Μετάβαση σε περιεχόμενο

αναζητηση καροτσιου


Recommended Posts

Εγω κοριτσια τις προάλες πήρα τον αντρα μου και μπηκαμε τυχαια στα ΗΡΑ,ετσι για να ρίξουμε μια ματια στις κούνιες.Να πάρουμε μια γευση απο τύπους,υλικα,χρωματα,ποιοτητες,διαστάσεις και φυσικα τιμες.

Αλλα με το που μπηκαμε στο καταστημα ο αντρας μου πηγε κατευθειαν στα καρότσια και κόλλησε!!

Του άρεσε λοιπόν ένα της CAM,3σε1 κόκκινο με γκρι.Τα εχει όλα πάνω,κουκουλα,αδιαβροχο,τσαντα κτλ και στοιχιχε 450€.

Δεν πρόλαβα να πω γνωμη,μεχρι να δω τις κούνιες ειχε δωσει προκαταβολη για να το κλεισει γιατι του ειπε η κοπέλα οτι μεχρι τον Απριλη που θα γεννησουμε μπορει να μην υπάρχει!!

Δεν θυμάμαι ακριβως το κωδικό του,αλλιως θα σας εβαζα φωτο.

Όσο για τις τιμες,όντως εδω στην Ελλάδα ειναι πολυ πιο ακριβα.Βρηκα ενα Ιταλικο site με ειδη μπεμπε οπου στα καρότσια της Perego έχει διαφορα στη τιμη ακόμα και 200€.

Ειναι το http://www.bimbomarket.it/

Ριξτε μια ματια,θα βρειτε πολυ ενδιαφέροντα πράγματα.Ειδικα στα καρότσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 205
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΖΟΥΖΟΥ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΝΟΩ..

ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΑΓΚΑΖ;;;

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΟ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΓΧΕΙΣ

ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ;;;

ΤΟ ΛΑΧΑΝΙ ΠΗΡΕΣ;;; ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΝΟΩ..

ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΑΓΚΑΖ;;;

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΟ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΓΧΕΙΣ

ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ;;;

ΤΟ ΛΑΧΑΝΙ ΠΗΡΕΣ;;; ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ είμαι της γνώμης καλύτερα να αγοράζετε ξεχωριστά κομμάτια από ότι χρειάζεστε περισσότερο και όχι τα 3 σε 1.. Εγώ αυτό έκανα πέρυσι και μου βγήκε σε καλό..και πιο οικονομικά;) Εμείς πήραμε καρότσι MacLaren το οποίο είναι πάρα πολύ ελαφρύ και το χρησιμοποίησα από νεογέννητο και νομίζω θα μας χρησιμεύσει μέχρι και η μικρη μας να μεγαλώσει αφού το συγκεκριμένο γίνεται καλοκαιρινό μπαστουνάκι.

Κάθισματακι πήραμε ένα γνωστό αγγλικό δεν θυμάμαι μάρκα που είναι από 0 μέχρι 15 κιλα νομίζω( προσαρμόζεις ένα μαξιλαράκι και αναλόγως το μετατρέπεις) και το καταευχαριστιόμαστε γιατί είναι πολύ ασφαλές. Και τέλος μια καλαθούνα με φρουρού και ωραία υφασματάκια η οποία όμως έβγαινε σε μέγεθος μεγαλύτερο από το πορτ μπεμπέ και έτσι βάζεις εκεί το μώρο και σε λιγο μεγαλύτερη ηλικία (σε σχέση πάντα με το πορτ μπεμπέ) Φίλες μου που πήραν τα 3 σε 1 δεν έμειναν και πολύ ευχαριστημένες αφού έδωσαν ένα σωρό λεφτά και το μεν πορτ μπεμπέ δεν πρόλαβαν να το χρησιμοποιήσουν καθόλου(βαρύ και σκληρό) το δε καθισματάκι αυτοκινήτου που ήταν ασορτί καθόλου αφού έιναι για πολύ μικρά μωράκια.:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ είμαι της γνώμης καλύτερα να αγοράζετε ξεχωριστά κομμάτια από ότι χρειάζεστε περισσότερο και όχι τα 3 σε 1.. Εγώ αυτό έκανα πέρυσι και μου βγήκε σε καλό..και πιο οικονομικά;) Εμείς πήραμε καρότσι MacLaren το οποίο είναι πάρα πολύ ελαφρύ και το χρησιμοποίησα από νεογέννητο και νομίζω θα μας χρησιμεύσει μέχρι και η μικρη μας να μεγαλώσει αφού το συγκεκριμένο γίνεται καλοκαιρινό μπαστουνάκι.

