Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!


VENI

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 518
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Δεν είμαι μαμά, αλλά ετοιμάζομαι να γίνω νουνά και το διασκεδάζω πάρα πολύ

Η κολλητή μου ,η μαμά, που δεν έχει ιδέα από τεχνολογία μου ζήτησε να κάνω μια έρευνα αγοράς μέσω internet.

Δείτε τι ανακάλυψα

http://www.bycleo.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είμαι μαμά, αλλά ετοιμάζομαι να γίνω νουνά και το διασκεδάζω πάρα πολύ

Η κολλητή μου ,η μαμά, που δεν έχει ιδέα από τεχνολογία μου ζήτησε να κάνω μια έρευνα αγοράς μέσω internet.

Δείτε τι ανακάλυψα

http://www.bycleo.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ.ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ.VENI ΟΙ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΑ ΥΠΟΨΗΝ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ(ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ.ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ.VENI ΟΙ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΑ ΥΠΟΨΗΝ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ(ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΥΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΩΣ ΝΑ ΑΣ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΗΤΑΝ."ΜΙΑ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ".ΣΑΝ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ...........

ΧΑΖΟ Ε; ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΥΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΩΣ ΝΑ ΑΣ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΗΤΑΝ."ΜΙΑ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ".ΣΑΝ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ...........

ΧΑΖΟ Ε; ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Sandy7280 έγραψε:

Μπράβο κι από μένα Μαμά Μαριλένας....Πολύ γλυκό κειμενάκι!!! Συγγνώμη που δεν σου ευχήθηκα πριν για τη βάφτιση της μικρής σου, αλλά απορροφήθηκα από τα γραφόμενα της Μούσας για το αίμα... Να τη χαίρεσαι κοπέλα μου και με το καλό...!!! ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandy7280 έγραψε:

Μπράβο κι από μένα Μαμά Μαριλένας....Πολύ γλυκό κειμενάκι!!! Συγγνώμη που δεν σου ευχήθηκα πριν για τη βάφτιση της μικρής σου, αλλά απορροφήθηκα από τα γραφόμενα της Μούσας για το αίμα... Να τη χαίρεσαι κοπέλα μου και με το καλό...!!! ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katiakondaki έγραψε:

VENI ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΤΙΜΗΣΟΥΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΤΙΜΗΣΟΥΜΕ.
thanks
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katiakondaki έγραψε:

VENI ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΤΙΜΗΣΟΥΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΤΙΜΗΣΟΥΜΕ.
thanks
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...

Veni mou Kalispera,

Molis eida to minima....

... kai psaxnoume gia prosklitiria gia ti vaptisi tou mpempi mas. Skeftomouna kati me anemomilo. Eida ena alla den katalava ean einai zografia o anemomylos h pragmatikos kolimenos.

ean exei o antras sou kamia protasi kai kostos (einmai athina) steile mou se parakalo minima.

efxaristo!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε,κανει ο αντρουλης μου ωραια πραγματα..μολις τελειωσει το δικο μας θα σας το ανεβασω να το δειτε ειναι πολλυ χαρουμενο!!!!!!!!!!!!

gioupi μου θα σου στειλω π.μ.

φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...