Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενα κερακι στην παναγιτσα !!!


silber

Recommended Posts

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ..

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ,ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΑΣΑ ΤΟ 2ο ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΜΟΥ,ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ.

ΠΑΙΡΝΩ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ Κ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ!!

ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΦΙΛΑΚΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια για τις ευχε σας,αναθαριζω παιρνω καυραγιο και δυναμη .Ειναι ενα θεμα που δεν το ανοιγεις ευκολα ,υπαρχει παντα μια προκαταληψη.....δεν ειναι λιγοι αυτοι που θα σε κατακρινουν για τις πραξεις σου.Χθες η ξαδερφη μου ηρθε στο σπιτι(ειναι η μονη που γνωριζει την αληθεια και για τωρα και για τις προηγουμενες φορες)με ενα τριανταφυλλακικαι μας ειπε να δωσει αυτη ωαρια αν χρειαστει η να γινει παρενθετη μητερα αν αυτο δωσει καποια λυση.....Μας συγκινησε πολυ!

Ριτσακι κουραγιο παρα λιγο χρονο και ξεκινα ξανα !

Εγω αν χρειαστει (που το απευχομαι)θα προσπαθησω ξανα,οσο αντεχει το σωμα μου.

Υπομονη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να πάνε από εδώ και πέρα τα πράγματα καλύτερα στη ζωή σου!!!

Να χαίρεσαι πού που έχεις ανθρώπους δίπλα σου να σε αγαπάνε και να σε στηρίζουν!!!! Αυτό που σου είπε η ξαδέλφη σου , με συγκίνησε φοβερά !!

Συγχαρητήρια!!!!

Προσωπικά θα συνέχιζα τις προσπάθειες όσο μπορούσα ...με πίστη και ελπίδα .... και αν ήταν να χρειαστώ επιπλέον βοήθεια θα την ζήταγα................ ΣΙΓΟΥΡΑ...

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο μια ευχη

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

σου το ευχομαι πραγματικα μεσα αοπ την καρδια μου....

ευχομαι ολα να πανε κατευχην

σε φιλω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου να είσαι σίγουρη ότι όλες εδώ μέσα προσευχόμαστε να πάνε καλά τα πράγματα για σένα. Μείνε δυνατή και θα πάνε όλα καλά. Πήγαινε στο Μοναστήρι στη Λυκόβρυση ή σε εκκλησία της Αγ. Ειρήνης της Χρυσοβαλάντου και προσευχήσου. Θα σε βοηθήσει. Η Αγία βοήθησε και συγγενή μου που είχε όπως είπε ο γιατρός θα έχανε το παιδάκι της 99,9%. Μια κυρία της έδωσε λαδάκι, λίγο μήλο και την κορδέλα της Αγίας Ειρήνης της Χρυσοβαλλάντου και την επόμενη μέρα σαν θαύμα ο γιατρός της είπε ότι κατά περίεργο τρόπο η κατάσταση καλυτέρευε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΕΥΧΕΣ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΤΑΞΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ.ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΠΑΝΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ...ΠΟΥ ΤΟ ΝΟΩΘΩ.....ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΟΛΑ!!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ...ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΚΕΝΤΙΣΗ....ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ...ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ...ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ!!!!

ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.....

ΦΙΛΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι όλα να πάνε καλά! Να έχεις ένα γερό μωράκι στην κοιλιτσα σου και να ερθει στον κόσμο να σας γεμίσει χαρά! Ολα να σας πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέσα από την καρδιά μου και με όλη τη δυναμη της ψυχής μου εύχομαι η παναγίτσα να σου δώσει ενα γερό μωράκι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες πηλα στην κλινικη.το παιδι δεν εχει συνδρομο down αλλα εξετασουν και ενα αλλο σπανιο συνδ. που λεγεται digeorge.το σιγουρο ειναι οτι εμφανιζει τετραλογια fallot (συγγενεις καρδιοπαθεια).