Κάθισματακι πήραμε ένα γνωστό αγγλικό δεν θυμάμαι μάρκα που είναι από 0 μέχρι 15 κιλα νομίζω( προσαρμόζεις ένα μαξιλαράκι και αναλόγως το μετατρέπεις) και το καταευχαριστιόμαστε γιατί είναι πολύ ασφαλές. Και τέλος μια καλαθούνα με φρουρού και ωραία υφασματάκια η οποία όμως έβγαινε σε μέγεθος μεγαλύτερο από το πορτ μπεμπέ και έτσι βάζεις εκεί το μώρο και σε λιγο μεγαλύτερη ηλικία (σε σχέση πάντα με το πορτ μπεμπέ) Φίλες μου που πήραν τα 3 σε 1 δεν έμειναν και πολύ ευχαριστημένες αφού έδωσαν ένα σωρό λεφτά και το μεν πορτ μπεμπέ δεν πρόλαβαν να το χρησιμοποιήσουν καθόλου(βαρύ και σκληρό) το δε καθισματάκι αυτοκινήτου που ήταν ασορτί καθόλου αφού έιναι για πολύ μικρά μωράκια.:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pineloph exeis dikio gia to sait egw ta exw agorasei apo ekei kai mou bgikane polu pio oikonomika apoti edw .eimai polu euxaristimenh kai to protinw anepifilakta.ektos apo karotsi kai ta paremferei pira kai thn prika marka pali kai kapia pragmata pou den uparxoun edw h einai polu pio akriba.telos egw protimw mariaioanna ta sistimata trio gia pio eueleksia afou ola koumponoun epanw ston skeleto tou karotsiou,den kserw pos to ipologises esu alla egw to brika kai oikonomikotero h to idio se timh me ta memonomena.px elega na parw apo to sait ena kathisma autokinitou ths chicco pou to eixai se timh eukeria 100e kai to karotsi pliko SWITCH STROLLER pou girizei to kathisma kai apo tis duo pleures kai einai apo neogennito pou kanei 300e e me 50e parapanw oso tha edina gia mia kalathouna h kati tetio pira to trio tis chicco kai mporw na ta sindiasw ola mazi oti kai na mou tixei.

einai pos to skeutete o kathenas kai pos einai h zwh tou emena me eksipiretei polu to kathisma autokinitou apo neogennito giati tha einai shxna mesa sto autokinito logo pou tha to pernoume mazi mas opou kai na pame giati den uparxei kapios na to kratisei.as skeutei h kathe kopela tis anages ths.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pineloph exeis dikio gia to sait egw ta exw agorasei apo ekei kai mou bgikane polu pio oikonomika apoti edw .eimai polu euxaristimenh kai to protinw anepifilakta.ektos apo karotsi kai ta paremferei pira kai thn prika marka pali kai kapia pragmata pou den uparxoun edw h einai polu pio akriba.telos egw protimw mariaioanna ta sistimata trio gia pio eueleksia afou ola koumponoun epanw ston skeleto tou karotsiou,den kserw pos to ipologises esu alla egw to brika kai oikonomikotero h to idio se timh me ta memonomena.px elega na parw apo to sait ena kathisma autokinitou ths chicco pou to eixai se timh eukeria 100e kai to karotsi pliko SWITCH STROLLER pou girizei to kathisma kai apo tis duo pleures kai einai apo neogennito pou kanei 300e e me 50e parapanw oso tha edina gia mia kalathouna h kati tetio pira to trio tis chicco kai mporw na ta sindiasw ola mazi oti kai na mou tixei.

