Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ


katsaridoula

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ωραια.μαυρο ασπρο θα το κανω το πηρα αποφαση.μου αρεσε και το μπεζ χρυσο αλλα θα ειναι πιο δυσκολο σε παππουτσι.σε ευχαρηστω πολυ για την βοηθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ :P ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΟΥΡΑ.ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΑΚΡΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΧΡΥΣΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ.ΜΙΑ PEEP TOE ΓΟΒΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΕΣΑΡΠΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ Η ΒΑΠΤΙΣΗ.ΕΓΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΣΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΧΡΥΣΗ PEEP TOE Η ΠΕΔΙΛΟ ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΤΟ ΞΑΝΑΦΟΡΑΣ.ΜΕ ΑΣΗΜΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑΚΟΥΝΑΚΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ(ΤΟ ΑΣΗΜΙ ΠΕΔΙΛΟ)ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΜΑΥΡΟ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΧΡΩΜΑΤΙΚΑ ΦΟΡΕΜΑ?ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ...ΕΜΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΣΤΙΛ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΓΥΦΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΩΡΑΙΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΚΑΙ ΣΤΥΛΙΣΤΙΚΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΗ!ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ :) ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ :kiss: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω τη αληθεια το κοιταζω και το ξανακοιταζω και μου αρεσει πολυ το χρωμα του,δεν ξερω αν θα μου αρεσει τοσο αν το κανω αλλο χρωμα.μηπως καλητερα να βρω αλλο σχεδιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες;βοβαμε μηπως ειναι πολυ καλοκαιρινα τα χρωματα και μηπως δεν βρω ιδιο χρωμα.πω πω σας εχω ζαλισει.συγνωμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katsaridoula ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΜΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ!ΤΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΔΙΣΤΑΖΕΙΣ?ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΡΟΥΧΟ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose και εμενα ετσι οπως ειναι χωρις την ουρα μου αρεσει πολυ και δε θελω να το κανω αλλο χρωμα.δυσταζω μηπως ειναι πολυ καλοκαιρινο το χρωμα και μηπως δεν βρω παππουτσια.γιαυτο λεω μηπως βρω αλλο σχεδιο.μου το εδειξε η μοδιστρα μου σε ενα περιοδικο γαλικο νομιζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην κολλας!

λοιπον πιστευω οτι το θεμα ειναι να ειναι χαρουμενα χρωμματα! ασε που θα δειχνεις ονειρο στις φωτογραφιες! οσο πιο ζωντανα χρωματα τοσο το καλυτερο!!!

θα σου μεινουν και ωραια παπουτσια να συνδιαζεις με τζιν στις εξοδους σου!

σκεψου πρακτικα!χαχαχα οοοοσες αποριες εχεις...πες τες!το θεμα ειναι να κανεις την καλυτερη επιλογη!παμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παω να ριξω μια ματια στα μαγαζι με τα παππουτσια και αν βρω κατι που να ταιριαζει το ραβω αλλιως θα βρω κατι αλλο να ραψω!ναι τα χρωματα που εχει ειναι φανταστικα και δειχνει πολυ ωραιο!ευχαρηστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η mama_xina :P ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑ ΧΡΥΣΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΣΕ ΔΕΣΜΕΥΕΙ.ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΖΙΝΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΥΡΑ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ.ΜΙΑ ΘΕΑΑΑΑΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΛΛΟ!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ.ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΙΣΕΙΣ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον μπορει να βαλει χρυσο ή ροζ παπουτσι να το συνδιασει με κατι ωραιο στο λαιμο παρομοιου χρωματος και θα ειναι μια θεα!

πραγματικα μην σκεφτεις να παρεις συνηθισμενα χρωμματα γιατι παω στοιχιμα οτι ηδη εχεις ενα πχ μαυρο παπουτσι. για την βαφτιση του θυσαυρου σου φροντισε να εισαι ξεχωριστη! σκεψου κιολας οτι μετα αυτα τα αξεσουαρ-παπουτσια δεν θα πανε στα αζητητα!θα τα φορας για βραδυ...και το φορεμα θα το χιλιοφορεσεις πιστευω...διοτι μπορεις μετα να βαλεις μια μαυρι ζωνη-κορσε και να το φορεσεις για καπου επισημα! γενικως ειναι σουπερ επιλογη! φτου φτου θεα θα εισαι ατιμη!χαχαχαχα

αγορακι η κοριτσακι βαφτιζουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαντασου το υφος του οταν θα μεγαλωσει και θα δειχνει στις υποψιφιες νυφες σου τις φωτος απο την βαφτιση του!την πιο κουκλα μαμα θα εχει!!!

τον στολισμο τον αποφασισες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...