Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννηθηκε το αγορακι μου!(maraki_1978)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαράκι μου με συγκίνησες πολύ!!!

Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να είναι καλότυχο το μωράκι σου και πάντα υγιές και ευτυχισμένο!!!

Προσπαθώ να φανταστώ πως θα είναι και η δική μου γέννα, αλλά νομίζω πως αν δεν το ζήσουμε αυτό το θαύμα δεν θα μπορέσουμε ποτέ να κατανοήσουμε τα υπέροχα συναισθήματα που θα μας πλημμυρίσουν!!!!

Να 'σαι καλά κορίτσι μου και καλή λοχεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι να σου ζήσει!! Υγεία πάνω απ'όλα!! Φοβερό συναίσθημα, όντως!! Εγώ ήδη 2 μηνές μετά και παρόλα αυτά είναι φορές που δεν μπορώ να το πιστέψω!! Με κοιτάει στα μάτια και μου γελάει.. Λιώνωωωω!! Και που είσαι ακόμα!! Τώρα αρχίζουν τα καλά!!

Και πάλι να σας ζήσει.. να τον καμαρώνετε!! Καλή λοχεία και σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπεροχη η περιγραφη σου!!!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ,ΝΑΝΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ !!!!!!!Φιλακια στα μπουτακια του μπεμπουλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΕΙΔΕΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ? ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 14 ΜΗΝΩΝ ΠΙΑ, ΠΟΥ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ Κ ΝΙΩΘΩ ΕΤΣΙ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ...

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ δυνατά τα συναισθήματα

κ τόόόόσο έντονες οι στιγμές του τοκετού.....

Ήμουν κ εγώ τόσο χαρούμενη όσο εσύ

παρ´όλους τους πόνους κ την ταλαιπωρία,

τα μωρά μας αξίζουν την καλύτερη ...είσοδο

στην νέα τους ζωή,

χωρίς υστερίες, φωνές, νεύρα........!

Να σου ζήσει το αγοράκι σου

κ σαν λίγο μεγαλύτεροι εμείς (χαχαχα! 44 ημερών

είναι το μπεμπάκι μου) σου στέλνουμε τα φιλιά μας

κ ευχές για να είναι απολαυστικες

όλες οι στιγμές σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου να σου ζησει ο μπεμπης σου να ναι γερος και δυνατος

παντα κλαιω οταν διαβαζω μια καινουργια γεννα ειναι πιστευω οτι πιο ωραιο μπορει να ζησει μια γυναικα

ευχομαι τα καλυτερα σε σενα και τον μικρουλη σου και στην οικογενεια σου

και σε ολες για ακομα μια φορα να γινουν συντομα μανουλες και γω θελω δευτεροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο μου λειπει πολυ που χαιδευα την κοιλιτσα και ολα τα αλλααααααααααααααααααααααααααα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!!!!

ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΟΥ- ΔΕ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΔΑΚΡΥΣΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!!!!! ΘΑ ΕΙΣΤΕ 2 ΥΠΕΡΟΧΟΙ ΓΟΝΕΙΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαθε φορα που διαβαζω τις εμπειριες σας....

Θυμαμαι κι εγω την δικη μου..

(και ανυπομονω να το ξαναζησω ΠΟΛΛΕΣ φορες)..!!

Τοσος πονος και ταλαιπωρια ξεχνιουνται

μπροστα στο ΘΑΥΜΑ..!

Να σας ζησει το μωρακι σας..!

Να σας γεμιζει ευτυχια καθε λεπτο που περναει

και να ειστε γεροι να το καμαρωνετε οπως ποθειτε.

Καλη λοχεια κουκλα μου και ολα να κυλαν

ομορφα στη νεα σας ζωη..!!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου,να σας ζήσει ο μπεμπούλης!

Πάντε γερός,τυχερός και ευτυχισμενος! :laugh:

Με συγκίνησε η εμπειρία σου,και σχετικά με τον θηλασμό πάλεψε το,θα τα καταφέρεις!!! :woohoo:

Καλή λοχεία και πολλά φιλιά στον μπέμπη! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki μου γεια σου κοπελάρα μου

α ρε θηρίο μπράβο σου

άργησες λίγο

ταλαιπωρήθηκες αλλα τα κατάφερες να σου ζήσει ο κούκλος σου

και περιμένω κάποια στιμή να κάνουμε όλες μαζί οι μανουλες του οκτώμβρη γεννέθλια σε κανα παιδότοπο

να το χαίρεσαι και να ειναι πάντα καλότυχος

πολλα πολλά φιλιά στο λαινμάκια και τα μαγουλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κοριτσακι μου να σου ζησει το ομορφο μωρακι σου.ειμαικαι εγω μανουλα το εχω ζησει και εγω αυτο το θαυμα τρεις φορες.αν και εχουν περασει τα χρονια αυτες οι στιγμες δεν ξεχνιουντε με τιποτα.ευχομε καλη λοχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου να σου ζήσει ο μικρούλης, να είναι πάντα υγιής και καλότυχος!!!