einai pos to skeutete o kathenas kai pos einai h zwh tou emena me eksipiretei polu to kathisma autokinitou apo neogennito giati tha einai shxna mesa sto autokinito logo pou tha to pernoume mazi mas opou kai na pame giati den uparxei kapios na to kratisei.as skeutei h kathe kopela tis anages ths.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΣ CAM ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ EVOLUTION ΣΕ MΠΕΖ-ΚΟΚΚΙΝΟ. ΥΠΗΡΧΕ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ 3 ΣΕ 1 ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΩΡΙΣΤΑ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΤΗΣ CHICCO ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΣΤΑΘΕΡΗ ΒΑΣΗ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΓΙΑ ΡΗΛΑΞ. ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑ ΕΝΑ ΜΕ ΜΑΛΑΚΟ ΥΦΑΣΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΕ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΛΑΦΡΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΕΡΟΤΑΝ ΕΥΛΟΛΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΣ CAM ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ EVOLUTION ΣΕ MΠΕΖ-ΚΟΚΚΙΝΟ. ΥΠΗΡΧΕ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ 3 ΣΕ 1 ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΩΡΙΣΤΑ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΤΗΣ CHICCO ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΣΤΑΘΕΡΗ ΒΑΣΗ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΓΙΑ ΡΗΛΑΞ. ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑ ΕΝΑ ΜΕ ΜΑΛΑΚΟ ΥΦΑΣΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΕ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΛΑΦΡΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΕΡΟΤΑΝ ΕΥΛΟΛΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ 3 ΣΕ 1 ΤΗΣ CHICCO.ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ 'ΣΚΥΛΙ', ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΕ Ο ΣΚΕΛΕΤΟΣ (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΗ ΕΝΝΟΩ) ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΟΜΩΣ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ (8 Kg) ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΣΠΡΩΧΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ, ΕΠΙΣΗΣ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΑΝ ΦΥΣΑΡΜΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΤΙΝΟ ΚΑΘΙΣΜΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΛΥΣΗ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ 3 ΣΕ 1 ΤΗΣ CHICCO.ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ 'ΣΚΥΛΙ', ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΕ Ο ΣΚΕΛΕΤΟΣ (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΗ ΕΝΝΟΩ) ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΟΜΩΣ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ (8 Kg) ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΣΠΡΩΧΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ, ΕΠΙΣΗΣ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΑΝ ΦΥΣΑΡΜΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΤΙΝΟ ΚΑΘΙΣΜΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΛΥΣΗ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristin78 kai emeis to 3 se 1 tis chicco agorasame kai epeidi pirame persino montelo to brikame 400 euro (ola mazi),einai kitrino me mauro kai opos eipes den koitaei ti mama (prosopika den me peirazei),einai polu elafru kai xoraei sto picanto.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristin78 kai emeis to 3 se 1 tis chicco agorasame kai epeidi pirame persino montelo to brikame 400 euro (ola mazi),einai kitrino me mauro kai opos eipes den koitaei ti mama (prosopika den me peirazei),einai polu elafru kai xoraei sto picanto.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥ ΜΟΥ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ..

ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ

ΒΟΛΤΑ..

ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ POLO ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ

ΤΡΙΠΟΡΤΟ, ΕΙΜΑΙ

ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΕΤΑ..

ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΡΕΣΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ..

ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΡΕΝΟ ΧΕΙΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΤΗΣΗ..

ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥ ΜΟΥ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ..

ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ

ΒΟΛΤΑ..

ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ POLO ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ

ΤΡΙΠΟΡΤΟ, ΕΙΜΑΙ

ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΕΤΑ..

ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΡΕΣΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ..

ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΡΕΝΟ ΧΕΙΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΤΗΣΗ..

ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΩ ΕΝΑ ΤΗΣ BABY STAR 279€ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ , ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥΤΕΡΟ ΛΙΓΟ ΤΗΣ JEEP , ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΩ ΕΝΑ ΤΗΣ BABY STAR 279€ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ , ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥΤΕΡΟ ΛΙΓΟ ΤΗΣ JEEP , ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα

εμείς πήραμε τελικά της pegperegoτο pliko3 & είναι πάρα πολύ βολικό.

όσον αφορά τους χώρους αυτοκινήτου εμείς έχουμε golf & ερχόμαστε οριακά κάθε φορά που πάμε κάπου για μέρες.

καλές αγορές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα

εμείς πήραμε τελικά της pegperegoτο pliko3 & είναι πάρα πολύ βολικό.

