Μετάβαση σε περιεχόμενο

eimai egkuos!!!!!!! alla anhsyxw poly .......


Recommended Posts

kalhspera koritsia!!

exthes molis mathame oti perimenoume mwraki,me xoriakh 3299 logika eimai sxedon tessarwn ebdomadwn!

alla shmera pou phgame ston giatro den eide tipota enw perimene na dei me tetoia xoriakh.......

kontevoume na trellathoume exete kamia exhghsh?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα alvin!

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ..ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΣΑΚΟ..ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 6Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ,ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ! ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sinxaritiriakai apo mena!!!

egw otan ematha oti imoun egios pira to giatro mou til kai mou ekane iperixo meta apo 3rvdomades otan diladi imoun 8evdomadwn ekei eide to sako.opote min anisixeis nwritera den fenetai kati

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καταρχην συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου...

μην ανυσηχεις στον υπερυχο φαινεται κατι απο την 5 εβδομαδα και μετα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alvin καλησπερα και συγχαρητηρια και απο μενα, οπως σου γραφουν και τα υπολοιπα κοριτσια ειναι νωρις να δεις κατι οι 4 εβδομαδες ασχετα με τη χοριακη και εγω τοση ειχα σε αυτες τις εβδομαδες και ομως ο γιατρος μου συγκρατημενος μου εκλεισε ραντεβου 2 εβδομαδες μετα και καναμε τον πρωτο μας υπερηχο στην 6η+2ημερες και ειδαμε σακο και το σπορακι μας .ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ 5Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ 6Η ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΣΑΚΟΣ.

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ

ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ. ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΟΒΟ.

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΗΝ ΑΓΧΟΝΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ

Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΑΝΩ

ΑΠΟ 2.500 Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ

ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕΚΑΜΙΑ 1Ο ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΑΣ :) :) :);) :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS EYXARISTW PARA POLY OLES GIA TIS APANTHSEIS SAS KAI THN SYMPARASTASH SAS!

EYXOMAI KAI SE SAS OTI KALYTERO KAI OTI EPITHIMITE NA ERTHEI GRHGORA...!KATALABAINW OTI EINAI NWRIS AKOMA ALLA SE SXESH ME THN XORIAKH NOMIZA OTI EPREPE NA FANEI KATI...ELPIZW NA PANE OLA KALA!

FILIA POLLA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ.ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.ΑΠΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ,ΣΕ ΚΑΜΙΑ 10 ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΕΑ.ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανησυχεις και γω οταν εμεινα εγκυος αν και δεν εκανα χοριακη ποτε μου ειπε η γιατρος να παω στην 6 βδομαδα για να φανει αλλιως δεν ειχε νοημα να παω νωριτερα. Καλη εγκυμοσυνη να χεις κοπελα μου με το καλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alvin έγραψε:

kalhspera koritsia!!

exthes molis mathame oti perimenoume mwraki,me xoriakh 3299 logika eimai sxedon tessarwn ebdomadwn!

alla shmera pou phgame ston giatro den eide tipota enw perimene na dei me tetoia xoriakh.......

kontevoume na trellathoume exete kamia exhghsh?????

Καλησπέρα! Μην ανησυχείς! Εγώ το είδα στην 7η εβδομάδα κι άκουσα και καρδιά! Συνήθως στις πρώτες εβδομάδες δεν φαίνεται τίποτα!! Θα δεις! Όλα καλά θα πάνε!!Με το καλά σου εύχομαι και μ'ένα γερό μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιαννα 83

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ

ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ????????????

Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ 1 ΥΠΕΡΗΧΟ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ

6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι τοσο αγχος!!!! Εγω εκανα υπερυχο 56 ευδομαδον και μου ειπε ο γιατρος -πωπω ειναι και μεγαλο- ενω εβλεπα μονο μια σκια. Μην ανισυχεις. Ολα θα πανε καλα, ειναι νωρις ακομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανησυχεις!!!Εννοειται οτι ακομα δεν φαινεται τιποτα!!!Στην 7η βδομαδα φαινεται ο σακος και αρχιζει να ακοθγεται η καρδουλα!Κανε λιγη υπομονη!Η χωριακη σου παντως ειναι τελειαα!!!

οσο για σενα gianna83 ξερω οτι οι εβδομαδες μετρανε απο την τελευταια μερα της περιοδου σου!Εσενα για να σου κανουν τοτε(στις 6) την εμβρυομεταφορα παει να πει (φανταζομαι) οτι ηταν λιγο μετα τις γονιμες μερες σου οποτε πρεπει να σαι 4η-5η βδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...