Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ...


manoula3

Recommended Posts

βρε κοριτσια να σας ρωτησω τα μνμ σας η' τα νεα μνμ στις συζητησεις που εχετε κανει σας στελνονται στο ηλεκτρονικο ταχυδρομειο??εμενα μονο εκει εμφανιζονται,οχι στο κουτακι που λεει μη αναγνωσμενα μνμ..καθε φορε που θελω να διαβαζω ενα μνμ μπαινω στο ηλεκτρονικο ταχυδρομειο..μπορειτε να με διαφωτισετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπερδευτηκα τωρα zouzou..στα θεματα που εχω παρει μερος η' τα εχω δημιουργησει εγω ολες οι απαντησεις περνανε στο ηλεκτρονικο ταχυδρομειο.βεβαια οταν παω στις ''συζητησεις μου'' βλεπω που εχω νεα μνμ.οταν λες προσωπικα μνμ τι εννοεις??τωρα που μ εστειλες αυτο το μνμ χτυπησε η ειδοποιηση του ηλεκτρονικου ταχυδρομειο..ετσι πρεπει να γινεται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΤΟ ΠΟΣΤ!

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΝΜΤΑ(ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΕΑ ΜΝΜΤΑ Ή ΟΧΙ,ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ).. Κ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α zouzou τωρα που μ εστειλες προσωπικο μνμ,πρωτα με ειδοποιησε το ηλεκτρονικο ταυδρομειο οτι μου ηρθε μνμ κ μετα το ειδα στο φορουμ..ετσι γινεται??κ να ρωτησω κ κατι αλλο τα προσωπικα μνμ δεν τα βλεπει κανεις ετσι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ zouzou,τωρα πηρα μπρος κ καταλαβα τι γινεται!σ'ευχαριστω πολυ κ συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις..ειμαι νεο μελος κ ακομα ψαχνομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...