Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΛΥΚΑ ΟΕΟ?????


RUBELA

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γλύκα έγραψε:

RUBELA έγραψε:

περιπου 465 δε θυμαμαι ρε, απο τις τσιριδες και το κλαμα και το γελιο δεν καταλαβαινα τι μου ελεγε ο ανθρωπος :P:P:P

Εσυ δεν άντεξες και το έκανες ε???

Τρελοκομείο... είχες κοτσια μπραβο σου...

Τελειααααααααααααααααααααα :cheer::cheer::cheer:[/quote:1tvygz28]

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΙΝΑΙ ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΛΕΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΣΚΟΥΡΙΝΕΙ.... :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ......ΕΤΣΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΛΕΕΙ... ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια συγχαρητηρια και με τα καλό και ο σάκος,οι πρώτοι χτύποι της καρδιάς, όλες οι εξετάσεις να είναι αριστες...με το καλό η γέννα, με το καλό το μεγάλωμα...ωχ ας με σταματήσει κάποιος...το φτασα πολύ μακριά!!!!!

χιχιχι

Και στα δικά μας οι ξε-εγκυες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

Κοριτσια συγχαρητηρια και με τα καλό και ο σάκος,οι πρώτοι χτύποι της καρδιάς, όλες οι εξετάσεις να είναι αριστες...με το καλό η γέννα, με το καλό το μεγάλωμα...ωχ ας με σταματήσει κάποιος...το φτασα πολύ μακριά!!!!!

χιχιχι

Και στα δικά μας οι ξε-εγκυες!!!!

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣ........... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!1

ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ΞΕ-ΕΓΚΥΕΣ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκα μου μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

πολυ χαιρομαι για σεναααααααααααααα να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και μπορει να εχεις και δυο νινακια αχ τι ευτυχια και στα δικα μας οσες δεν εχουμε

ρουμπη μου και σε εσενα καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!! και εσυ νομιζω εχεις μπει ιδη στο club!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

α θα πρεπει να βαλεις πουλμαν να ανεβει η παλιοπαρεα στην θεσσαλονικη να το γιορτασουμε χαχαχαχα!!!!!!

Μη μου βάζεις ιδέες!! :laugh: Εγώ το βάζω το πούλμαν.

Μην τυχόν δεν έρθετε όμως. Θα κατεβώ και θα σας παρω αλυσοδεμένες. :blink:

Ξέρεις το ίδιο πούλμαν θα χρειαστείς κι σύ για υτη βάφτιση της μικρής σου!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες ε; οτι θα ειναι mammyland βαπτιση θα ειναι κουμπαρες απο το μαμμυλαντ και φιλες δεν μπορει να λειπουν οπως και η φωτογραφιες της δημητρας, αχ με ανχωσες τωρα πρεπει να χασω τα κιλα της εγκυμοσυνης πως θα κανω την εμφανιση μου χαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μπραβο,συγχαρητηρια :):cheer::)

Τα καταφερες επιτελους

Ευχομαι ολα να πανε καλα και η μικρη Μαγδουλα να αποκτησει συντομα αδερφακι η αδερφακια :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή και Ολια

σας ευχαριστω πολύ για τις ευχές!!! :cheer:

Ολια σου ευχομαι να εχεις μια εύκολη γέννα και να κρατησεις το νινάκι σου αγκαλίτσα. :)

Φωτεινή σου εύχομαι όσο γίνεται πιο γρήγορα να περάσεις στο club. :):) Εστειλα μήνυμα στον πελαργό. ;)

Φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα έγραψε:

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!! :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Εχω θετική χοριακήηηηηηηηηηη!!!!

Τρα λαλαλαλαλαλαλα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σε 2 μερες βεβαια θα ξανακανω χοριακη για να το παρακολουθησουμε και την Πέμπτη θα παω για να δει σακο ο γιατρος. Αχχχ... μακαρι να πανε ολα καλα... :S Εχω καει στο χυλό και φυσάω και το γιαουρτι, οπως βλεπετε... :P:P

Κοριτσια σας ευχαριστώ τοσοσ πολυ για τις ευχούλες και το ενδιαφέρον.

Ξερω ότι νιωθουμε τοσο πολυ η μία την άλλη... :)

Οποτε ξερετε ότι μεσα απο τα βάθη της καρδιας μου σας ευχομαι μια απο τα ιδια το συντομοτερο. :kiss::kiss::kiss:

Ρουμπελάκι αντε νμίζω οτι εισαι η αμεσως επομενη απο μένα. ;)

Θελω να διαβασω ένα τεραστιο ΝΑΙ και απο σενα. Ενταξει??????????????????????????? :blink:

ΓΛΥΚΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ !!! :woohoo:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ !!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΧΑΡΗΚΑ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΩΠΩ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΑ !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ (ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΥΧΤΑ :silly: ) :woohoo:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ

ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΤΗΣ ΜΑΓΔΟΥΛΑΣ!!! :kiss::kiss::kiss:

ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ !!! :woohoo:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ !!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΧΑΡΗΚΑ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΩΠΩ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΑ !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ (ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΥΧΤΑ :silly: ) :woohoo:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ

ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΤΗΣ ΜΑΓΔΟΥΛΑΣ!!! :kiss::kiss::kiss:

ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα σου εύχομαι καλή επιτυχία κι όλα να πάνε καλά αύριο στον γιατρό!! Με το καλό και καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!!

Ρουμπέλα μου... όλα καλά και για σένα!! Πολύ χάρηκα με τα νέα σας κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Αυτα κι αν ειναι νεα!!! :woohoo: Συγχαρητηρια Γλυκουλα μου!!!χαρηκα παρα πολυ για σενα κι ευχομαι και σε ολα τα κοριτσια να ερθει γρηγορα η σειρα τους :) Ειχα τοσο καιρο να μπω και με περιμεναν τα χαρουμενα νεα σου,αυτα ειδα μολις μπηκα!Μπραβο!Καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου.Πολλα πολλα φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΛΥΚΑ ΟΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟ...

ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΕΧΑΣΑ...ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ...ΕΧΕΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙ!

ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΚΑΜΙΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...