Δεν είναι φοβερή η αίσθηση την ώρα που έχει βγει το κεφαλάκι και γλυστράει από μέσα σου σαν ψαράκι??

Ανυπομονώ να τα λέμε πάλι οι μανούλες του Οκτώβρη....

Φιλάκια πολλα και στους δύο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπέρα!!!!Σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!Ηλεκτρα οντως η αισθηση εκεινη την στιγμη ειμαι κατι παραπανω απο απιστευτη!Επισης οταν ειχα διαστολη 5 ξεχασα να σας πω οτι εσπασαν τα νερα απο μονα τους!Αλλη φοβερη στιγμη!Γι'αυτο μαλλον πηγα κατευθειαν στο 10αρι!Ενιωσα ενα κτουπ χαμηλα στην κοιλια λες και με κλωτσησε ο μπεμπης και μεσα ζεστα νερα αναμεσα να τρεχουνε και ενα ξαλαφρωμαααα!!!!Οποτε οσα κοριτσακια δεν εχουνε γεννησει να μη φοβουνται!Αν σπασουνε νερα θα το καταλαβετε σιγουρα!

Αυτο που με ανυσηχησε λιγο ητανε οτι εκλαιγα συνεχεια!Τωρα με πιανει μονο το απογευμα!Πριν ομως εκλαιγα συνεχεια!Απο συγκινηση!Ελεγα καλα ο κοσμος γενναει παιδια και χαιρεται εγω τι κλαιω σαν την χαζη?Αλλα ενταξει νομιζω ειμαι καλυτερα!Και δεν ξερω αν εχει συμβει σε καποια κοπελα απο εσας(θα βγαλω και αναλογο ποστ)αλλα μου λειπει η κοιλια μου!Θελω να ξαναμεινω εγκυος!Περιεργο δεν ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ Κ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι!! πωπω τι ομορφη περιγραφη συγκινηθηκα πολυ!!!!!

και με εκανες περισσοτερο να περιμενω αυτη την στηγμη..πρωτα ο Θεος βεβαια!!

Να σας ζησει ο παιδαρος σας!! να τον χαιρεστε!!

παντα γερος κ δυνατος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAKI ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ....ΗΔΗ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...& ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ...ΕΓΩ ΚΛΑΙΩ ΗΔΗ!!!ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vivi1979,matakiaEfh σας ευχαριστω πολυ πολυ κοριτσακια μου!

Kalypso μου πραγματι ειναι πολυ περιεργο συναισθημα!Την πρωτη φορα που τον ειδα να εχει λοξυγγα εκλαιγα με λυγμους γιατι θυμηθηκα τον λοξυγγα που ειχε μεσα στην κοιλια μου!Και επειδη εχει λοξυγγα συνεχεια τωρα δωστου κλαμα εγω!Τον παιρνω αγκαλια να ηρεμησει και νομιζω οτι ειναι μεσα στην κοιλιτσα μου ακομη!Αλλα το θεικο το κανει ο αντρας μου!Τον βαζει πανω στη κοιλια του μπρουμυτα και οταν κουνιεται το μωρο λεει τωρα μπορω να καταλαβω λιγο πως ητανε να τον εχεις στην κοιλια σου!Και ξανα κλαμα η δικια σου!Χθες παλι πηγαμε για ενα καφεδακι γρηγορο!Ειναι και οι γονεις μου εδω και κρατησανε το νινακι!Μου λεει μπρος σηκω παμε βολτιτσα να νιωσεις καλυτερα!Εεε εκει που καθομασταν μου βγαζει το κιν και μου δειχνει ενα βιντεο που ειχε τραβηξει στο μαιευτηριο.Ξαπλωμενη εγω με τον καρδιοτοκογραφο και να με ρωταει που θα μοιαζει το μωρο?Του λεω θελω να εχει την μυτουλα σου τα αυτακια σου τα χειλακια και τα ματακια σου!Ξανα κλαμα!Παρεπιπτοντως ειναι ιδιος εγω!χαχαχαχααχα! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...