Αν εχει το συνδ. συστηνεται διακοπη, αν οχι πρεπει να γεννησω Αθηνα (ειμαι απο Θεσ/νικη)και μετα θα χρειαστουν να γινουν επεμβασεις ανοιχτης καρδιας (μονο 3 γιατροι τις κανουν στο Αγιας σοφιας και καπου αλλου) ισως οταν γινει 6 -9 μηνων στην καλυτερη περιπτωση,διαφορετικα αμεσως μετα την γεννα αν ολλα πανε καλα.......(τι καλα....).

Λυγιζω στην σκεψη οτι θα το γεννησω και θα μου πεθανει καποια στιγμη,ωρες ωρες σκεφτομαι οτι ειναι καλυτερα να εχει το συνδρομο και να γινει διακοπη παρα να το περασω αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα είναι που πρεπει να αυξηθεί η πίστη σου ότι όλα θα πάνε καλα!!!

Μην καταθετεις τα όπλα!

Ο Θεος ειναι μεγάλος...θαύματα γίνονται!

Ποτε θα μαθεις αν εχει τελικα digeorge?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχε κουράγιο και πίστη και όλα θα πάνε καλά!

Στο εύχομαι με όλη την ψυχή μου! Εύχομαι να γίνει το καλύτερο για σένα και το μωράκι σου! Κάποιοι άνθρωποι πρέπει να ταλαιπωρούνται λίγο περισσότερο σ' αυτή την ζωή!

Δεν ξέρεις όμως, μπορεί να κάνει το μικρό σου την επεμβασούλα κι όλα να πάνε καλά, και να το δείς να μεγαλώνει και να γίνεται παλικάρι ή γυναίκα και θα λές με τον αντρούλη σου: "θυμάσαι που κοντέψαμε να το χάσουμε;" σαν κακό όνειρο θα σου φαίνεται!!!!!

Υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silber μου, εύχομαι να ευτυχίσεις με το παιδάκι σου και να το χαρείς σε όλη σου τη ζωή! Τα σημερινά σου νέα είναι καλά! Κατ΄ αρχάς αποκλείστηκε το σύνδρομο Down, πολύ θετικό αυτό. Οι γιατροί το παρακολουθούν το θέμα και ξέρουν ακριβώς τί συμβαίνει με την καρδιοπάθεια. Δεν έχεις παρά να στηριχτείς σε αυτούς και να κάνεις κουράγιο και υπομονή να γίνει η επέμβαση όταν χρειαστεί. Είναι νωρίς ακόμα, αλλά θα το δεις, θα ξεπεραστεί και όπως λέει και η Irene1, μετά από χρόνια θα το θυμάσαι μόνο σαν ένα άσχημο όνειρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silber ΜΟΥ, ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ,ΑΛΛΑ Η ΠΙΣΤΗ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!! ΜΠΟΡΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙΣ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΑΝΤΑΜΟΙΦΘΕΙΣ.

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silber μου να σκέφτεσαι θετικά...τουλάχιστον αποκλείστηκαν άλλες ασθένειες..μπορεί να χρειαστεί εγχειρήσεις το μικρό σου όταν γεννηθεί, αλλά σκέψου οτι μετά θα το κρατάς αγκαλιά σου και όλα θα φαίνονται σαν ένα άσχημο όνειρο...

το σύνδρομο digeorge δεν το γνωρίζω αλλά εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου οι εξετάσεις να δείξουν οτι δεν υφίσταται..

κουράγιο και έχεις όλη τη σκέψη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΥΚΛΑ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΕΡΗ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...

ΞΕΡΩ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΩΡΑ..ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΕΝΑ ΛΟΥΚΙ ΜΕ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ...

ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑΤΙΞΕΡΕΙΣ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σκέφτεσαι θετικά και αισιόδοξα silber μου...

Εχε πίστη και θα δεις που όλα θα πάνε άψογα με το μωράκι σου!!!

Η παναγίτσα θα σας βοηθήσει σ ί γ ο υ ρ α!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...