Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ψαριλα"


apis

Recommended Posts

Ειμαι καπου κοντα στην οωρηξια μου -μαλλον λιγο μετα και η οσφρηση μου "πιανει" μια εσανς ψαριλας..

Ειναι κατι που ειχα για λιγες μερες(δεν θυμαμαι ποιες στον κυκλο) και τον προηγουμενο μηνα και μετα εφυγε..

Δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα ουτε φαγουρα ουτε χρωματιστα υγρα ουτε πονο

Ειναι κατι που αρχισε με τις ελευθερες επαφες μου (πριν χρησιμοποιουσα προφυλακτικο και για δυο χρονια ημουν "καθαρη")

Ο καλος μου ειναι εξεραιτικα επιμελης με την υγιεινη του

Πρεπει να ανυσηχω(προσπαθω να μεινω εγκυος);; Δυο μερες μυριζω αυτη την αηδια.. Πειτε μου απο την εμπειρια σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίνα μια φορά που είχα το ίδιο σύμπτωμα η καλλιέργεια έδειξε garnerella vaginallis (κάπως έτσι).Δεν ήταν τίποτα.Πήρα κάτι χάπια και όλα οκ.Κάνε ένα κόπο να κάνεις μια καλλιέργεια.Μπορείς να την κάνεις και σε μικριβιολογικό εργαστήριο.Δεν χρειάζεται να πας στο γυναικολόγο σου. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απις μου,το προηγουμενο μηνα που ξεκινησα τις ελευθερες επαφες μου με τον αντρουλη μου,ειχα την ιδια μυρωδια στα υγρα μου ομως ολα ηταν καλα...μετα καταλαβα οτι ηταν απο το σπερμα !!!!οταν κανεις ελευθερα για 2 μερες συνεχιζουν και βγαινουν κατι υγρα τα οποια μυριζουν ΨΑΡΙ αλλα αμα δεν κανεις σεξ για 3 μερες και κανεις και το μπανακι σου θα διαπιστωθεις οτι καμια μυρωδια πλεον δεν θα εχεις!!!ειμαι σιγουρη!!!φιλακια πολλαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω 27 έγραψε:

απις μου,το προηγουμενο μηνα που ξεκινησα τις ελευθερες επαφες μου με τον αντρουλη μου,ειχα την ιδια μυρωδια στα υγρα μου ομως ολα ηταν καλα...μετα καταλαβα οτι ηταν απο το σπερμα !!!!οταν κανεις ελευθερα για 2 μερες συνεχιζουν και βγαινουν κατι υγρα τα οποια μυριζουν ΨΑΡΙ αλλα αμα δεν κανεις σεξ για 3 μερες και κανεις και το μπανακι σου θα διαπιστωθεις οτι καμια μυρωδια πλεον δεν θα εχεις!!!ειμαι σιγουρη!!!φιλακια πολλαααααα

Αργυρω ευχαριστω για την απαντηση

Μακαρι να ειναι αυτο που λες ! Εσυ το συζητησες καθολου με το γιατρο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ...αλλα αμα δω οτι αυτο γινεται και τις μερες που δεν εχουμε επαφες,τοτε θα του τηλεφωνησω σιγουρα.

αλλα εμενα συμβαινει μονο οταν το κανουμε και συνεχιζεται αλλες 2 μερες και μετα τιποτα καμια μυρωδια ασχημη.οκ παρατηρησε το κι εσυ και θα δεις οτι αυτο ειναι!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis μου καλησπερα κ εγω μετα τη γεννα για λιγες μερες ειχα αυτη την ασχημη μυρωδια που λες, τι ντους καθε μερα τιποτε αφου σιχενομουν τον ευτο μου εγω η ιδια μιλησα με το με γιατρο μου κ ηταν κολπιτιδα μου εδωσε μια θεραπεια κ απο τοτε ολα οκ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...