Μετάβαση σε περιεχόμενο

δευτερη αχνη γραμμή να το πιστέψω ? ή να τρελλαθώ?


ΧΡΥΣΗΠΕΡ

Recommended Posts

κοριτσάκια θα τρελλαθώ είμαι στη 20 μέρα με κύκλο 25 26 ημερών και με ωορρηξία την προηγούμενη κυριακή εδώ και 2-3 μέρες το στήθος μου είναι πρησμένο κια πιο ευαίσθητο έτσι πριν 15 λεπτά έκανα τεστ της hometest και βγήκε μια δεύτερη ροζ αχνή γραμμη τι να κάνω τρέμουν τα χέρια μου ούτε να γράψω δεν μπορώ να το πιστέψω να το ξεχάσω πείτε μου κατι θα τρελλαθώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα, επειδή μου έχει τύχει με τα κ... τεστ, κάνε μια χοριακή να είσαι σίγουρη...

Μακάρι να είναι σωστό το τεστ και να είσαι εγκυούλα!!!!! Σου το εύχομαι με όλη μου την καρδιά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι δεν έπαιρνα τίποτα.

Κοίτα, επειδή έχουμε και πρόσφατη περίπτωση κοπέλας από εδώ μέσα με 4 θετικά τεστ που δεν ήταν έγκυος, κάνε μια χοριακή να είσαι σίγουρη χίλια τα εκατό!!!!!!!

Μακάρι, σου εύχομαι να είσαι χίλιες φορές έγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!! Το πιθανότερο είναι να είσαι, αλλά μόνο η χοριακή θα σου πει την αλήθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XΡΥΣΗΠΕΡ αρχικά συγχαρητήρια γιατί μάλλον είσαι έγγυος. Έχουν δίκιο τα κορίτσια, κάνε μια χοριακή για να είμαστε σίγουροι! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου σου εύχομαι να είσαι έγκυος, μέσα από την καρδιά μου!

όμως έχουν δίκιο τα κορίτσια κάνε και τη χοριακή και μετά να ενθουσιαστείς όσο θές.

μακάρι μακάρι......... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια δεν έιναι νωρίς να δείξει η χοριακή ? να σας πω επίσης ότι το στήθος μου με πονάει ε΄νω στην περίοδο είναι μόνο λίγο πρησμένο μόνο στην εγκυμοσύνη του γιου μου με πονουσε.... μήπως τα βλέπω όλα όπως θέλω από τη λαχτάρα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΗΠΕΡ έγραψε:

κορίτσια δεν έιναι νωρίς να δείξει η χοριακή ? να σας πω επίσης ότι το στήθος μου με πονάει ε΄νω στην περίοδο είναι μόνο λίγο πρησμένο μόνο στην εγκυμοσύνη του γιου μου με πονουσε.... μήπως τα βλέπω όλα όπως θέλω από τη λαχτάρα μου?

Ναι, είναι λίγο νωρίς...

Μπορεί να τα βλέπεις όπως τα θέλεις, μπορεί και να είσαι έγκυος, που είναι και το πιθανότερο...

Αμάν πια μ' αυτά τα τεστ... Να μην μπορούμε ποτέ μα ποτέ να είμαστε σίγουρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθε 2 λεπτά κοιτάω το τεστ και η δεύτερη γραμμη εκει ακάθεκτη σιγά σιγά προσπαθώ να ηρεμήσω είναι το πρώτο σοκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, αχ, έτσι γίνεται πάντα...

Κι εγώ αυτό κάνω, και όταν μου βγήκαν θετικά τα τεστ, και όλες τις υπόλοιπες φορές που είναι αρνητικά...

Αυτή η αβεβαιότητα σκοτώνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, αχ, έτσι γίνεται πάντα...

Κι εγώ αυτό κάνω, και όταν μου βγήκαν θετικά τα τεστ, και όλες τις υπόλοιπες φορές που είναι αρνητικά...

