Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννηθηκε το αγορακι μου!(maraki_1978)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Vivi1979,matakiaEfh σας ευχαριστω πολυ πολυ κοριτσακια μου!

Kalypso μου πραγματι ειναι πολυ περιεργο συναισθημα!Την πρωτη φορα που τον ειδα να εχει λοξυγγα εκλαιγα με λυγμους γιατι θυμηθηκα τον λοξυγγα που ειχε μεσα στην κοιλια μου!Και επειδη εχει λοξυγγα συνεχεια τωρα δωστου κλαμα εγω!Τον παιρνω αγκαλια να ηρεμησει και νομιζω οτι ειναι μεσα στην κοιλιτσα μου ακομη!Αλλα το θεικο το κανει ο αντρας μου!Τον βαζει πανω στη κοιλια του μπρουμυτα και οταν κουνιεται το μωρο λεει τωρα μπορω να καταλαβω λιγο πως ητανε να τον εχεις στην κοιλια σου!Και ξανα κλαμα η δικια σου!Χθες παλι πηγαμε για ενα καφεδακι γρηγορο!Ειναι και οι γονεις μου εδω και κρατησανε το νινακι!Μου λεει μπρος σηκω παμε βολτιτσα να νιωσεις καλυτερα!Εεε εκει που καθομασταν μου βγαζει το κιν και μου δειχνει ενα βιντεο που ειχε τραβηξει στο μαιευτηριο.Ξαπλωμενη εγω με τον καρδιοτοκογραφο και να με ρωταει που θα μοιαζει το μωρο?Του λεω θελω να εχει την μυτουλα σου τα αυτακια σου τα χειλακια και τα ματακια σου!Ξανα κλαμα!Παρεπιπτοντως ειναι ιδιος εγω!χαχαχαχααχα! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου γλυκό!!!

Γέννησες κι εσύ!!!

Να σου ζήσει ο κούκλος σου!

Γεννήσαμε όλες μαζί και δεν προλαβαίνω να διαβάζω τα νέα σας!!!

Να είναι καλοφωτισμένο και γερό!

Να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε σε κάθε του στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχας πολλα συγχαρητηρια!!!να σας ζησει το μωρακι σας αν γινει γερο δυνατο ευτυχισμενο και να δει τη ζωη του να απλωνεται στα ποδια του οπως αυτο θα θελει!!Να χεται μια τελεια οικογενεια ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΖΩΗ!

Μου θυμησες τα διακα μου πολυ προσφατα,πριν 2 μηνες και προσπαθω τωρα να μαζεψω τα δακρυα μου!!

Να σαι καλα και παντα ευτυχισμενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Εγω τώρα κλαίω απο συγκίνηση .........σνιφ.........

καλά τι περιγραφή είναι αύτη Μαρακι μου ....σνιφ....

Να σου ζήσει το παιδάκι σου κοπέλα μου :woohoo: :woohoo:

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΙ ΣΟΥ :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...