Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΑΑΑΑΑ.ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ......................


RUBELA

Recommended Posts

Ruby μου τώρα είδα τα τέλεια νέα σου!!!!συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!θε γίνεις μανούλα!!!!!

εύχομαι όλα να πάνε τέλεια πραγματικά!!!!και με μια τεράστια χοριακή το σάββατο!!!

φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 121
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

RUBELA έγραψε:

ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ

ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΕΝΤΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :cheer::cheer::cheer::cheer:;);););););):kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Είδες κοριτσάκι που αμφισβήτησες τον κο Πελαργό και νόμιζες ότι μου είπε ψέμματα, όταν έλεγε ότι από σένα έχει ήδη περάσει;;;;;; Ευτυχώς δεν σου κράτησε κακία!!!!

Τώρα τον ετοιμάζω να πάει σε mouritsa, Kleoxx...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΤΟΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ ΓΡΗΓΟΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΞΕΦΥΓΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ..............ΑΟΥΑ ΧΑΧΑΧΑ ΧΙΧΙΧΙ ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια :woohoo: ειμαι νεα στο forum σαν μελος δλδ,γιατι σαν επισκεπτης παρακολουθω το mammyland εδω και καιρο απο τοτε δλδ που μαθαμε οτι θα χρειαστει να κανουμε εξωσωματικη.Ο λογος που γραφω εδω πρωτη φορα ειναι γιατι θελω να στειλω τη θετικη μου ενεργεια και τη σκεψη μου στην rubela ευχομαι ολα να πανε καλα και μια τεραστια χοριακη :woohoo: ξερω τι σημαινει να περιμενεις και να αγωνιας .Και απο μενα λοιπον σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν με οποιοδηποτε τροπο να παρουν το μωρακι τους αγκαλια πολλα φιλια και ευχες να μας συμβαινουν μονο ομορφα πραγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Rubi

μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!

άντε να κάνεις και τη χοριακή και να ναι ΤΕΡΑΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ρουμπη μουυυυυυυυυ!!!!!!!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!! ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!!!!! μου εφτιαξες το βραδυ χτες και σημερα ξυπνησα μεσα στη τρελη χαρα!!!!!! εισαι μια εγλυουλα με ενα μικρο ρουμπακι στη κοιλιτσα!!!!!!!!!!!!!!! ευχομαι η χοριακες που θα κανεις να φτασουν 7986766875646455678987654 μοναδες!!!!!!! εεεεετσι εεετσι!!!!!!!!

εγω ειναι να αδιαθετησω σημερα,αλλα καμια ενοχληση δεν εχω προστοπαρων!!! ηρθε το πρωι η αδερφη του χρηστου να μου παρει αιμα για γενικες εξετασουλες και της ειπα να βαλει και ενα τεστακι εργαστηριου για εγκυμοσυνη!!!! και την πηρα τηλ για να τηη ρωτησω και της λεω ''τονιτσα μου τι εγινε με το τεστ??? αρνητικο ε?? θα αδιαθετησω ε??? ξερω ξερω μη μου πεις ...θα ξενερωσω παλι..'' και τι μου απανταει..........???????????????????? ''εεεε ασε τωρα εχω δουλιτσα,θα τα πουμε απο κοντα πιο μετα!!!!!!!!''

οταν εμεινε εγκυος η κολητη μας,δεν της το ειπε απο το τηλεφωνο και της το ειπε το μεσημερι μολις σχολασε για να μπορει να την αγγαλιασει κτλ... λετε ρε παιδια να εχει γινει το θαυμα?????? αλλα και να μην εχει γινει, τωρα εχω την ευχουολα της ρουμπιτσας μου!!!!!!! οποτε θα γινει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA μΑΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

ΟΛΗ Η ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΙΟ ΓΟΥΡΛΟΥ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρούλααααααααααααα!!!!!!!!!!!! Τι είπες τώρα;;;; θα μας τρελάνει τελείως η κουνιάδα;;;;;;;;;; Μακάρι κοριτσάρα μου!!!!! ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να με πάρεις τηλ. ή να μου στείλεις μήνυμα εεεε;;;;;;; :P :woohoo:

