Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σήμερα θα έφερνα στον κόσμο την μπέμπα μου!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το σε νοιώθω απόλυτα είναι λίγο , αν σκεφτείς ότι και εγώ πριν δυο μέρες έκανα την ίδια σκέψη . Εγώ ένα χρόνο πιο πριν , το δικό μου και μένα κοριτσάκι θα γινόταν ένος έτους. Είχα ΠΗΤ 05/10/08 και το έχασα 28/05. Είδα το ποστ και τρελλάθηκα με την σύμπτωση.Μερικές ημερομηνίες δυστυχώς θα μας συνοδεύσουν για πάντα . Κουράγιο κοριτσάκι μου , σου εύχομαι γρήγορα μανούλα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΥΓΙΗ!!!!!ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ !!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, ΡΑΦΑΕΛ ΚΑΙ ΕΛΜΑΡΓΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!! ΟΛΟΨΥΧΑ!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthoula έγραψε:

ΡΑΦΑΕΛ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΘΥΜΑΣΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΠΙΜΕΛΙΤΗ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ?

κιτμιρίδης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ όλες κορίτσια.δεν μπαινω αυτες τις ημέρες πολύ γιατι μαζι με τον δικό μου μπέμπη έχω και της αδελφής μου τον μεγάλο 3χρονών και γινετε πραγματική μάχη στο σπίτι.δεν προλαβαίνω ούτε τουαλέτα να πάω.πήγα και είδα τον μπέμπη χτες το βράδυ είναι ομορφούλης και έχει τα χειλια της agelina joly άσχετο αλλά είναι ίδια.την ώρα που είμουν εκει σκεφτόμουν ότι θα ήμουν στο δίπλα κρεβάτι και εγώ αλλά δεν με πήρε απο κάτω ευτυχώς.δεν προκειτε να το ξεχάσω ποτέ.ο ανηψίος μου θα είναι κάτι που θα την θυμίζει κάθε μέρα.όταν θα τον βλέπω να μεγαλώνει θα φαντάζομαι πως θα ήταν η κόρη μου.είμαι καλά αλλά πονάω.δεν το ξεπερνάς ευκολα ιδιαίτερα αν είναι κάποιος σαν εμένα τόσο ευαισθητος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...