Μετάβαση σε περιεχόμενο

μετα απο εγκυμοσυνη...?


mama_xina

Recommended Posts

αγαπουλες μου...εχω μια απορια! ξερω οτι θα τρεξετε να με βοηθησετε γιατι ειστε φιλες! καθε γνωμη ειναι σημαντικη!!!

ερωτηση: μετα την εγκυμοσυνη μου ειχα για ενα μηνα αιμα...λογικα αυτα ηταν τα λοχεια...πιστευω εγω...τωρα ομως εχω σνεχεια υγρα! περιεργης μορφης αλλα οχι ροζ η κοκκινα! ασπρα κ διαφανα!

αυτο ειναι νορμαλ?

το εχω εδω και 10μερες...κ στο γιατρο εχω ραντβου σε 6μηνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ!!!! Θα μου πεις τοτε γιατι γράφεις?Θα σου πω ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! :-)

το μονο που θελω να πω ειναι δεν πας να κανεις μια εξεταση κολπικων υγρων σε εναν μικροβιολογο ??? Ετσι απλα για τσεκ!!!! Μπορεις παλι να παρεις ενα τηλ τον γιατρο σου και καντου την ερωτηση!

Λεω εγώ τωρα!!!!

:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina (πολύ ωραία φωτο by the way! :P ) δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο, ελπίζω να σε βοηθήσουν τα κορίτσια αλλά φαντάζομαι καποια μολυνσούλα, μήπως είναι. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΜΑ ΧΗΝΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οοοοοοουφ! πραγματικα η λεξη φυσιολογικο με εκανε χαρουμενη!!!

θα παω να το ψαξω αλλα ηθελα να ακουσω και την γνωμη των ...ειδικων ...την δικη σας δηλαδη!!!!

ευχαριστω για το σχολιο της φωτο....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JUST ASKING...ΧΑΖΕΥΑ ΣΤΗΝ ΤΙΒΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΑ ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΗΛΙΑΔΗ ΝΑ ΛΕΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΤΙΜΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!!!!!

ΤΕΣ ΠΑ....ΑΣΧΕΤΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...