Ρούμπη μου καλημέρα!!!! :) :)

Φρόνιμα τώρα εεεε;;; ;) ;)

Φιλάκια στην κοιλίτσα και στα μαγουλάκια σου!!!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θειουλινα μου καλημερα!!!!!!!!!!!! δεν ειναι μια απιστευτη μερα η σημερινη??????? :)

η ρουμπη μας τα καταφερε!!!!!!!!!!!! και κρυβει στη κοιλιτσα της το ρουμπακι μας!!!!!! απο τωρα σκεφτομαι ποσο πολυ θα το κακομαθουμε αυτο το παιδι!!!!!! ιχιχιχιχιιχχιχιιχ

ασε εγω δεν πιστευω οτι θα ειναι θετικο,γιατι θα απογοητευτω μετα....αλλα τουλαχιστον εχω την ελπιδα!!! ιχιχιχιχιχιχχι και να μην ειμαι τωρα,θα ειμαι τον αλλο μηνα!!!! :) μετα απο χτες βραδυ που εκλαιγα μονη μου σαν την μουρλη απο τη χαρα μου με τη ρουμπη μας, εχω γεμισει αισιοδοξια!!!!!!!!!!! ολες μας θα τα καταφερουμε!!!!! θα το δειτε!!!! θα δειτε που αυτο τον χειμωνα θα ημαστε ολες με κατι κοιλιεςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!! τερααααααααααστιες!!!!!!!!!!

καλα η κουνιαδα θα μας στειλει αδιαβαστες!!!!!! χιχιχιχιχιχιχι την ξαναπηρα τηλεφωνο και μου ελεγε κατι κουλα, οτι εβαλε το τεστακι και βγηκε αρνητικο ΑΛΛΑ περιμενει κι αλλο(εντομεταξυ με τα εργαστηριακα τεστ δεν περιμενεις ποτε,δειχνουν στο δευτερολεπτο!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα μας τρελάνει τελείως πες της;;;;!!!!!

Αφού βγήκε αρνητικό, γιατί κάνει και δεύτερο;;;;

Τέλος πάντων! Υπομονή! Και όπως λες, δε θα'ναι αυτό, θα'ναι τον άλλο!!!

Ουφφφφφφφφφφφφφφφφ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου...Ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι...Και να προσεχεις τον εαυτο σου απο δω και μπρος....

Φιλακια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SINXARITIRIAAAAAAAAAAAAAA RUBELA MOU NA EXEIS MAI TELEIA EGIMOSINH KALI MOU !!!!

OSO GIA SENA MIKROULAXRISTOS SOU EFXOMAI OLOPSIXAAAAAAAAAAAA NA SOU FEREI MONO 8ETIKA NEA I KOUNIADA SOU AN MALON K APO SEN APERASE O PELARGOS XIXIXIXI K APLA DEN TO KSEREIS AKOMI XIXIXIXI!!!!!

ADE K STA DIKA MAS KORITSIA !!!!!!!!!!!!!

PITE KALE TOU PELARGOU NA ER8EI K APO EDO MI MAS KSEXASEI MAI K EINAI STIN PERIOXI MIN APOMAKRIN8EI XIXIXIXI!!!!!!!!! FILIA SE OLES

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΜΟΥ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ.................ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ.................ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ran έγραψε:

πολλα συγχαρητηρια ρουμπι με το καλοοοοοο....τελικα η χοριακη μου και μενα θετικηηηηη.με το καλο τα νινακια μας!!!

ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΜΑΖΙ ΘΑ ΓΕΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ;););););););)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :cheer::cheer::cheer::cheer:

ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μπραβο σας με το καλο, να εχετε μια τελεια εγκυμοσυνη. και για τις υπολοιπες που περιμενουν ερχετε συντομα και η σειρα τους αυτο να σκεφτονται και ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Άντε να πάρω θάρρος κι εγώ που είμαι στην αναμονή!

Εύχομαι να σου βγει μία τεράστια χοριακή και να έχεις όχι ένα μωρό αλλά δίδυμα ή και τρίδυμα!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...