Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενδοεπικοινωνία


Recommended Posts

Κορίτσια Καλησπέρα,

Έχω πολύ καιρό να μπω στο φόρουμ γιατί έχουμε πολύ τρέξιμο στο γραφείο...

Θέλω τη γνώμη σας για: ενδοεπικοινωνία - Ποιά προτέινεται να πάρω?

Δεν με ενδιαφέρει να έχει κάμερα αλλά καλή εμβέλια.

Περίμενω τις προτάσεις σας, ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρομοίως ficher price και λειτουργεί άψογα 2 ορόφους πάνω ακόμα και στη σοφίτα.

Η αδελφή μου που έχει chicco δεν πιάνε καλά ούτε στη βεράντα τους .. και με πολυ θόρυβο (δεν θα τη συνιστούσα σίγουρα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρομοίως ficher price και λειτουργεί άψογα 2 ορόφους πάνω ακόμα και στη σοφίτα.

Η αδελφή μου που έχει chicco δεν πιάνει καλά ούτε στη βεράντα τους .. και με πολυ θόρυβο (δεν θα τη συνιστούσα σίγουρα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΩ ΕΝΑ ΜΕ ΚΑΜΕΡΑ (ΚΑΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΛΗΨΗ) KAΛΟ ΚΑΙ ΒΟΛΙΚΟ ΚΑΘΩΣ ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΑΚΙ ΟΠΟΤΕ Κ ΘΟΡΥΒΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΠΟΤΕ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ Κ ΤΡΕΧΩ ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω τον καλυτερο.Ειναι της chicco κ ποιανει ακομα κ τους απο πανω!! :laugh: :angry: (εχουν αλλη μαρκα,αλλα εκπεμπουν στην ιδια συχνοτητα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις εχουμε την ντισνει αριετε

αυτη που ειναι στο μωρο ειναι κορνιζα για φωτο

και δεν την βαζεις διπλα στο μωρο την εχω στη συρταριερα

ειναι πολυ καλη ακουγεται πολυ καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ PHILIPS ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΚΟΜΗ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΗ ΠΑΘΕΙ ΤΠΤ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ...ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΤΑ ΜΩΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω της fisher price εχω μηνει πολυ ικανοποιημενη και ακουω και το παραμικρο κιχ!!

του την εχω βαλει στο δωματιο του απο οταν ηταν 11/2 μηνων βεβαια δεν χρειαζεται να ειναι πολυ κοντα στο κρεβατακι του την εχω σε αρκετη αποσταση απο το κρεβατι του μικρου και ακουω μια χαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeis exoume fisher price alla an agoraza tora tha eperna avent , ena vradu arxise na paizei mousiki san radio prpei na epiane kapoia suxnotita kati skulolaika stis 4 to proi k meta apo kana misaoro ksena,anatrixiasa ,vre mpas k mou bgei mpouzoukovia?xaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω της φισερ ειχα και με βολευε γιατι οταν ηθελα να πλενω τις αυλες μου το επαιρνα μαζι μου και ειχε και το φωτακι που μου εδειχνε αν εκλαιγε το μωρο σε περιπτωσης που δεν ακουγα λογω φασαριας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ όλες σας για τις απαντήσεις :)

Αλήθεια αυτή η σούπερ ενδοεπικοινωνία που παίζει και μπουζούκια έχει εξτρά χρέωση????? :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν μενετε σε πολυκατοικια και υπαρχουν

και αλλοι με το ιδιο μοντελο ενδοεπ/νιας

με σας, να ξερεις οτι υπαρχει πιθανοτητα

να τους ακουτε η να σας ακουνε!

Οι διπλανοι μας μια μερα με ρωτησανε

αν εχουμε τετοιου ειδους συσκευη, επειδη

ακουγανε ενα παιδακι συναιχως. Τελικα ηταν

το παιδακι αλλου οροφου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΨΑΧΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ. ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΤΗΣ PHILIPS ΤΗΝ AVENT DECT SCD 520/00. ΤΙΜΗ ΣΤΟ ΝΤΕΡΝΕΤ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ SITE ΑΠΟ 100 ΕΥΡΩ ΕΩΣ 150. ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ? ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Γεια σας μανούλες!

έχω καιρό να μπω στο σάιτ αλλα, με τους κωδικους αν τους ξεχνας τι περιμενεις..

εγω γεναω φεβρουάριο με το καλό..

θέλω να ρωτήσω, γιατί ξέρω πως η ενδοεπικοινωνία είνναι πολύ χρησιμη αν δεν θες να κατασκηνωσεις εξω απο την πορτα του μωρου...

μπορω να την ξεκινησω απο τη μερα που θα μπει το νεο μελος στο σπιτι ετσι δεν ειναι; η δεν κανει;

και τοσα που διαβασα για την φισερ πραις.. τετοια θα παρω κι εγω.. χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...