Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!!! :):):):):):):) ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!! ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ!!!! ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΥΣ ΧΤΥΠΟΥΣ ΤΗΣ! ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ! ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ! :):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι απίστευτο συναίσθημα... Κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης είναι μαγική! Από τη μία ανυπομονείς να τελειώσει, να πάρεις αγκαλιά το μπεμπέ σου, από την άλλη δεν θέλεις να τελειώσει ποτέ!

Χεχεχε!! Με το καλό, ΜΙΚΑ!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια !!!!!!!!!!!!!!!1 :woohoo: :) :woohoo:

Η αλήθεια είναι ότι η στιγμή που ακούς την καρδούλα του είναι μαγική!!!

Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να γεννήσεις ένα υγιές μωράκι...

Από ότι κατάλαβα έχεις μια προτιμηση στα κοριτσάκια !! :P

Φιλιά να είστε καλα !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιδες ΜΙΚΑ που ειναι πολυ συγκινητικη στιγμη και ολες ειμαστε ετοιμες να βαλουμε τα κλαματα :silly: :laugh: .Εμενα τοτε που ακουσα την καρδουλα του ειχα και το πρωτο υπερηχογραφημα οποτε φαντασου οτι το ειχα και στο μαξιλαρι μου και μιλουσα στην πρωτη του φωτο :lol: :silly: (υπερηχογραφημα) τρελη παιδι μου σου λεω .

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΟΟΟΛΑΑΑΑ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και που είσαι ακόμα!! Είναι φοβερά όλα τα συναισθήματα που νιώθεις με το παιδί σου!! Από δω και πέρα αρχίζει όλο το καλό!! Μόλις το δεις σχηματισμένο στην κοιλίτσα σου, θα ξεχωρίζεις χεράκια, ποδαράκια... κ.ο.κ. Μόλις με το καλό γεννηθεί.. εκεί να δεις!!! Με το καλό κοπέλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(Α,Β,...ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ Κ.Τ.Λ.)

ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...

ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΗΝ ΕΚΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ! :)

ΒΟΥΡΚΩΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ...

ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΡΑ....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΥΝΑΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΛΑ!

ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΤΙΓΜΗ! Κ ΕΠΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ!ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ, ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ!!!!!!!!!!!!!!! χρυσα78,[/b]απο εκει που ειπα τους χτυπουσ της?εννοουσα τησ καρδουλας! ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΙ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!! :):):):):):):) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mika μου, συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!

Με ένα πόνο σου έυχομαι και να ναι γερό και καλότυχο!!!!

Την φαντάζομαι και γώ τόσο τέλεια αυτή τη στιγμή που....και μόνο που τη σκέφτομαι βουρκώνω...είναι η στιγμή που λές "είναι τόσο ασήμαντα και μικρά όοοοοολαααααα τα υπόλοιπα", βρίσκεις το σκοπό της ζωής σου (γιατί μέχρι τότε είναι όλα θεωρητικά)....

Εχω ζήσει την αγωνία σου και την λαχτάρα σου και χαίρομαι διπλά για σένα, τον αντρούλη σου και το μωράκι σας.... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλά!! :):)

Πραγματικά πρέπει να είναι μοναδική στιγμή!! Εύχομαι να χαίρεσαι την κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης σου και με το καλό να έρθει στον κόσμο το μωράκι σου!! Εκεί να δεις χαρές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα ειναι ομορφα νεα!!!! σου ευχομαι καθε στιγμη να ειναι σαν αυτη και ολη η εγκυμοσυνη σου να ειναι γεματη απο τετοιες μαγικες στιγμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...