Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!ΞΕΠΡΗΣΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ!!!


So Happy!!!

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ!!!ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ 2 ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΑ ΣΤΗΝ 5Η ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΠΡΗΣΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ!!!ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΞΕΠΡΗΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!Η ΜΑΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΝΔΕΙΞΗ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι απαραιτητο να εχεις πρησμενο στηθος ,βρε τρελοκομειο μιλησες και με μαια ήδη?μηπως βιαζεσαι λιγο,εχεις 9 ολοκληρους μηνες μπροστα σου,ενα βημα τη φορα,περιμενε να δεις τη χωριακη σου πρωτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mu!!!min anisixeis katholou!!!emena arxize na prizetai tin 6 evdomada egkimosinis!!afou ekana test kai xoriakes..kai den to pisteua!evgaine i xoriai sta ipsi kai go tipota....!den einai apoluto oti to stithos prizetai amesos..i alitheia einai oti se kapoia koritsia prizetai amesos..se alla omos den einai apo tis protes endeixeis!alloste einai polu noris..!!!!e koritsaki mu??????ola kala tha pane!!!ego tha su po sugxaritiriaaaaaaaaa!!!!giati eimai sigouri oti i koilitsa exei bebe!!!!!!ax ax ax !!!!!!

filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καλημερα...συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου....αλλα καλα σου ενε οι κοπλες μην βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα....ηρεμησε....στο γιατρο εχεις παει????τον πηρες τηλ???παρτον και ηρεμησε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεε ηρεμησε!!! Εμενα το στηθος μου ηταν σχεδον σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης ετσι!!! Στον 8ο μηνα ειχε πρηστει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μένα μια γνωστή μου σε όλη την διάρκεια δεν είχε αλλάξει τίποτα στο στήθος της, ούτε πρήξιμο, ούτε μέγεθος :angry: τον τελευταίο μήνα άρχισε να αλλάζει αντίθετα με μένα που άλλαξα νούμερο σουτιέν από την αρχή! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου γιατι σε επιασε τετοιο αγχος?

Ποιος σου ειπε οτι το στηθος πρεπει να ειναι

πρησμενο για να κυλαει ομαλα μια εγκυμοσυνη...?

Εμενα δεν αλλαξε καθολου μα καθολου, και με το

που γεννησα τετραπλασιαστηκε...!!! (ηταν ηδη διπλο)...!! :laugh:

Περιμενουμε νεα σου.

Φιλια και...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ.....!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ

ΑΛΛΑ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΑΤΗΝ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΑ

ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΠΡΗΣΤΙΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ

ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΤΟ 2ΠΛΑΣΙΟ

ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

Κ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακι μου τι ειναι αυτα που λες;;;;;;;ειναι δυνατον να ειναι δειγμα το στηθος στο αν παει καλα η εγκυμοσυνη;;;; :blink: ηρεμησε και ολα μια χαρα θα ειναι...εμενα και στις 2 εγκυμοσυνες πριστηκε το στηθος την 10 εβδομαδα...

κανε υπομονη και καλα αποτελεσματα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ!!!!ΕΙΣΤΕ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!!ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΟΝΕΣΑΙ

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ 9 ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΖΩΗΣ

ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ

Η ΖΩΗΣ ΣΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

So happy μου...να παραμεινεις happy!!!

ειχα δυο αποβολες..με ΄΄καλο΄΄στηθος!!

στην τελευταια μου εγκυμοσυνη..κι ενω ημουν 38χρ...δεν καταλαβα οτι ημουν εγκυος.......ηταν τοσο μαλακο το στηθος μου!!! καμια σχεση με τις προηγουμενες 3 εγκυμοσυνες μου!!!

ελεγα οτι θα αποβαλλω..οτι δεν θα παει καλα επειδη το στηθος μου ηταν μαλακο,δεν πονουσε,δεν ηταν οι θηλες ευαισθητες .........κι ομως ολα πηγαν τελεια!!!!!! το ιδιο ευχομαι κ σενα!!

μπορει καποιοι΄΄κανονες΄΄ να υπαρχουν.......αλλα παντα υπαρχουν εξαιρεσεις κι η καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη!!!!!

να την χαρεις οσο μπορεις!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην έχεις άγχος, πάρε τηλέφωνο το γιατρό σου. Εφόσον απο Δευτέρα θα έχεις μια εβδομάδα καθυστέρηση μπορεί να δει τον υπέρηχο κ να σου πει. Επίσης θα σε ενημερώσει για χοριακή αν είναι, πάρτον τηλ

:laugh: :laugh: Ολα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...