Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ασφαλεια αυτοκινητου ????


apis

Recommended Posts

βρε βρε τον ''νικολακη''!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλοριζικο!!!

βασικα πρεπει να πας σε μια εταιρεια η οποια να ειναι αξιοπιστη και να εχει καλο ονομα στην αγορα (εκεινες που ειναι πολυ φτηνες ειναι μουφες την εχει πατησει πολυς κοσμος)

προσωπικα κανω μικτη ασφαλεια που καλυπτει τα παντα κοστιζει λιγο παραπανω αλλα αξιζει

αντε σοφερακι καλες βζουυυυυυυυμ βολτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω μεικτη εχω, γιατι δε ξερεις ποτε.Ειπαμε οι γυναικες ειμαστε οι καλυτεροι οδηγοι αλλα ε καμια φορα μπορει να φταιμε!!

Μπεμπουλης και εμεις ασπις(που ηταν υποτιθεται γνωστη) ειχαμε και τωρα ξαναπληρωνουμε σε αλλη εταιρεια.Εγω ημουν τυχερη, το συμβολαιο μου εληγε τωρα αλλα ο αντρας μου πληρωσε 500ε τον αυγουστο!!

Apis μαλλον ψαξε στις top.

Καλες βολτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΜΙΑ ΜΙΚΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ

ΚΑΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ "ΦΟΙΝΙΚΑ".

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ(ΟΔΗΓΩ ΜΗΧΑΝΑΚΙ) ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΟΥΝ

ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΑ ΙΑΤΡΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΔΙΑΓΝΩΣΗ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΕΞΗΣ:

ΔΗΛΩΣΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΝΕΑ ΟΔΗΓΟΣ...ΔΩΣΕ ΤΟΥΣ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΣΟΥ... ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΕΠΑΣΦΑΛΙΣΤΡΟ (ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ) ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΕΥΘΥΝΗ ΣΟΥ Ή ΜΗ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΑΛΥΨΟΥΝ... ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙΣ...

Η ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΕΚΔΟΘΗΚΕ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΣΟΥ, ΜΕΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΛΙ ΕΣΥ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΟ "ΞΕΧΑΣΟΥΝ" ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ!!!

Η ΜΙΚΤΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ, ΑΝΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΡΙΩΝ ΕΤΩΝ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΜΑΡΚΑΣ-ΜΟΝΤΕΛΟΥ Ή ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΚΡΙΒΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ...

ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΑΠΟ ΜΙΚΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙΣ ΑΝ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΖΗΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ... ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ Η ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΑΠΟ TO BONUS-MALUS EINAI ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ...

ΑΚΟΜΑ, ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΣΟΥ (ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΤΟΥ ΑΞΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ!!!), ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΑΝΑΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΠΡΟΣΘΕΤΩΝ ΚΑΛΥΨΕΩΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ... ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΠΟΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΟΤΕ!!!

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ TIPS :

ΘΡΑΥΣΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩΝ... ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΟΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΣΤΑΣΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΓΥΑΛΙΝΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ... ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΕΤΟ Π.Χ. ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΧΑΛΙΚΙ ΑΠΟ ΠΡΟΠΟΡΕΥΟΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ (ΦΟΡΤΗΓΟ) ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ... ΘΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΘΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΣΤΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΡΑ...

ΑΝ ΘΕΛΗΣΕΙΣ ΚΑΛΥΨΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΕΓΟΜΕΝΕΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΚΟΒΟΥΛΕΣ ΕΝΕΡΕΙΕΣ... ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΟΥΝ... ΑΝ ΣΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...

ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ, ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ, ΡΩΤΑ...

ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΜΕ E-MAIL Η ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ, ΔΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ!

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ...

ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΕΓΟΜΕΝΟ ΦΙΛΙΚΟ ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΟ (ΔΗΛΩΣΗ) ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΤΙΤΥΠΑ...

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ... ΑΝ, ΟΜΩΣ ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...

ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ, ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ, ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΚΕΦΙ ΑΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΡΩ, ΝΑ ΒΟΗΘΑΩ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥΣ...

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ... ΜΗΝ ΤΗ ΔΙΑΚΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΙΑ, ΖΗΤΗΣΕ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΑΝΑΠΡΟΣΑΡΜΟΓΕΣ ΜΕ ΚΥΡΙΟΤΕΡΗ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ...

ΚΑΛΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Mpourmpoulo κορίτσι μου οπως είπαν κ τα κορίτσια καλυτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα παρά να φανεί σε υπερήχους αργότερα κ να πρέπει να διακόψεις!! Εννοείται αυτά τα σύνδρομα είναι τυχαία όποτε μόνο από αυτό θα ανακουφιστείς!!! ΜιΑ φίλη μου ακριβώς το ίδιο με εσένα πήγε για υπέρηχο κ είχε σταματήσει η καρδούλα,  κ τώρα είναι ξανά εγκυος κ παει για αυχενική σε λιγες ημερες!!! Όποτε το θαυματακι σου θα έρθει σύντομα!!! 💕💕💕💕
    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...