Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ


katsaridoula

Recommended Posts

Αν το εκανες ολλο δανδελα??? μου αρεσει αυτη η στενη γραμμη που εχει!

Βρε λενακι, :laugh: :laugh: :laugh: σαν κομπινεζον!

Ισως το φορεμα χωρις την ουρα αλλα και σε συνδιασμο με τα απαλ χρωματα ισως να σου φερνουν αυτην την εικονα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καντινου έγραψε:

Αν το εκανες ολλο δανδελα??? μου αρεσει αυτη η στενη γραμμη που εχει!

Βρε λενακι, :laugh: :laugh: :laugh: σαν κομπινεζον!

Ισως το φορεμα χωρις την ουρα αλλα και σε συνδιασμο με τα απαλ χρωματα ισως να σου φερνουν αυτην την εικονα!

:laugh: :laugh: nai vre koritsia sorry alla san prwth eikona

ayth mou hrthe!! Den pisteyw na me parexhghsei to koritsi! Den to

lew gia kako! Sigoura san synolo tha deixnei teleio!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katsaridoula έγραψε:

για να δω τωρα θα τα καταφερω HPIM1266.JPG

Με τιποτα......................

Ψαξε σιγουρα κατι αλλο.....

Θα χαραμισεις το φορεμα μαυτο το πεδιλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ κι' εγώ με την Νατάσα. Ωποσδήποτε άλλο παπούτσι...Να είναι γόβα και πιο ψηλή. Όσο για το χρώμα μην το ρισκάρεις να πάρεις κάτι σε μωβ, θα είναι εξαιρετικά δύσκολο να πετύχεις την ίδια απόχρωση. Ένα ασημί όμως θα το φορούσες και πιο εύκολα μετά... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω ολες και δεν παρεξηγω καμια,ολοι λεμε τη γνωμη μας.εβαλα φοτο τα παππουτσια γιατι ειχα μια συζητηση με μια κοπελα.αν βαλω μαυρη δανδελα απο πανω εννοειτε οτι ειναι λαχανη θα γινει μαυρο και θα γινει χωρις την ουρα οτι χρωμα και αν το ραψω.ε και ναι παππουτσια αλλα θα παρω δε θα βαλω αυτα και στο ιδιο στυλ και χρωμα το τσαντακι!σκεφτομουν μηπως οπου μοβ το κανω ασπρο και οπου λαχανι μαυρο για να μπορω να βρω πιο ευκολα παππουτσι.τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katsaridoula έγραψε:

σκεφτομουν μηπως οπου μοβ το κανω ασπρο και οπου λαχανι μαυρο για να μπορω να βρω πιο ευκολα παππουτσι.τι λετε;

;) ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ, ΚΛΑΣΣΙΚΟ, ΦΙΝΕΤΣΑΤΟ ΚΑΙ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟ. ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΣΟΥ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΕΥΚΑ ή ΑΣΗΜΙ, ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΓΟΒΑ ΚΑΙ ..... ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟΝΤΟΥΛΑΠΟ ;) ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΟΥ ΠΑΠΟΥΤΣΙΟΥ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΦΟΡΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΙΕΘΕΣΕΣ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ. ΤΟ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ ΚΡΙΝΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΕΓΩ (ΛΕΥΚΟ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ PIPTOE ΜΕ ΑΓΚΡΑΦΑ ΜΕ ΠΕΤΡΕΣ ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ).

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα δεν εχω παντρευτει ;) σκεφτικα και κατι αλλο μηπως οπου μοβ το κανω μπλε σκουρο και απο πανω δανδελα μαυρη αλλα πολυ λεπτη με ωραιο παππουτσι μαυρο απο αυτα που ειναι λιγο ανοιχτα μπροστα στο δαχτυλο;

η να γινει το μωβ λιγο πιο σκουρο με μαυρη δανδελα παλι;σας εχω ζαλησει!συγνωμηη :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαυρο ασπρο θα μου αρεσε πολυ!

Ακομη και μονο ασπρο!

Απο κατω ενα ασιμη, η μαυρο η ασπρο παπουτσι!

Μην κανεις την ουρα! Εμενα δεν μου αρεσει!Τωρα αν σου αρεσει εσενα...

Οχι μπλε σκουρο με μαυρο!Πολυ σκουρο!

