Μετάβαση σε περιεχόμενο

EIMAI EGKYOS!!!!


Recommended Posts

Εχω παθει σοκ βεβαια....Υπολογιζα να κανω 2ο μωρο λιγο αργοτερα αλλα αφου ήρθε τώρα..καλοδεχούμενο!! Είμαι λίγο αγχωμένη, θα τα βγάλω πέρα???θα είναι πολυ μωρα κ τα δυο!!:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 198
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ.ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝΕ ΜΑΖΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΖΗΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ.ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝΕ ΜΑΖΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΖΗΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ.ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝΕ ΜΑΖΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΖΗΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΙΩΑΝΝΑ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!!!

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΟΥ!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ......;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΙΩΑΝΝΑ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!!!

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΟΥ!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ......;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΙΩΑΝΝΑ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!!!

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΟΥ!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ......;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

156882g82qpu0ale.gif

Συγχαρητήρια Κατερίνα μου.Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη.Να μας κρατάς ενήμερες για την πορεία της.

Μάλλον μπερδεύτηκα γιατί δεν είχα διαβάσει από την αρχή όλο το τοπικ.

Λοιπόν τώρα που τα ξέμπλεξα-ΜαρίαΙωάννα συγχαρητήρια και σε εσένα για τη δεύτερη εγκυμοσύνη σου.Με το καλό κορίτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

156882g82qpu0ale.gif

Συγχαρητήρια Κατερίνα μου.Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη.Να μας κρατάς ενήμερες για την πορεία της.

Μάλλον μπερδεύτηκα γιατί δεν είχα διαβάσει από την αρχή όλο το τοπικ.

Λοιπόν τώρα που τα ξέμπλεξα-ΜαρίαΙωάννα συγχαρητήρια και σε εσένα για τη δεύτερη εγκυμοσύνη σου.Με το καλό κορίτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

156882g82qpu0ale.gif

Συγχαρητήρια Κατερίνα μου.Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη.Να μας κρατάς ενήμερες για την πορεία της.

Μάλλον μπερδεύτηκα γιατί δεν είχα διαβάσει από την αρχή όλο το τοπικ.

Λοιπόν τώρα που τα ξέμπλεξα-ΜαρίαΙωάννα συγχαρητήρια και σε εσένα για τη δεύτερη εγκυμοσύνη σου.Με το καλό κορίτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΖΗΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η 3,5 ΕΤΩΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ 3 ΜΗΝΩΝ ΜΠΕΜΠΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΖΗΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η 3,5 ΕΤΩΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ 3 ΜΗΝΩΝ ΜΠΕΜΠΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΖΗΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η 3,5 ΕΤΩΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ 3 ΜΗΝΩΝ ΜΠΕΜΠΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Χριστός Ανέστη!  Κι εγώ χθες έφαγα πολύ! Ευτυχώς δεν έχουμε άλλα τραπεζωματα αυτές τις μέρες!! Εγώ έκανα καμπύλη ζαχάρου νωρίς στην εγκυμοσύνη οπότε ευτυχώς δεν έχω τέτοιες μέρες να κάνω εξετάσεις!  Το σίγουρο είναι ότι αυτή τη βδομάδα θα τρώω παραπάνω. Ειδικά γλυκά!  Καλή επιτυχία με την καμπύλη όσες κάνετε αυτές τις μέρες! Εγώ είχα και νεράκι μαζί μου για να πίνω και να αποφύγω την αναγουλα από τη γλυκόζη.Κι ένα βιβλίο για το δίωρο που περίμενα να περάσει κάπως η ώρα!
    • Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου! Μόνο εχθές έφαγα πολύ φαγητό μπορώ να πω. Ευτυχώς εκτός απο το πρωινό μου, που γενικά τρώω μπισκότα, κουλουράκια και τσουρέκι γενικά... δεν έχω φάει άλλα γλυκά θα έλεγα. Αν σκεφτείς ότι ουσιαστικά πάντα κάνω 2 καλά γεύματα και πριν την εγκυμοσύνη και κατά τη διάρκεια... μια χαρά νομίζω είμαι. Απλά το μεσημεριανό μου είναι περισσότερο απ' ότι προ εγκυμοσύνης. Αν δεν είχα θυρεοει΄δή, πιστεύω θα ήταν και λιγότερα τα κιλά... αλλά και πάλι καλά είμαι νομίζω.
    • Χαχα νομίζω οι περισσότεροι το παρακάναμε λίγο αυτές τις μέρες! Κι εγώ που έχω θέμα με το σάκχαρο τρώω κάθε μέρα γλυκό! ( Ευτυχώς εμένα με πειράζουν περισσότερο τα φρούτα απ' τα γλυκά.) Απλά την προηγούμενη της καμπύλης και ιδίως το βράδυ να φας κανονικά κι όχι πολύ αργά! Όπως κάνεις δλδ στην δίαιτά σου! Καλά να περάσετε στη βάφτιση! 🤗 Εμείς σε Γιώργηδες θα πάμε σμρ, άλλο φαΐ πάλι 😀
    • Καλημέρα!  Άστα να πάνε πολύ φαγητό αυτές τις μέρες κ έχουμε κι άλλες 2 σιγουρα🤣🤣 Κ εγώ που υποτίθεται απάνω διατροφή αυτές τις μέρες άστα, να δω πως θα ζυγιστω την Τετάρτη που θα πάω στην διατροφολογο😭 Ποτε έχεις καμπύλη? Εγώ λογικά αφού την Πέμπτη έχω γιατρό μάλλον θα μου πει για την επόμενη εβδομάδα!
    • Κορίτσια καλημέρα πως είστε ; μμμ κορίτσι μου ακόμα με μπερδεύει λίγο το τεστ σου δεν μπορω να καταλάβω  🤔 όντως φαίνεται κάτι αλλά το βλέπω σαν γκρι χρώμα.. μπορεί ακόμα να είναι νωρίς 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...