Αυτή η αβεβαιότητα σκοτώνε

εισαι τελικα εγκυος? συγνωμη που ρωταω,αλλα δεν καταλαβα καλα τι ενωηοις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι, αυτό είπα και παραπάνω. Είχα 2 θετικά τεστ, αλλά δεν ήμουν έγκυος... Γι' αυτό δεν μπορώ να τα εμπιστευτώ. Αν λάβω υπόψη και την περίπτωση της Κέλλυς, που είχε 4 θετικά και δεν ήταν έγκυος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προς χρυσπερ και εγω ειχα 3 θετυκα αλλα δεν ειμουν και ειχα και 1 αλλα ειμουν σε διαφορετικους χρονους και μηνες,μην μπερδεψω κανεναν.πντως σορυ κιολας αλλα αφου θελεις τοσο πολυ ενα μωρο γιατι δεν πας σε καποιον γιατρο να σου πει κατι παραπανω που ισως δεν ξερεις.μην το παρεις πρωσοπηκα,αλλα εγω π.χ. ειχα πολικυστηκες οωθηκες ποθ οταν εφτανε η λεγομενει οωριξοια δεν σπαγανε και γηνοτανε κυστες και μια θεραποια 2 μηνων εμηνα εγκυως στον μεγαλο μου γιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voula25 ΄έχω πάει στο γιατ΄ρο έχω ένα γίοκα 9 ετών ,τον προηγούμενο μήνα πηρα σερπαφάρ αυ΄το το μήνα όχι αλλά είχα κανονικά ωορρηξια και έσπασε το αυγουλάκι το είδα με υπέρηχο πάντως σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΧΡΗΣΙPER ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!!

ΤΠ:3/10 ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΤ ΄΄ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ?΄΄ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ CLEAR BLU ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 26-28 ΤΟ ΑΝΩΤΕΡΟ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ? ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΟΜΩΣ ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΘΑ ΗΞΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΑΛΕΥΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ (ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΒΑΡΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΝΑ ΜΗΝ ,ΜΕΤΑ ΕΛΕΓΑ ΑΝΤΕ ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ .ΕΙΔΙΑΚ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΠΟΛΥ ΔΥΦΟΡΟΥΜΕΝΟΣ ΗΤΑΝ !!!ΑΧ ΑΥΡΙΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magda1982 εγώ είχα τελευταία περίοδο 710 και σλυμφωνα μετην ωορρηξία δεν πσεριμένω 111 εύχομαι να πανε όλα καλά και σε έμας αλλά και σεόλα τα κορίτσια πράγματι τα συναισθήματ έιναι ανάμικ΄τα .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magda1982 εγώ είχα τελευταία περίοδο 710 και σλυμφωνα μετην ωορρηξία δεν πσεριμένω 111 εύχομαι να πανε όλα καλά και σε έμας αλλά και σεόλα τα κορίτσια πράγματι τα συναισθήματ έιναι ανάμικ΄τα .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voula25 ΄έχω πάει στο γιατ΄ρο έχω ένα γίοκα 9 ετών ,τον προηγούμενο μήνα πηρα σερπαφάρ αυ΄το το μήνα όχι αλλά είχα κανονικά ωορρηξια και έσπασε το αυγουλάκι το είδα με υπέρηχο πάντως σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου

δεν κανει τιποτα.ξερεις κατι.μετα απο τον πρωτο μου γιο.οταν τον βατησα ηταν 9,5 μηνων εκεινη την εβδομαδα πηγα στην γιατρο και τησ λεω θελω να κανω κιαλο παιδακι,θα ξανα αρχησω θεραπεια? και μου λεει ναι,θα το κανονησουμε των αλλο μηνα αν θελεις.οκ! λεω και παω στο σπιτι,ολλα καλα το συζητησαμε με τον σηζηγο και το αφηνουμε ετσι,προσεξε μια φορα εγηνε ελευθερα και οταν πηρα τηλ. που ειθελα να κανονησω για θεραπεια ,καταληξα να κανωνησω για υπερηχω εγκυμοσηνης.και οπως ειμουνα 3 εβδωμαδων.πεζη συμαντικο ρολο το ανχως,για αυτο ρηξτω εξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voula25 αυτό έκανα και εγώ αυτό το μήνα προσπαθόυνε για δεύτερο παιδάκι 4 μήνες καιτον προηγούμενο πήρα σερπαφάρ αυτό το μήνα δεν πήρα τίποτα απλά παρακολούθησα την ωορρηξία μακάρι να είναι αληθηνο το τεστ μακάρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...