι εχει γενεθλια με τον μπαμπα της....ο μπαμπας γεννηθηκε 2 η ωρα το μεσημερι και η μπουμπου μας 2 παρα 10.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 έγραψε:

εμ με τοσα πλυντηρια τι να κανει το κοριτσι???? χαχαχαχ

αληθεια για πες μου ακριβως πως το καταφερες με το θηλασμο γιατι εγω στο 1ο με γραψανε κυριολεκτικα και τωρα στο 2ο πραγματικα δεν ξερω τι να κανω για να τις πεισω να μην το μπουκωνουν με φορμουλα!

καλως ηρθες στο κλαμπ, ολα να πανε καλα, να ναι γερη , καλοτυχη και παντα ευτυχισμενη!!!!!!

κρατουσα το βιβλιο της πατσουρου στο χερι και με φωνες και κλαματα τους τα εχωνα αγρια....αυτες μου λεγανε μα και να μπορουσατε να θηλασετε δεν εχετε γαλα.....τοτε πηγε ο ανδρας μου στο σπιτι εφερε το θηλαστρο που ειχα παρει και εβγαλα 30 γραμμαρια γαλα μεσα σε ενα τεταρτο (πρωτο 24ωρο που ειχα γεννησει) και τους το πεταξα στη μουρη...ε μετα μου λενε αφου εχεις γαλα θηλασε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Πεθανα στα γελια που λες οτι ησουν στο μαιευτηριο περιμενωντας να γεννησεις κ ισιωνες τα μαλλια σου!!!!! Επειδη κ εγω τα ισιωνω, λες να κανω το ιδιο οταν ερθει η ωρα??? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Να σου ζησει κουκλιτσα μου!!! Τυχερο κ ευτυχισμενο :kiss:

ε τι ετσι θα με εβλεπε η κορη μου???????????ο ανδρας μου φωναζε οτι θα μας βγαλουν εξω γιατι εκανε θορυβο το πιστολακι.....δεν ελεγε οτι ηθελε να κοιμηθει και δεν μπορουσε απο το θορυβο.... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PURPLE έγραψε:

:laugh: :kiss: :laugh: :( :silly:

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΕΛΕΝΙΤΣΑ!!!!!!!!!!!

ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ!!!!!!!!!

ΑΝ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΘΑ

ΣΟΥ ΞΑΝΑΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!!!!!!!!!! :kiss::kiss:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

φυσικα και θα μπαινω να σας τα λεω....βεβαια τωρα ο χρονος ειναι λιγο περιορισμενος...θηλαζουμε ασταματητα.... :S:S ..αλλα οποτε μπορω θα μπαινω....με το καλο και σε σενα μαρακι μου....εσυ τελικα θα το κανεις 5 κιλακια το μπεμποσαυρακι σου?????? :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΦΟΒΕΡΗ Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΔΕΜ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΤΕΛΙΚΑ Ε?? :P ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενιτσα μου τωρα ειδα το θεμα οποτε θα σου ευχηθω κι απο δω,επισημα! :P

Να χαιρεσαι τη κουκλιτσα σου και να τη καμαρωνεις γλυκια μου! ;)

Αληθεια παντως αν το ξεραμε θα σου ερχομασταν τη Κυριακη 18/10 ολες μαζι! ;) (θυμασαι που το ειχα πει τη προηγουμενη φορα;;προφητεια εκανα!!! :laugh: :laugh: )

Ευτυχως που επεμενες και το θηλαζεις γιατι στο Μητερα το εχουν συστημα μου φαινεται! :angry: οπως επισης και τη θερμοκοιτιδα(2 μερες κι ο δικος μου επειδη γεννηθηκε 2.500κλ..)για να παιρνουν τα 300αρια! :angry:

Παντως στο επομενο θα τους πω οτι αν τολμησουν να του δωσουν μπιμπερο αν δε τους το πω εγω θα τους κανω μηνυση!! :angry: :silly:

Δωσε πολλα φιλακια στη μπεμπουλα σου κι ελπιζω να σε γνωρισουμε συντομα κι εσενα! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...