όσον αφορά τους χώρους αυτοκινήτου εμείς έχουμε golf & ερχόμαστε οριακά κάθε φορά που πάμε κάπου για μέρες.

καλές αγορές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ... ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΤΟ PEREGGO ΠΗΡΑΜΕ...

ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ. ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ.

ΤΑ ΤΡΙΡΟΔΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΑΝΕΒΩΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΣΚΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΡΔΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ... ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΤΟ PEREGGO ΠΗΡΑΜΕ...

ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ. ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ.

ΤΑ ΤΡΙΡΟΔΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΑΝΕΒΩΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΣΚΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΡΔΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • AX ναι βρε κορίτσια, να μπούμε 2ο τρίμηνο να ηρεμήσουμε! Βέβαια οκ, έχω ακούσει για περιπτώσεις που δεν πήγαν καλά και μετά το 1ο αλλά είναι πολύυυυ λιγότερες. Τώρα περνάμε το κρίσιμο στάδιο. Αυτό με το χαρτί κι εγώ, κάθε φορά, το ίδιο συναίσθημα. Πόσο ωραίο που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη πάντως 🥰
    • Αχ κ εγω το ιδιο! Χτες το βράδυ, ξημερώματα και το πρωι κατά τις 6 που ξυπνούσα για τουαλέτα με κλωτσούσε συνέχεια. Ξύπνησα κατά τις 8 σημερα και ακομα να με κλωτσήσει. Ξερω; Μπορει να κουράστηκε απο το βράδυ 😊
    • Καλή μου Kiddo, καταλαβαίνω ότι έχεις περάσει πολλά και είναι λογικό να έχεις τόση αγωνία. Εγώ σκέψου ότι δεν ήθελα να ανοίξω το θέμα, ένιωθα κάπως..... Ήλπιζα ότι κάποια άλλη κοπέλα θα το ξεκινήσει για να γράφω κι εγώ, δεν ένιωθα ότι είμαι σε θέση να ξεκινήσω μια συζήτηση με αυτοπεποίθηση διότι έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ... Όμως οι κουβέντες που κάνουμε εδώ μας αποφορτίζουν και σίγουρα βρίσκουμε κατανόηση και αγάπη!❤️ Εσύ κορίτσι μου γιατί έχεις την αιμορραγία, σου έχει πει κάτι ο γιατρός σου?? Πάντως όταν βλέπεις αίμα, πώς να μην ανησυχείς??? Κι εγώ κάθε μα κάθε φορά που πάω τουαλέτα, κοιτάζω με ένα άγχος το χαρτάκι, και φαντάσου ότι δόξα το Θεό μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο σημάδι. Αν όμως σου λέει ο γιατρός σου ότι είναι αισιόδοξος, προσπάθησε να τον ακούσεις και τον εμπιστευτείς. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια, αν πάνε όλα υπέροχα και να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου ομαλά από εδώ και πέρα! Ένας μήνας έμεινε και μπαίνουμε στο 2ο τρίμηνο, θα τα καταφέρουμε όοοοοοολες!!!!! 🙏💪🌈
    • Τι ωραία νέα κορίτσι μου! Αφού άκουσες και το μωράκι σου φαντάζομαι σήμερα πετάς! Αχ, κουράγιο με τον εμετό, εύχομαι να γίνεται μια στο τόσο...!
    • Μπράβο ρε κορίτσι!!! Όλα πάνε καλά και εσύ τώρα θα ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ!!!!!!!! Στην αυχενική θα έχεις μια πρώτη καλή εκτίμηση για το πόσο είσαι ακριβώς και στην Β επιπέδου θα είναι το οριστικό και για την ΠΗΤ.  Εμένα μόνο φιλικό και βιταμίνη D μου έχει δώσει και προγεστερόνη μέχρι 24 εβδομάδα και βλέπουμε αναλόγως το μήκος τραχήλου.  Και φυσικά με ζυγίζει και μετράει πίεση σε κάθε επίσκεψη....και φυσικά κατά τον 8 μήνα τρωγόμαστε για τα κιλά λόγω του διαβήτη...αλλά έχει κι αυτό την πλάκα του γιατί ξέρω ότι υπερβάλει κάπως γιατί ξέρει ότι τσιμπάω σε αυτά που λέει και με πειράζει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...