Γιατι δεν κανεις το εσωτερικο ασπρο και την δανδελα μαυρη?

Θα κανει κατι σε ασημι!

Και εμενα το φορεμα της βαπτισης αυτην την διχρομια ειχε και ασημιζε! Θα βαλω φωτο αν μπορω μετα να δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι θα σου πρότεινα να ψάξεις για κάποιο έτοιμο φόρεμα, αν είναι να κάνεις τόσες αλλαγές...Υπάρχουν εκπληκτικά έτοιμα φορέματα στην αγορά που τα δοκιμάζεις και βλέπεις από την αρχή τι σου ταιριάζει...

Εγώ είμαι του πιο ρομαντικού για βάφτιση...

Το θέμα είναι να νιώθεις άνετα εσυ εκείνη την ημέρα και να το ευχαριστηθείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω κι εγώ με την Ηλέκτρα!!! Δεν είναι ανάγκη να μπεις σε τέτοιες διαδικασίες απλά και μόνο για τη βάφτιση!!!

Επίσης θα συμφωνήσω και με τα κορίτσια που το παρομοίασαν με κομπινεζόν!!! :blush: Η άποψή μου είναι, μη με παρεξηγείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου ευχαρηστω πολυ,σε παρακαλω αν μπορεισ βαλε φοτο να το δω.

κοριτσια δε θα βαλω την ουρα και μαρεσει πολυ,δεν μου κανει για κομπινεζον εμενα.εψαξα για ετοιμο αλλα δεν βρικα κατι που να μου αρεσει και επιδη υπαρχει περιπτωση να φοραει και καμια καλεσμενη το ρουχο που θα παρω ετοιμο γιαυτο θα το ραψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται χωρίς την ουρά!!! Κι εμένα δε μ' αρέσουν οι ουρές, χε χε!!!

Το μήκος θα είναι όπως και στη φωτογραφία; Γιατί για βάφτιση είναι κάπως κοντό. Το λέω έχοντας υπόψη πολλούς παπάδες που κάνουν παρατήρηση την ώρα του μυστηρίου για την αμφίεση μάνας και νονάς... Μη συμβεί τίποτα τέτοιο και χαλαστείτε μέρα που θα είναι... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το φτιαξω μεχρι το γονατο οχι οπως το εχει στη φοτο και στο ντεκολτε θα ειναι λιγο πιο κλειστο για να μην εχουμε απροοπτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ τότε!!! Μια χαρά!

Και συμφωνώ κι εγώ για το άσπρο-μαύρο. Είναι πολύ καλύτερο από τους χρωματισμούς του ορίτζιναλ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η χρωματισμοι που εχει τωρα ειναι για καλοκαιρι περισσοτερο.ασπρο μαυρο λες ε;δεν μπορει να μου ερθει κανενας αλλος χρωματικοσ συνδιασμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης θα μου αρεσε πολυ και ο συνδιασμος, μπεζ μεσα χρυσο απο εξω.Η ουρα δεν καταλαβα, σου αρεσει αλλα δεν θα την βαλεις?

Αν αρεσει σε εσενα γιατι οχι?

Απλα θα ειναι αβολο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ηταν καλοκαιρι μπορει και να την εβαζα αλλα τωρα επιδη θα βαλω και κατι απο πανω γιατι δε θα κανει και τοσο ζεστη δεν τη βαζω γιατι δε θα ειναι ωραια.ναι ωραιο θα βγει και με αυτα τα χρωματα και παππουτσι τι χρωμα;ηθελα να βαλω αυτα που ειναι σαν γοβα αλλα εχουν ανοιγμα μπροστα στα δαχτυλα,δε θυμαμε πως τα λενε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Peep toe, δεν ξέρω αν πέτυχα την ορθογραφία! Είναι πολύ κομψά παπούτσια, εμένα όμως δυστυχώς δε μου πηγαίνουν, επειδή πετάγονται τα δάχτυλά μου απ' το άνοιγμα και είναι χάλια!!!

Είναι πολύ της μόδας. Όσο για το αν πηγαίνουν με το συγκεκριμένο φόρεμα, θα σε διαφωτίσουν τα άλλα κορίτσια! Εγώ δεν είμαι καλή στους συνδυασμούς! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...